דיו מוליך ב -2017: הדברים הגדולים הבאים

- Feb 28, 2017-

F4.jpg תעשיית דיו המוליך עדיין בחיפוש אחר הדבר הגדול הבא. לחצים תחרותיים לוואים בשווקי נפח הליבה הובילו רוב ספקים לחפש הזדמנויות מתהווה חדשות. האסטרטגיה הרווחת היא עכשיו להיות כמו רחב תיק מוצר ככל האפשר, זריעה בשווקים המתהווה מרובים, לגיוס לקוחות משוב רב ככל האפשר, והקמת רשתות ערך בשלב מוקדם.

ספקים גם עכשיו בעוצמה לצפות באחת אחרת, משיקה מוצרים דומים במהירות שתוצאתה לשחיקה בידול. זה מכניס ספקים במלכוד: מצד אחד, הם רוצים לשמור על טכנולוגיות סודיות לאורך זמן לשכלל אותם בתוך הבית, אבל, מצד שני, הם חייבים לקחת את זה לשוק מוקדם כי הם משתוקקים משוב הלקוחות בשווקים חדשים שבו לא דמויות of-כשרון צרכים ולא לקוחות ידועות.

למרות כל זאת, התעשייה זיהתה תחומי יישומים מרובים המתעוררים בתקופת 2013-2016 כפי שהיא מבקשת כדי להצעיר את עצמו. עכשיו זה ולכן על השלב ממשיך דרך בחזיתות רבות. במאמר זה, אנו בקצרה נתאר את התקדמות מגזרים רבים מתעוררים בזמן גם בזיהוי תחומי יישומים המתהווים אופנתיים האחרונים. ראוי לציין, כי היישומים מפורטים ללא סדר מסוים של חשיבות.

כדי ללמוד את הפרטים על תעשיית דיו המוליך כולל כל הטכנולוגיות החדישות ביותר, כמו גם ההערכה של יותר מ -24 יישומים קיימים ומתפתחים מפנים אל הדו"ח שלנו על ואטימת דיו שוקי 2017-2027: תחזיות, טכנולוגיות, שחקנים. דו"ח זה הוא את הגרסה העדכנית ביותר של הדו"ח הסמכותי והמקיף שלנו שהפכה את ההתייחסות בתעשייה.

Photovoltaics (PV): תחום האנרגיה הסולארית יישאר הנהג נפח / ההכנסות העיקרי עבור משחות ירי מסוג. התעשייה לא להשתחרר המגמות שלה לטווח הארוך: עלויות נמוכות לקילו וחדשנות מצטברת להנמיך צריכת כסף לכל רקיק. בסך הכל, אנחנו מצפים 2017 להיות השנה שבה נהיה עדים בום במחצית הראשונה הודות סוף הצפוי הזנה ב-התעריפים בסין; השנה, כאשר מגמת בסיס אספקת אבקה מגוונת תמשיך למרות הדומיננטי של יצרנית יפנית (ים) לא יהיה שבורה; והשנה כאשר הודיעה על ההשקעה הסינית 140 מיליארד $ בשנת התעשייה הסולארית יהיה להפיג את הדאגות של עוד מחזור חזה.

לגעת אלקטרוניקה לקצה המסך: ענף זה הוא מונע על ידי עלות והלחץ כדי לצמצם את הלוח. ענף זה, בשנתיים האחרונות, חווה שינוי צעד כמו צבעי התמונות לריפוי בחיתוך לייזר החלו להחליף לקרום עבה פולימר סטנדרטי (PTFs) כדי לאפשר 20um או מתחת ריווח linewidth-על (L / S) יחסי. מגמות אלה ימשיכו והתחרות בין פתרונות תחריט והדפסה יגביר עוד יותר. בסך הכל, אנו צופים כי 2017 יהיו השנה כאשר בתופסת ספק על צילום לריפוי בחיתוך ליזר תהיה שלמה, שמוביל לאובדן שולי מסביב, השנה שבה תהליכים חדשים מעבר הדפסת מסך נלקחים ברצינות רבה יותר.

ב-עובש אלקטרוניקה (IME): The מאחורי הקלעים עניין IME נותר איתן. הגל הראשון של מוצרים הם קרוב השקת שוק, רשתות הערך שמתבצעות משופרות, יצרני נפח נוטים לבצע פעולות מתמידים, ואת סט החומר מעבר מעבר דיו מוליך לכלול סרטים מוליכים שקופים, חיישנים, מפעיל, וכן הלאה. בסך הכל, אנחנו מצפים 2017 לשנה כאשר יישומי IME ולבסוף לצמוח אחרי שנים לסירוגין מתחיל.

