צבעי מוליך ב-2017: הבאה הדברים הגדולים

- Feb 05, 2017 -

תעשיית מוליך דיו הוא עדיין בחיפוש אחר הדבר הגדול הבא. לוואי לחצים תחרותית בשווקים נפח הליבה הוביל רוב הספקים לחפש הזדמנויות חדשות המתהווה. האסטרטגיה נפוץ הוא עכשיו צריך רחבה כל תיק מוצר ככל האפשר, זריעה מספר שווקים המתהווה, garnering משוב רב ככל האפשר, הקמת רשתות ערך בשלב מוקדם.


הספקים כעת גם בעוצמה צפה אחד לשני, במהירות השקת מוצרים דומים אשר התוצאות שחיקה של בידול. זה מכניס הספקים בבעיה: מצד אחד, הם רוצים להשאיר טכנולוגיות בסוד לאורך זמן כדי להפוך אותם ללא צורך במיקור חוץ, אבל, מצד שני, הם חייב לקחת השוק מוקדם כי הם משתוקקים משוב לשווקים חדשים איפה לא דמויות-ההצטיינות ולא לצרכי הלקוח ידועות היטב.


למרות כל זאת, תעשיית זיהה אזורים מרובים יישומים המתעוררים בתקופה 2013-2016 כמו זו מבקשת להצעיר את עצמו. לכן עכשיו על השלב follow-through חזיתות רבות. במאמר זה, אנחנו בקצרה מתאר ההתקדמות בתחומים מרובים המתעוררים תוך כדי גם זיהוי האזורים יישום nascent האופנתי האחרון. שימו לב כי היישומים מפורטים ללא סדר מסוים של חשיבות.


כדי ללמוד פרטים אודות תעשיית מוליך דיו כולל כל את הטכנולוגיות החדישות ביותר, כמו גם הערכה של יותר מ- 24 הקיימים והעתידיים יישומים להפנות אל הדוח שלנו על מוליך דיו שווקים 2017-2027: תחזיות, טכנולוגיות, שחקנים. דו ח זה הוא הגירסה העדכנית ביותר של הדו ח שלנו סמכותי ומקיף אשר הפך ההפניה בתעשייה.

מערכת מודולרית פוטוולטאית (PV): תעשיית PV יישאר הנהג אמצעי האחסון הראשי/הכנסות של משחות מסוג ירי. התעשייה לא ישחרר את עצמה של מגמות לטווח ארוך שלה: נמוך לכל ק ג וחדשנות מצטבר להורדת צריכת כסף לכל וופל. בסך הכל, אנו מצפים 2017 להיות השנה שבה תהיו עדים בום מחצית ראשונה בזכות הסוף הצפוי ב- feed--בתעריפים בסין; השנה כאשר המגמה אבקה רבגוניים לספק בסיס ימשיך למרות הדומיננטיות של maker(s) יפני לא יהיה שבור; השנה כאשר תפיג ההשקעה הסינית הודיעה 140 מיליארד דולר בתעשייה סולארית מחזור דאגות של עוד מבוי סתום.

לגעת מסך קצה אלקטרוניקה: תעשייה זו מונעת על ידי הלחץ ועלות כדי לצמצם את הלוח הקדמי. תעשייה זו, בשנתיים האחרונות, חוו שלב שינוי צבעי דפוס צילום-לריפוי, בחיתוך לייזר, החלו להחליף סרטים בעובי סטנדרטי פולימריים (PTFs) כדי לאפשר 20um או מתחת linewidth-over-מרווח בין יחסי (L/S). מגמות אלה ימשיכו, התחרות בין תחריט והדפסה פתרונות תעצים עוד יותר. בסך הכל, אנו מצפים כי 2017 יהיה השנה הספק בסוקומוויט צילום-לריפוי, בחיתוך לייזר יהיו שלמים, מוביל לאובדן השוליים מסביב, ומתי השנה כאשר תהליכים חדשים מעבר מסך הדפסה נלקחים ברצינות רבה יותר.

בעובש אלקטרוניקה (IME): האינטרס מאחורי הקלעים IME נותרת איתנה. הגל הראשון של מוצרים קרובים השקת שוק הרשתות ערך להיות משופרים, יצרני האחסון עוסקים יותר מתמיד, ערכת חומרים משתנה מעבר מוליך דיו כדי לכלול שקוף מוליך סרטים, חיישנים, מפעילים, וכן הלאה. בסך הכל, אנו מצפים 2017 לשנה כאשר IME יישומים לגדול סוף סוף אחרי שנים של מתחיל לסירוגין.

