שוק דיו דיו 2017-2027: תחזיות, טכנולוגיות, שחקנים

- Aug 21, 2017-

תחזיות השוק של עשר שנים מפולחות על ידי יישומים וחומרים, יישום קריטי והערכות טכנולוגיות, פרופילי חברה

שוק הדיו המוליך יהיה עודף של 1,900 טון בשנת 2017

 

הורד את הדוח המלא: https://www.reportbuyer.com/product/4727849/

 

 

 

דוח זה מספק את המבט המקיף ביותר סמכותי של 1900 tpa צבעי דיו מוליך בשוק הדבק, נותן מפורט תחזיות השוק עשר שנים מפולח על ידי יישום סוג החומר. תחזיות השוק ניתנות בטונות ובערך ברמת הדיו.

 

הוא כולל ביקורות קריטיות של כל צבעי הדיו המוליכים ומטעמי המתחרים, לרבות משחות מסוג ירי, טלוויזיות PTF, משחות בלייזר או תבניות בדוגמת צילום, חלקיקים, צבעי דיו מתוח, צבעי עובש, נחושת, נחושת / סגסוגות כסף, ננו-פחמנים ועוד. . כאן אנו מתווים את רמות הביצועים / ההתקדמות העדכניות ביותר, אתגרים טכנולוגיים, ספקים מרכזיים, שוק יעד קיים ומתקדם ותחזיות היכן שמתאים.

 

הוא גם מספק הערכה מפורטת של יותר מ 25 מגזרי יישומים. הנה, אנו מנתחים את הצרכים השוק / דרישות, לדון בדינמיקה העסקית, מנהיגות בשוק שינוי מגמות הטכנולוגיה, פתרונות מתחרים, המוצר האחרון / אב טיפוס משיקה, שחקני מפתח ותחזיות השוק טון וערך. השווקים מכוסים כוללים photovoltaics, מסך מגע קצה אלקטרודות, כלי רכב (defoggers, חיישנים המושב מושבים, תנורי המושב, וכו '), ב אלקטרוניקה עובש (רכב, מכשיר ביתי, etc_, טקסטיל אלקטרוני אלקטרוניקה לביש, אנטנות 3D והדפסה קונפורמי, EMI סיכוך , 3D מודפס אלקטרוניקה, החלפת ITO (היברידי, הדפסה ישירה, וכו '), מודפס piezoresistive, קיבולי ביו חיישנים, PCB (DIY / תחביב, מקצועי, זרע ו-צלחת), RFID (HF, UHF), מודפס TFT וזיכרון , OLED ו-אזור גדול תאורת LED, גמישים e-reader מציג רפלקטיביים, תנורי שטח גדול (סוללה, צמח, מושב, וכו '), עטים מוליך, digitizers ועוד.

 

בדו"ח אנו מכסים גם יותר מ -130 חברות. עבור רוב, אנו מספקים תובנות המבוססות על מודיעין ראשי שהושג באמצעות ראיונות, ביקורים, אינטראקציות תערוכה בכנס, תקשורת אישית, וכן הלאה. במשך יותר מ 50 אנו מספקים פרופילים מלאים מבוססי פרופיל החברה כולל אנליסט SWOT מפורט מדד IDTechEx. חברה זו מספקת לספק תובנה ערך למיקום החברה, אסטרטגיה, הזדמנויות, ואתגרים.

 

ללא שם: מודיעין שוק ותובנה ללא תחרות

דו"ח זה מבוסס על שנים של מחקר. בחמש השנים האחרונות לבדו, האנליסטים שלנו ראיינו יותר מ -100 שחקנים בתעשייה, ביקרו מספר רב של משתמשים / ספקים ברחבי העולם, השתתפו ביותר מ -20 כנסים / תערוכות רלוונטיים ברחבי העולם, ועבדו עם שחקנים רבים בתעשייה כדי לסייע להם באסטרטגיה שלהם כלפי זה שׁוּק. לדוגמה, בשנה שעברה לבד ביקרנו 10 tradeshows ביפן, ארה"ב, טייוואן, קוריאה, גרמניה, בריטניה וכן הלאה כדי לעדכן את הדו"ח שלנו. לפני כן, האנליסטים שלנו מילאו תפקיד פעיל במסחור משחות מוליכות, במיוחד בתעשייה הפוטו-וולטאית. במקביל לכך, IDTechX ארגנה את כנסים גלובליים מובילים בתעשיית האלקטרוניקה המודפסת בעשור האחרון באסיה, אירופה וארה"ב. מופעים אלה מפגיש את שרשרת הערך כולו על האלקטרוניקה המודפסת, כולל כל ספקי דיו מוליך, מדפסות, משתמשי הקצה. זה נתן לנו גישה ללא תחרות השחקנים ואת המודיעין בשוק האחרונה.