EMI מיגון: מיגון EMI מתגלה תחום עניין חדש. המספר שבבי עם הגנת מיגון ישירה EMI צפוי לעלות בקצב מהיר בשנים הקרובות. התחרות תהיה בין המקרטעת וריסוס דיו, ובתוך דיו התחרות תהיה על גודל חלקיקים עם דיו ננו מציע רזון בעוד שאחרים מציעים בעלויות נמוכות יותר. בסך הכל, אנחנו מצפים 2017 להיות השנה כאשר הספקים לאסוף עוד ידע על הצורך בשוק, להקים קשרי לקוחות פוטנציאליים, ולהתחיל תהליכי הכנה חדשים שונים.

טקסטיל אלקטרוני (e-טקסטיל): מספר משחות stretchable על השוק או בשלב prototyping בשלב מאוחר נמצא במגמת העלייה. שנתיים בערך רק לפני כמה ספקים המוצעים דיו שכזה אבל כעת רבים הוכיחו יכולת. שרשרת הערך דואר טקסטיל הוא עדיין חלש, המחירים עדיין גבוהים מדי ודיו בדרך כלל להתמודד עם תחרות מצד פתרונות חלופיים כגון חוטי מוליך. בסך הכל, אנחנו מצפים 2017 להיות השנה כאשר מבוסס דיו נוסף מוצרי e-טקסטיל משוגרים; השנה כאשר הכמויות הנשארות קטנות; והשנה כשהתעשייה דואר הטקסטיל כמו כל אינץ 'קרוב יותר סיפורי הצלחה גדולה.

הדפסת conformable: תרסיס תהליכי הדפסה ללא מגע אחרים נמצאים כעת מתחרה מרכזי עבור אנטנות הדפסת עקבות מוליכי אחרים על אובייקטי 3D. כושר הייצור עכשיו קיים בתעשייה, במיוחד באסיה. ספקי חומרים רבים גם מתאימים את המוצרים שלהם עם התהליך האלה למרות משתמשי קצה עדיין מספרים לנו שרוב יתר הבטחה ותחת-לספק במיוחד במונחים של רמות מוליכות ב חישול בטמפרטורה נמוך. בסך הכל, אנחנו מצפים 2017 יהיו השנה של שיפורי חומר מצטבר נוספים ומכירות נפח גדלו למרות אתגרים פוטנציאליים בשווקי אלקטרוניקה לצרכן סופי.

סרטים מוליכים שקופים מודפסים: שיפורים טכנולוגיים הם על הסף המאפשר סרטי רשת מתכת בעל ביצועים גבוהים מודפסים עם linewidths מתחת 5um. התפתחויות אלה הן עדיין בשלב הפיילוט עם גדלי אינטרנט צרים או עלויות גבוהות, אבל בכל זאת להוות סיכון לטווח ארוך לתהליכי רשת מתכת אחרים בתעשייה ויותר רגישים לעלות. כמה טכנולוגיות כסף ננו-חלקיקים TCF איבדו מומנטום מסחרי עקב פשיטות רגל חברה ונושאים תזרים מזומנים, אך אלה הרומן חדשים צצים כדי לתפוס את מקומם. בסך הכל, אנחנו מצפים 2017 להיות השנה שבה מודפס פתרונות רשת מתכת התקדמות לאורך הסולם בגרות טכנולוגיה אבל זה לא יעשה השפעה מסחרית.

רכב: תעשיית הרכב יישאר שוק אטרקטיבי עבור ספקי רסק עם קווי הכנסות צפויות לטווח ארוך. יישומים כגון חיישנים תפוסים מודפסים, חיישני קיבולי מודפס עבור מודולים infotainments, או מחממי מושב ימשיכו התקדמותם במידה רבה. המאמצים לפתח חלון מודפס מסחרי דה-frosters על מצע פוליקרבונט יגביר. בסך הכל, אנו גם מצפים 2017 תהיינה השנה כאשר יישומי IME עבור פנים רכב יוכרזו והשנה כאשר רשת מתכת מודפסת עבור החלון דה-frosters תופיע על מפת הדרכים הטכנולוגיות בשלב המוקדם של יצרני OEM הגדולות.

דיו stretchable מעבר טקסטיל אלקטרוני: דיו stretchable גם יכול לשמש ביישומים מעבר e-טקסטיל כגון מעגלים גמישים / stretchable או מכשירים רפואיים. בשנת מעגלים גמישים, מאוד גמישים או stretchable, מעגלים מודפסים יכולים לספק פונקציונלי למרות שהם עדיין יכולים לסבול את החסרונות הרגילים של מוליכות מוגבלות, ברזולוציה מגרשת solderability. בתחום מכשור רפואי, במיוחד כאשר חיבורים ארוכים סטרץ נדרשים מטעמי נוחות שימוש, קווי מודפס עשויים להיות יתרון. בסך הכל, אנחנו מצפים 2017 להיות השנה כאשר FPCBs שאינו מודפסים הקיים ימשיך לשלוט.