EMI לסולנה: EMI לסולנה מתגלה כקבוצה חדשה בתחום העניין. המספר של צ'יפס עם הגנה מיגון ישירה של EMI צפויים להגדיל במהירות בשנים הקרובות. התחרות יהיה בין התזה, ריסוס דיו, בתוך צבעי התחרות תהיה על גודל החלקיקים עם צבעי ננו המציע הרזון, בעוד אחרים מציעים עלויות נמוכות יותר. בסך הכל, אנו מצפים 2017 כדי להיות השנה מתי הספקים לאסוף יותר ידע על השוק צריך לבסס קשרי לקוחות פוטנציאליים, להתחיל תהליכים שונים הכשרה חדשים.

הדפסה הולמת: תרסיס ותהליכים הדפסה אחרים ללא מגע עכשיו למתחרה העיקרי אנטנות ההדפסה ועקבות מוליך אחרים על עצמים תלת-ממדיים. יכולת ייצור כעת קיימת בענף, במיוחד באסיה. הספקים חומרים רבים גם מוסמך המוצרים שלהם עם אלה תהליך למרות משתמשי הקצה עדיין אומר לנו כי רוב יתר ההבטחה ולספק שפרמיה במיוחד במונחים של מוליכות רמות טמפרטורה נמוכה חישול. בסך הכל, אנו מצפים 2017 תהיה השנה של נוסף מצטבר שיפורים גשמי, הגדלת נפח מכירות למרות האתגרים פוטנציאליים בשווקים האלקטרוניקה לצרכן הקצה.

מודפס שקוף מוליך סרטים: שיפורים טכנולוגיים הם על סף של הפעלת רשת מתכת מודפסת ביצועים גבוהים סרטים עם linewidths מתחת 5um. התפתחויות אלה הם עדיין בשלב הפיילוט עם אינטרנט צר מידות או עלויות גבוהות, אבל בכל זאת לייצג סיכון לטווח ארוך לתהליכים אחרים מתכת רשת שינוי בענף יותר ויותר תקציבים. מספר טכנולוגיות TCF nanoparticle כסף איבדו את המומנטום מסחרי עקב פשיטת רגל של החברה ובעיות תזרים מזומנים, אבל הרומן חדשים מתגלים כדי לתפוס את מקומם. בסך הכל, אנו מצפים 2017 כדי להיות השנה כאשר מתכת מודפסת mesh פתרונות התקדמות לאורך הסולם בגרות בטכנולוגיה אבל לא יעשה השפעה מסחרי.

רכב: תעשיית הרכב ישאר שוק אטרקטיבי עבור ספקים הדבקה עם קווים הכנסות צפויות לטווח ארוך. יישומים כגון חיישנים התפוסה המושב המודפס, סנסורים קיבוליים המודפס עבור מודולים infotainments או סיאט חימום במידה רבה ימשיך את התקדמותם. תעצים המאמצים לפתח ואת דה-frosters חלון שמודפסים על בסיס פוליקרבונט. בסך הכל, אנו מצפים 2017 להיות השנה כאשר IME יישומים עבור פנים הרכב יוכרז השנה כאשר רשת מתכת מודפסת דה-frosters חלון יופיעו ומחזורי טכנולוגיה בשלב מוקדם של OEMs הגדולים.

צבעי מתיחה מעבר טקסטיל אלקטרונית: צבעי מתיחה יכול לשמש גם ביישומים מעבר e-טקסטיל כגון מעגלים גמישים/מתיחה או מכשירים רפואיים. ב מעגלים גמישים, מאוד גמיש או מתיחה, מעגלים מודפסים יכולים לספק פונקציונליות למרות שהם יכולים עדיין סובלים החסרונות הרגילים של מוליכות מוגבל, גובה ברזולוציה solderability. רפואי התקנים, במיוחד כאשר וגל וארוך חיבורי נדרשים לנוחות השימוש, שורות מודפסות אולי יש יתרון. בסך הכל, אנו מצפים 2017 כדי להיות השנה כאשר FPCBs שאינו מודפס הקיימים ימשיכו לשלוט.