 

בחיפוש אחר הדבר הגדול הבא

תעשיית הדיו המוליך עדיין מחפשת את הדבר הגדול הבא. לחצים תחרותיים שליליים בשווקי הליבה גרמו לרוב הספקים לחפש הזדמנויות חדשות. האסטרטגיה הרווחת עכשיו יש כמו תיק מוצרים רחב ככל האפשר, זריעת שווקים מתעוררים מרובים, garnering משוב לקוחות רבים ככל האפשר, הקמת רשתות ערך מוקדם. הספקים גם עכשיו בעוצמה לצפות אחד את השני, במהירות משיקה מוצרים דומים אשר מוביל לשחיקה של בידול. זה מעמיד את הספקים על סדר גודל: מצד אחד, הם רוצים לשמור על טכנולוגיות סוד במשך זמן רב כדי להשלים אותם בתוך הבית, אבל, מצד שני, הם חייבים לקחת את זה לשוק מוקדם כי הם משתוקקים משוב לקוחות בשווקים חדשים שם לא את הדמויות של הכשרון ואת הצרכים של הלקוחות ידועים. למרות כל זאת, בתעשייה יש זיהו מספר רב של יישומים המתעוררים תחומים בתקופה 2013-2016 כפי שהוא מבקש להצעיר את עצמה.

 

שינוי הנוף העסקי

שוק photovoltaic נפח יעשה גם במחצית הראשונה של 2017 הודות סוף מתנשא של הזנה ב- In- התעריף בסין. זה יהיה לאיית חדשות טובות עבור הדבק אבקת ספקים, אך בתעשייה יישאר מודאג כי הוא עשוי להגיע לשיא צריכת כסף בקרוב בשוק זה תחרותי מאוד, כי רואה רק חדשנות מצטברת. שוק המגע בקצה האלקטרודה ממשיך להיות מעוצב על ידי המגמה רב שנתי כדי לצמצם את הלוח הקדמי. מגמה זו כבר הובילה את המבוא החדש של הדפוס צילום ומשחות לייזר לחתוך להשיג L / S של 20/20. חידושים כאלה דיו אפשרו עד כה להדפיס להישאר תחרותי, אבל התעשייה נשארת מודאגת גם כאן כי גמגום יהפוך עוד יותר איום בשנים הקרובות כמו L / S מתכווץ עוד יותר.

 

הזדמנויות צמיחה חדשות מופיעות

העניין מאחורי הקלעים ב-עובש אלקטרוניקה (IME) נשאר יציב. למעשה התעשייה היא על סף ההצלחה לאחר כמה התחזות שווא. הגל הראשון של מוצרים קרובים ההשקה בשוק, רשתות ערך להיות משופרת, ויצרני נפח עוסקים יותר מתמיד.

 

מספר משחות stretchable ממשיך לגדול. לפני שנתיים או כך רק כמה ספקים הציע דיו כזה אבל ברבעון האחרון לבדו יש לנו אינטראקציה עם לפחות עשרה ספקים. יותר מבוססי דיו מוצרי טקסטיל אלקטרוני להיות משוגרים אבל כרכים להישאר קטנים שרשרת הערך חלש. תעשיית עם זאת יש מומנטום הולך וגדל כפי שהוא מחפש סיפור ההצלחה הראשון שלה.

 

תרסיס ועוד תהליכי הדפסה שאינם מגע הם כעת מתחרה מרכזי עבור אנטנות הדפסה עקבות מוליך אחרים על אובייקטים 3D. כושר הייצור כיום קיים, במיוחד באסיה וספקים חומר רבים יש מוסמך המוצרים שלהם עם תהליכים אלה. התקדמות מסחרי מוגדר להמשיך כאן. EMI מיגון מתעוררים כאיזור חדש של עניין. אנו מצפים מספר שבבי עם קונפורמי EMI ציפוי מגן על מוצרי האלקטרוניקה כדי להגדיל במהירות.

