שיתוף פעולה על אלקטרוניקה מודפסת מחקר ויישום

- Mar 15, 2017 -

51.jpg

דופונט אלקטרוניקה ותקשורת ( דופונט ) והולסט סנטר הודיעו על ההארכה השלישית של שיתוף הפעולה המוצלח שלהם לטווח ארוך, המתמקד בחומרים מתקדמים לתעשיית האלקטרוניקה המודפסת. כשותפה מלאה בתוכנית אלקטרוניקה מודפסת, דופונט תתרום חומרים חדשים דגימות מחקר ממוקד לפרויקטים הפעילים של הולסט בתחומים של אלקטרוניקה לביש, אלקטרוניקה עובש, מוצרי חשמל ובריאות.


"אנו שמחים להרחיב את שיתוף הפעולה שלנו עם הולסט סנטר , להמשיך לעבוד יחד בקידום ההתפתחויות החדשות בתחום האלקטרוניקה המודפסת", אמר קרי אדמס, מנהל חטיבת מוצרי האלקטרוניקה, דופונט . "בנוסף לקידום הטכנולוגיה, שיתוף הפעולה מספק לנו תובנות חשובות לגבי הצרכים והדרישות של שותפים אחרים של Holst, כולל משתמשי קצה וספקי ציוד, המאפשרים חדשנות פתוחה ומאיץ את פיתוח המוצר והיישומים".


בשלב הבא, הדגש של שיתוף הפעולה יהיה על פיתוח ובדיקה של מערכות חומר משלימות להשלים בהצלחה יצירת מפגינים עובד טיפוס, עם פיתוח של מוצרים מסחריים כיעד הסופי. בפרט, שיתוף הפעולה יתמקד המסך מודפס דיו דיו דיו אלקטרוניים ומשחות, מיטה שטוחה רול ל-רול עיבוד, תנור קונבנציונלית, כמו גם ריפוי פוטוני / מערכות sintering.במהלך החיים של שיתוף פעולה של דופונט / הולסט מרכז , התוצאות כללו את הפיתוח של nano-Ag חדשים דיו ומשחות, המוביל מסחור הטוב ביותר של דיוופונט דיו בכיתה דיו, מוליך דיו, PE410, הודיעה בהשתתפות LOPEC במינכן, גרמניה, באפריל 2016. לאחרונה, הולסט הציגה את עיצוב החולצה החכמה הניתנת לבישוף בתא ה- DuPont ב- Wearables Expo בטוקיו, יפן, בין התאריכים 18-20 בינואר 2017. הישגים אחרים כללו את היישום המוצלח של דופונט דיו ומשחות המאפשר ייצור של בגדים חכמים, חיישנים גמישים אריזות חכם שלפוחית רפואי, כמו גם אלקטרוניקה עובש, אורגני Photovoltaic (OPV) ו אורגני אור פולטות דיודה (OLED) הדגמות תאורה ו טיפוס.
"שיתוף הפעולה בין דופונט לבין הולסט סנטר ממשיך לנהוג בהתפתחויות מלהיבות בתחום האלקטרוניקה המודפסת", אמר ג'רואן ואן דן, מנהל התוכניות "אלקטרוניקה מודפסת", הולסט סנטר . "אנו נרגשים להמשיך ולחקור טכנולוגיות חדשות והזדמנויות לצד מנהיג בתעשייה מוכרת".


הולסט סנטר הינה מרכז מחקר ופיתוח חדשני עצמאי המפתח טכנולוגיות גנריות לטכנולוגיות אלחוטיות אלחוטיות ואלקטרוניקה גמישה, אשר תורמות למענה על האתגרים החברתיים הגלובליים בתחום הבריאות, אורח החיים, הקיימות ואינטרנט הדברים. מאפיין מרכזי של הולסט סנטר הוא מודל השותפות שלה עם התעשייה והאקדמיה סביב מפות דרכים ותוכניות משותפות. זה סוג של הפריה הדדית המאפשר מרכז הולסט לכוון את האסטרטגיה המדעית שלה לצרכים תעשייתיים. הולסט סנטר הוקם בשנת 2005 על ידי אימק (פלנדריה, בלגיה) ו- TNO (הולנד) בתמיכת המשרד לענייני כלכלה של הולנד וממשלת הפלמי. הולסט מרכז יש מעל 200 עובדים מ סביב 28 לאומים ומחויבות יותר מ -50 שותפים תעשייתיים. לקבלת מידע נוסף על הולסט מרכז, בקר www.holstcentre.com

דופונט אלקטרוניקה ותקשורת היא מובילה חדשנית וספקית נפח גבוהה של דיו אלקטרוניים ומשחות המציע מגוון רחב של חומרים אלקטרוניים מודפסים זמינים מסחרית היום. תיק גדל והולך של דיו דיוופון אלקטרוניים משמש ביישומים רבים, כולל יצירת עקבות מוליך, קבלים ורכיבים נגד, ו דיאלקטרי ו encapsulating שכבות התואמות משטחים רבים המצע כולל פולימר, זכוכית וקרמיקה. לקבלת מידע נוסף, בקר http://www.advancedmaterials.dupont.com.

דופונט מביאה מדע ברמה עולמית והנדסה לשוק העולמי בצורה של מוצרים, חומרים ושירותים חדשים מאז 1802. החברה מאמינה כי על ידי שיתוף פעולה עם לקוחות, ממשלות, ארגונים לא ממשלתיים ומנהיגי מחשבה נוכל לסייע בפתרונות אתגרים גלובליים כגון אספקת מזון בריא מספיק לאנשים בכל מקום, הפחתת התלות בדלקים מאובנים, והגנה על החיים והסביבה. לקבלת מידע נוסף על דופונט ואת המחויבות שלה לחדשנות כולל, בקר http://www.dupont.com

זוג:אלקטרוניקה מודפסת: RFID חיישן פלטפורמה גמישה סרטים פונקציונליים לעיבוד אוטומטי הבא:שימוש בדיו עם חלקיקי כסף לעסקים יכולת חדשה קשיח גמיש היברידית מעגלים