צבעי מוליך גם הדבק בעסק: הכל משתנים

- Sep 23, 2017-

סילבר בשבב אבן, סילבר חלקיקים, צבעי נחושת, משחות, גרפן ומעבר.

ד ר Khasha Ghaffarzadeh, יאסואו ימאמוטו, ד ר הארי Zervos, IDTechEx

. הכל משתנה צבעי מוליך ומנהל עסקים הדבק IDTechEx מעריך כי שוק צבעי דיו, משחות מוליך הוא יגיע כמעט-1.7 מיליארד דולר בשנת 2026-במחירים מתכת. מיקרו בגודל משחות מוליך כסף להשתלט על השוק, שליטה כמעט כל השוק 2016.

 

סילבר חלקיקים, עם זאת, יהפוך יותר ויותר תחרותי, מציאת להשתמש במגוון ליישומים מתפתחים מגזרים להיות שוק 80 מיליון דולר בשנת 2026. נחושת יישאר טכנולוגיה בשלה יחסית, אבל תוכלו להשיג הצלחה מוגבלת כמו הרומן ריפוי מערכות אלה מותקנות לפתוח את הדלת דיו נחושת למכירות.

 

תעשיית פאנל סולארי יהיה 1.5 k טון שוק 2016 עבור משחות מוליך מסוג ירי screenprinted. ברמת ההדבקה, קבוצה חדשה של הספקים יגיעו בקרוב להשתלט על העסק הזה, ואילו ברמה אבקת, המשתמשים יהיה כוח דרך בסיס הספק מגוונת יותר.

 

מגע מסך קצה האלקטרודה השוק ימשיך הירידה שלה. Linewidth-over-המרווח (L/S) הצטמצמה ל דוחף לרשת עם PTFs רגיל מעבר לגבולותיה, בראייה, פותח את הדלת כדי photocurable משחות. טכניקות מבוססות איכול תוכלו למצוא הזדמנויות נוספות כמו הלוח הוא הצטמצם עוד יותר בזמן PTFs רגיל יהיה לשמור על ההזדמנות בסוף נמוכים של השוק.

 

חיישנים כגון חיישנים התפוסה המכונית, חיישנים piezoresistive המודפס גירסאות מסוימות של גלוקוז חיישנים יישאר שוק נישה משמעותי עבור משחות מוליך, כמו גם למגזר הרכב עם שלה קיבוץ מעורבות של קיפאון מסורתיים, גבוהה יישומים המתעוררים. HF ושוק אנטנת UHF RFID יגדל, אבל תראה את נתח השוק היחסי של סוגי דיו להפוך בעשור הקרוב.

 

אנטנות 3D עשה שימוש בתרסיס הדפסה ימשיך צובר המתיחה. גישה זו תוכלו להתחרות ראש בראש עם MID (יצוק חיבור התקנים) טכניקות תהפוך שחקן משמעותי בשוק האלקטרוניקה לצרכן. מתכת רשת שינוי כחלופה איטו יגרום התקדמות איטית למרות התקופה איחוד ממתינות בתעשיית TCF, יצירת הביקוש nanoparticle כסף בשימוש מילוי או הדפסה קווים דקים.

 

שווקים חדשים להגיח וליצור דרישות ביצועים חדשים. בעובש אלקטרוניקה ידרוש צבעי יכול למתוח ולשרוד thermoforming/בתהליך. טקסטיל אלקטרונית ידרוש דיו כי הם באמת מתיחה לעמוד מחזורי כביסה חוזרות ונשנות. המדפסות השולחניות מעגלים מודפסים ואלקטרוניקה מודפס 3D יזדקקו מוליכות גבוהה בטמפרטורה נמוכה דיו כדי לפתוח אפשרויות עצום שטנץ חדשות עבור מדפסות תלת-ממד ומעצבים במעגל. כל השווקים הם ריחפו על צמיחה מהירה מסופקים חידושי הטכנולוגיה יכול לספק המשיכה בשוק.

 

הערה בדיו הזה מחיר המכירה נדחה עקב ירידה במחירי מתכת raw אבל גם לחצתי שוליים, וכתוצאה מכך לירידה שלנו תחזיות הכנסות.

 

"דיו מוליך שווקים 2017-2027: תחזיות, טכנולוגיות, שחקנים,"IDTechEx's הדו ח האחרון על מוליך דיו ועל שוק הדבק, מספקת תצוגה מקיפה של צבעי מוליך, הדבק בשוק, נותן שוק 10 שנים מפורט תחזיות מחולקים על-ידי היישום, סוג של חומר, כמו גם ניתוח מפורט של פחות 17 הקיימים מתעוררים יישום סקטורים.

 

IDTechEx מנחה החלטות עסקיות אסטרטגיות באמצעות שירותיה מחקר ואירועים לעזור לך להרוויח מתפתחים טכנולוגיות. IDTechEx מספק מחקר עצמאי, מודיעין עסקי וייעוץ לחברות בכל שרשרת הערך מבוסס על ליבת פעילות המחקר וביקשו מתודולוגיות אספקת נתונים על-ידי אנשי עסקים מובילים, אסטרטגים, טכנולוגיות מתפתחות הצופים כדי לסייע שלהם החלטות עסקיות. אנשים המעוניינים ניתן ללמוד עוד על www.IDTechEx.com, כדי לדון על הצרכים שלהם, יכולים לפנות IDTechEx-research@IDTechEx.com.


זוג:יישום מוגבר של חלקיקים כסף במרפאות בריאות הביקוש הבא:גלובל תא סולארי הדבק שוק גודל השוק לשתף 2017-2022