 

התחרות תהיה בין sputtering ו דיו ריסוס, וכן בתוך דיו התחרות תהיה על גודל החלקיקים עם ננו דיו מציע רזון בעוד אחרים מציעים עלויות נמוכות יותר. סרטים מודפסים ישירות רשת מתכת עם linewidths מתחת 5um כיום אפשרי, אם כי רוב האב טיפוס עדיין בשלב הטייס. עם זאת, הם מייצגים סיכון לטווח ארוך לתהליכי רשת מתכת אחרים בתעשייה רגישה יותר ויותר. כמה כסף nanoparticle TCF הטכנולוגיות איבדו המומנטום המסחרי, אבל אלה חדשים הרומן מתעוררים כדי לתפוס את מקומם. פתרונות היברידיים גם להמשיך עם התקדמות מסחרית להפסיק שלהם.

 

ביישומים בתעשיית הרכב כגון חיישנים המושב מודפס התפוסה, חיישנים מודפסים קיבולי עבור מודולים infotainments, ואת תנורי המושב יהיה בעיקר להמשיך את ההתקדמות שלהם. המאמצים לפתח ולהדפיס בחלון מסחרי de-foggers על מצעים פוליקרבונט גם להתעצם, בעוד מודפס רשת מתכת עבור חלון דה foggers יופיע על מפת הדרכים הטכנולוגיה בשלב מוקדם של OEM הגדולות.

 

3D מודפס אלקטרוניקה (3DPE) נשאר חזון הזדמנות חדשנית. מספר מדפסות 3DPE ייעודי מוגדר לעלות הספקים דיו יפתחו צבעי טמפרטורה נמוכה תואם עם מגוון רחב של מצעים. Hobbyist / DIY מדפסות PCB יראו עניין מופחת כמו באז מתפזר, בעוד מדפסות מכוון בקצה המקצועי של השוק לאט לאט יחדור לשוק. גישת ה- PCB של ה- seed-and-plate תיהפך לבשילה טכנולוגית יותר, אך היא תיאבק כדי למצוא יתרון עלות מספיק כדי לאלץ את המתג הנפוץ.

 

מודפס שטח גדול piezoresistive, קיבולי biosensors מוגדר להיות אחד המרכיבים הגדולים של תעשיית האלקטרוניקה המודפס גדול. הנה, דיו ישמש מודפס בארים מוטות ו חיבורים. למרות שיפורים טכנולוגיים, טרנזיסטור מודפס וזיכרון יישארו בחיפוש אחר יישומים. ניסוחים מיוחדים עבור חיבורי לוח מקשים מודפסים בקוראים אלקטרוניים גמישים וצגים גמישים יראו בום קטן בטווח הקצר-בינוני. גדול שטח LED מערכים עשה עם הדפסה לאט לאט למצוא את דרכם לשוק למרות התחרות מ FPCB נשאר בעוד האתגר העיקרי יהיה פיתוח ומכירה של מוצרי תאורה סוף.

 

ישנם יישומים רבים אחרים המפותחים עבור להדביק מוליך אשר אנו רואים בדוח שלנו בפירוט. דוגמאות כוללות חימום, מארז סוללות ותנורי הצמח, חלונות סלקטיביים בתדירות גבוהה ועוד. אף אחד לא רוצה להישאר מאחורי אלה השווקים אולם מייצגים את הזדמנויות הצמיחה בעתיד. ואכן, כפי שמוצג להלן, IDTechEx מחקר כי מגזרים אלה המתעוררים יגדל כמעט להיות הזדמנות בשוק 400,000 $ עד 2027. הספינה מפליגה עכשיו ואף אחד לא רוצה להישאר מאחור. זו הסיבה שחברות מקצות כעת משאבים, פורמולציות, ומפתחות מערכות אקולוגיות מסחריות. זו הסיבה העסק דיו מוליך יש לבוא בחיים שוב.


זוג:חלקיקים יכול לדרבן נוריות יותר, גלימות בלתי נראה הבא:2.Synthesis של חלקיקי כסף על ידי פטריות