דיו מוליך

- Mar 20, 2017-

Inkis מוליכי חשמלדיוכי התוצאות המודפס אובייקט אשרמוליך חשמל. זה בדרך כלל נוצר על ידי החדרת גרפיט או חומרים אחרים מוליך לתוך הדיו.[1]

צבעי מוליך יכול להיות דרך חסכוני יותר לשכב מודרניעקבות מוליךבהשוואה תקני תעשייה מסורתיים כגוןתחריט נחושתממצעים מצופה נחושתכדי ליצור את עקבות מוליך אותו על מצעים הרלוונטיים, כפי הדפסה היא תהליך טהור כתוסף בייצור מעט ללא פסולת זרמים אשר ואז צריך להיות התאושש או מטופלים.

צבעי כסף אם רכשתם היום כולל הדפסהRFIDתגיות כמו בשימוש המודרניהמעבר כרטיסים, הם יכולים לשמש לאלתר או לתקן מעגלים במעגלים מודפסים.מקלדותמכילים ממברנות הכוללים מעגלים מודפסים המרגישות בעת ההקשה על מקש. השמשה הקדמיתdefrostersהמורכבעקבות resistiveהמוחל הזכוכית מודפסים גם. הרבה מכוניות חדשות יותר יש עקבות מוליך מודפס על חלון אחורי, לשרת כאנטנה של הרדיו.

נייר מודפס, יריעות פלסטיק יש מאפיינים בעייתיים, עמידות גבוהה בעיקר וחוסר קשיחות. התנגדויות גבוהות מדי עבור רוב מעגל העבודה, טיב החומרים הלא-קשיח מאפשר כוחות לא רצויים כדי ללחוץ על הרכיב חיבורי, גורמת לבעיות אמינות. כתוצאה מכך חומרים כאלה משמשים רק בטווח מוגבל של יישומים, בדרך כלל איפה הגמישות חשוב, ללא חלקים הם רכובים על הסדין.


זוג:סינתזה של סילבר חלקיקים הבא:מודפסים אלקטרוניקה