דיו מוליך שווקים 2016-2026: תחזיות, טכנולוגיות, שחקנים

- Jan 11, 2017-

ניו-יורק, /PRNewswire/ ה-12 בדצמבר, 2016סילבר בשבב אבן, סילבר חלקיקים, צבעי נחושת, משחות, גרפן ומעבר

דוח זה מספק נוף סמכותי ומקיף ביותר של צבעי מוליך הדבק בשוק, נותן מפורט עשר שנים בשוק תחזיות מחולקים על-ידי יישום, סוג של חומר. התחזיות בשוק מקבלים משקל וערך באותה רמת דיו. זה כולל גם חוות דעת ביקורתית של כל צבעי מוליך מתחרות, טכנולוגיות הדבקה כולל ירי-סוגי משחות, PTFs, סילבר חלקיקים, מתיחה דיו, דיו IME, נחושת ועוד.

דו ח זה גם נותן ניתוח המבוסס על עובדות, תובנה של כל הקיימים והעתידיים היעד היישומים. עבור יישומי היעד, הוא מספק הערכה ו/או תחזית של השווקים למיעון, מגמות מפתח, אתגרים, התוצאות האחרונות, השקות האבטיפוס/מוצר התובנה IDTechEx על פוטנציאל השוק.

אנו מספקים ניתוח מפורט של פחות 17 הקיימים, מתעוררים יישום המגזרים כולל תאים סולאריים סיליקון, תגי RFID UF/UHF, לגעת מסך קצה אלקטרודות, אלקטרוניקה כלי רכב, בתבנית, e-טקסטיל, אנטנות תלת-ממד, תלת-ממד מודפסים אלקטרוניקה, מעגלים מודפסים מדפסות שולחניות, החלפת איטו, OLED תאורה ואחרים.

כל תחזיות השוק שלנו נבנים באמצעות מודלים מבוססים על תשומות התעשייה העיקרית של ראיונות IDTechEx וביקורים החברה, ולחוות מתעשיית מוקדמת ב IDTechEx. אנו בבירור חלוקה לרמות, להצדיק את ההנחות, רציונלי, מגמות ונקודות נתונים בפועל לגורם המרכזי עליו מושתתת כל התחזיות שלנו. הדו ח שלנו מספק פרופילים מבוססי ראיון החברה יותר מ-50

תובנה עסקית ומופרדת המודיעין ושוק

דו ח זה מבוסס על שנים של מחקר. האנליסטים שלנו יש שנים רבות של התנסות מוקדמת והיו לחזית העסק צבעי מוליך/הדבקה, משחק תפקיד חשוב ביצירת ענף המגלגל מיליארדי דולרים. בחמש השנים האחרונות לבד, הצוות שלנו לראיון, בפרופיל המשתמשים ומפיקים יותר מ-50 סוגים שונים של צבעי מוליך, משחות. בכל שנה יש ללמוד יותר על השוק ואנו יסודי בניתוח שלנו, תובנה ותחזיות.

במקביל לזה, IDTechEx יש לארגן כנסים גלובלית מובילה של אפים על אלקטרוניקה המודפס בעשור האחרון ב-אסיה,אירופהובארה ב. הופעות אלה להפגיש את שרשרת הערך כולו על אלקטרוניקה המודפס, לרבות כל הספקים מוליך דיו, מדפסות, משתמשי קצה. זה נתן לנו גישה ומופרדת השחקנים הביון השוק האחרון.

צבעי מוליך ועסקים הדבקה: הכל משתנה

שוק צבעי דיו, משחות מוליך יגיע כמעט$1 .7bבשנת 2026-במחירים מתכת. מיקרו בגודל משחות מוליך כסף להשתלט על השוק, שליטה כמעט כל השוק 2016. סילבר חלקיקים וויל עם זאת הופכים יותר ויותר תחרותי, מציאת שימוש במגוון המתעוררים יישומים למגזרים להפוך$80 מ'שוק בשנת 2026. נחושת יישאר טכנולוגיה בשלה יחסית אך תוכלו להשיג הצלחה מוגבלת כמו הרומן ריפוי מערכות אלה מותקנות לפתוח את הדלת דיו נחושת למכירות.

תעשיית פאנל סולארי יהיה 1.5 k טון שוק 2016 עבור המסך המודפס משחות מוליך מסוג ירי. ברמת ההדבקה, קבוצה חדשה של הספקים יבוא בקרוב להשתלט על העסק הזה בזמן ברמת אבקת המשתמשים יהיה כוח דרך ספק מגוונת יותר הבסיס. מגע מסך קצה האלקטרודה השוק ימשיך הירידה שלה. Linewidth-over-המרווח (L/S) הצטמצמה ל מסך 20/20, לדחוף דפוס עם PTFs רגיל מעבר לגבולותיה, פותח את הדלת כדי photocurable משחות. טכניקות מבוססות איכול תוכלו למצוא הזדמנויות נוספות כמו הלוח הוא הצטמצם עוד יותר בזמן PTFs רגיל יהיה לשמור על ההזדמנות בסוף נמוכים של השוק.