אלקטרוניקה מודפסת 3D (3DPE): זיהינו 3DPE כמו חזית הזדמנות לחדשנות בתחום דיו מוליך. הרעיון מאחורי 3DPE הוא לשלב הדפסת 3D מפלסטיק עם הדפסה של דיו מוליך ליצור צורות 3D אישית עם מעגלים מוטבעים. זה יאפשר בעיצוב 3D הדפסה של אובייקטים 'חכמים'. ההזדמנות לחדשנות היא בהקמת דיו מוליכות נמוכה הידבקות טובה למגוון של מצעי פלסטיק. בסך הכל, אנחנו מצפים 2017 להיות השנה כאשר אנו רואים יותר ציוד 3DPE פוגש את השוק ואת השנה כאשר אנו רואים את ההודעה על מוצרי דיו שהופנו נגד בשוק זה.

PCB מודפס: PCBs מודפס למעשה קבל עניין מחודש ב -2016 זה היה בזכות המאמצים המוגברים סביב ראש המודפס PCBs היחיד, כפול ורב השכבתי המכוונים הם בקצות התחביבים ומקצועיים של השוק. השימוש בגישת הדפסה-ו-הצלחת בקבלת PCBs עדיין גם להיות מכויל על ידי חברות רבות, בעיקר ביפן וקוריאה. הטכנולוגיה היא יותר בוגרת מבעבר אבל את יתרונות העלות אינם מספיקים עדיין לעשות את זה חלופה איכותית יותר בוגרת, יותר אמינה ויותר הטכנולוגיה המכהנת הנפח. בסך הכל, אנחנו מצפים 2017 להיות השנה שבה ההייפ סביב מדפסות PCB תחביבים / DIY יירגע, תוך מדפסות PCB רבה שכבתיות מקצועיות תמשכנה חדירה לשוק האיטית בקנה מידה הקטנה שלהם. התקדמות הטכנולוגיה על הדפסה-ו-צלחת גם תמשיך ברקע, בעיקר במעבדות אסיה, ללא השקות מסחריות בולטות.

טרנזיסטורים מודפס וזיכרון: טרנזיסטור מודפס וזיכרון הם, במובנים מסוימים, רעיון אפליקציה ישן. טרנזיסטורים מודפסים נכשלו קיים את הבטחותיו שלהם. עכשיו, עם זאת, התקדמות הטכנולוגיה, במיוחד מיפן, הוא מבטיח מספיק כדי להצית מחדש עניין בנושא. הנה, הדפסת קנס של קווים צרים תידרש. זיכרון מודפס כבר גם בייצור מסחרי-למחצה במשך שנים, ועכשיו את הבעיות סביב תשואה תטופלנה טוב יותר. בסך הכל, אנחנו מצפים 2017 להיות השנה שבה החיפוש אחר יישומים ייחודיים של טרנזיסטורים מודפס וזיכרון ממשיך, והשנה כאשר הספקים דיו להיות יותר מעורבים עם מדפסות להתאים אישית את מוצריהם טובים יותר.

-שטח גדול LED מערכי תאורה: הפעילות המסחרית סביב הדפסת מערכי LED-שטח גדול מתחילה להרים. הבסיס הטכנולוגי היה בהתהוות עבור 4-5 השנים האחרונות. עכשיו יש עניין משתמש קצה יותר ומאמץ יצירתי יותר על ידי חברות גבוהות יותר בשרשרת מאשר ספקי חומריים. דרישות הטכנולוגיה הם פשוטים, אבל פתרונות שאינם מודפס גם הם שמציבים אתגר מבוסס על מוליכות גבוהות וצריכת חשמל נמוכה יותר. לכן, באופן כללי, אנו מצפים 2017 תהיה השנה כאשר הגידול במכירות השנה אם כי מבסיס קטן מאוד.

ישנם יישומים רבים אחרים כי מפותחים עבור להדביק מוליך אשר אנו רואים בדוח שלנו בפירוט. דוגמאות כוללות מערכי חישת שטח גדול / מערכות, סוללה ומחממי צמח, חלונות תדר-סלקטיבית, ועוד רבים. עיינו בדוח שלנו ואטימת דיו שוקים 2017-2027: תחזיות, טכנולוגיות, שחקנים כדי ללמוד עוד על שווקים אלה.

זוג:נוער מזמין לטבול כדי לשמור על זרעים משם הבא:טכניקת תחריט פשוט ליצירת ננו האיטר הימני