3D מודפסים אלקטרוניקה (3DPE): זיהינו 3DPE כמו החזית הזדמנות לחדשנות באזור דיו מוליך. הרעיון מאחורי 3DPE היא שילוב הדפסת תלת-ממד של פלסטיק עם הדפסה של צבעי מוליך ליצירת צורות תלת-ממדי מותאמת אישית עם המעגלים מוטבעים. זה יאפשר את העיצוב ואת הדפסה תלת-ממדית של #39; #39; חכמה אובייקטים. ההזדמנות לחדשנות היא בהקמת דיו מוליכות נמוכה והצמדות טובה למגוון רחב של מצעים פלסטיק. בסך הכל, אנו מצפים 2017 כדי להיות השנה כאשר אנו רואים עוד ציוד 3DPE הציג את השוק ואת השנה כאשר אנו רואים את ההכרזה של מוצרי דיו מכוון במיוחד בשוק זה.

מודפסים PCB: למעשה מודפסים Pcb קיבל עניין מחודש 2016. זו הייתה הודות למאמציהם מוגברת סביב מודפס הזרקת דיו יחיד, זוגי -, רב שכבתית של Pcb מכוונת הן את hobbyist ומסתיימת מקצועי של השוק. השימוש של הגישה הדפסה ופלייט-בקבלת Pcb גם עדיין להיות יסודי על ידי חברות רבות, בעיקר ב יפן וקוריאה. הטכנולוגיה היא יותר בוגרת לפני אך יתרונות עלות אינם עדיין מספיק כדי להפוך אותו חלופה משכנעת יותר בוגר, אמינה ויעילה יותר גבוה יותר נפח שחובה הטכנולוגיה. בסך הכל, אנו מצפים 2017 להיות השנה כאשר ההייפ סביב המדפסות PCB hobbyist/DIY ירגיע, בעוד מקצועי רב שכבתית PCB מדפסות ימשיך שלהם איטי, החדירה לשוק בקנה מידה קטן. התקדמות טכנולוגיית הדפסה ופלייט-ימשיך גם ברקע, בעיקר במעבדות אסיאתי, ללא ראוי לציון מסחרי משיקה.

מודפס טרנזיסטורים וזיכרון: הטרנזיסטור המודפס וזיכרון הם, במובנים מסוימים, רעיון ישן הבקשה. טרנזיסטורים המודפס נכשלו לספק את הבטחותיהם. עכשיו, עם זאת, התקדמות הטכנולוגיה, במיוחד מיפן, הוא מבטיחות מספיק לעורר עניין בנושא. . הנה, בסדר ההדפסה של קווים צרים יידרש. זיכרון מודפס היה גם בייצור חצי מסחרי במשך שנים, עכשיו הסוגיות סביב תשואה עדיף להתמודד. בסך הכל, אנו מצפים 2017 כדי להיות השנה כאשר החיפוש עבור יישומים ייחודיים של טרנזיסטורים המודפס וזיכרון ממשיך ולהתאים השנה כאשר ספקים דיו להיות יותר מעורב עם מדפסות טוב יותר שלהם הצעות.

אזור גדול LED תאורה מערכים: הפעילות המסחרית סביב הדפסת שטח גדול LED מערכים מתחיל לאסוף. הבסיס הטכנולוגיה הייתה בהתהוות 4-5 שנים. עכשיו יש יותר עניין משתמש הקצה ומאמץ יותר יצירתיים על ידי חברות גבוה במעלה השרשרת ספקים גשמי. הדרישות טכנולוגיה פשוטה, אבל פתרונות שאינם מודפסים גם טוען אתגר מבוסס על מוליכות גבוהה וצריכת חשמל נמוכה. לכן, באופן כללי, אנו מצפים 2017 כדי להיות השנה כאשר מכירות לודיג השנה אמנם מן בסיס קטן מאוד.

ישנם יישומים רבים אחרים מפותחים עבור הדבקה ואטימה אנו מחשיבים בדו ח פירוט. דוגמאות כוללות שטח גדול חישה מערכים/מערכות, הסוללה pack וצמח מתנורים והתקני חימום, windows תדירות סלקטיבית, ועוד רבים. נא עיין שלנו ח שווקים 2017 דיו מוליך-2027: תחזיות, טכנולוגיות, שחקנים כדי ללמוד עוד אודות בשווקים אלה. פרטים נוספים באירוע המוביל הבא בנושא: מודפסים אלקטרוניקה אירופה 2017-10-11 מאי 2017 בחסות IDTechEx בברלין, גרמניה.

זוג:שוק האלקטרוניקה מודפס צפוי להגיע 65.0 מיליארד דולר על ידי 2024; הביקוש אריזה חכמה משחק שינויים עבור המתחרים | TMR הבא:צבעי היברידית חדשה היתר אלקטרוניקה מודפסים, גמיש ללא סינטור