חיישנים כגון חיישנים התפוסה המכונית, חיישנים piezoresistive המודפס גירסאות מסוימות של גלוקוז חיישנים יישאר שוק נישה משמעותי עבור משחות מוליך, כמו גם למגזר הרכב עם שלה קיבוץ מעורבות של קיפאון מסורתי גבוהה המתעוררים ויישומי. HF ושוק אנטנת UHF RFID יגדל, אבל תראה את נתח השוק היחסי של סוגי דיו להפוך בעשור הקרוב. אנטנות 3D עשה שימוש בתרסיס הדפסה ימשיך צובר המתיחה. גישה זו תוכלו להתחרות ראש בראש עם MID (יצוק חיבור התקנים) טכניקות תהפוך שחקן משמעותי בשוק האלקטרוניקה לצרכן. מתכת רשת שינוי כחלופה איטו יגרום התקדמות איטית למרות התקופה איחוד ממתינות בתעשיית TCF, יצירת הביקוש nanoparticle כסף בשימוש מילוי או הדפסה קווים דקים.

שווקים חדשים להגיח וליצור דרישות ביצועים חדשים. בתבנית אלקטרוניקה ידרוש צבעי יכול למתוח ולשרוד thermoforming/בתהליך. טקסטיל אלקטרונית ידרוש דיו כי הם באמת מתיחה לעמוד מחזורי כביסה חוזרות ונשנות. המדפסות השולחניות מעגלים מודפסים ואלקטרוניקה מודפס 3D יזדקקו מוליכות גבוהה בטמפרטורה נמוכה דיו כדי לפתוח אפשרויות עצום שטנץ חדשות עבור מדפסות תלת-ממד ומעצבים במעגל. כל השווקים הם ריחפו על צמיחה מהירה מסופקים חידושי הטכנולוגיה יכול לספק המשיכה בשוק.

תחזיות השוק עשר שנים על-ידי היישום. אנא צרו קשר עבור הערכים המדויק. הערה בדיו הזה מחיר המכירה נדחה הודות ירידה במחירי מתכת raw אבל גם לחצתי שוליים, וכתוצאה מכך לירידה שלנו תחזיות הכנסות.


מה דוח זה מספק?
1. עשר שנים בשוק תחזיות עבור דיו מוליך, משחות מחולקים על ידי סוג של חומר (ננו סילבר, PTF, Cu, וכד') ויישום. תחזיות ניתנים דולר ונפח.
2. ראיון מבוססי החברה פרופילים של 50 ספקים ומשתמשים. פרופיל חברה מספקים רקע החברה נתונים היסטוריים, ואת הטכנולוגיה קריטי ו סקירה מודל עסקי. הפרופיל נוסף כולל ניתוח SWOT מפורט על ידי אנליסטים IDTechEx
3. ביקורת והערכת כל הטכנולוגיות הראשי דיו מוליך כולל ירי-סוגים, משחות PTFs, ננו דיו, דיו מתיחה, צבעי IME, נחושת, וכו '.
4. הערכת יישום מפורט כולל לעתים קרובות IDTechEx תובנה, הערכה, התקדמות המדינה-of-the-art ומסחר, ניתוח של טכנולוגיות מתחרות, תמחור ומגמות שוק, שחקני המפתח, גודל השוק למיעון עשר שנים שוק התחזיות עבור:
א מערכת מודולרית פוטוולטאית
b. לגעת מסך אלקטרודות בקצה (מחולקים לפי סוג ההתקן)
ג. כלי רכב (דה-frosters, חיישנים התפוסה, סיאט חימום, וכו ')
אנטנות 3D ד
אי UHF לספירה אנטנות HF RFID
פ מתיחה דיו לתעשיית הטקסטיל אלקטרונית
g. בתבנית אלקטרוניקה דיו
ה חיישני גלוקוז ו- piezoresistive
אלקטרוניקה המודפס תלת-ממד א
ג'יי הדפסה שולחנית PCB
ק' החלפת איטו
ל' התאורה OLED
מ עטים מוליך
(ש ע) אחרים
קרא את הדוח המלא:http://www.reportlinker.com/p04447369-summary/view-report.html

אודות Reportlinker
ReportLinker הוא פתרון מחקר שוק עטורת הפרסים. Reportlinker מוצא ומארגן את הנתונים העדכניים ביותר של התעשייה, כך שאתה מקבל כל מחקר שוק שעליך -. מיד, במקום אחד.

http://www.reportlinker.com


__________________________
צור קשר עם קלייר:clare@reportlinker.com
מי אנחנו: (339)-368-6001
נמל התעופה הבינלאומי: +1 339-368-6001


זוג:כמה סוגי דיו מוליך לדרישות הצרכן הבא:Nanowires כסף ו גראפן כוחות עבור תצוגות מסך מגע