כמה סוגי דיו מוליך לדרישות הצרכן

- Jan 13, 2017 -

מאת מיכאל וגנר, מנהל הנדסה, חדש מוצר עיצוב, באטלר טכנולוגיות, Inc

היום #39; s צרכנים מצפים מוצרים שהם צבעי דפוס מהיר, חכם, נוח, מוליך מעבירים על דרישות אלה.

צבעי מוליך הם קידום החדש ביותר בתחום האלקטרוניקה מודפס, קטגוריה רחבה זו של מוצרים המיוצרים יש זמן גישור הפער מעגל חשמלי בין בני אדם ומכונות. באמצעות מינוף עשורים של תעשיית הידע ואת הפיתוחים האחרונים בתחום צבעי מוליך, המדע של היום של אלקטרוניקה מודפסת מספקת פתרונות נוגעים בשגרת החיים של הצרכנים כמעט כל. חברות שאינן מצליחות לספק לצרכנים אלה מאוגדים לאבד את הקרקע מתחרים שמוכנים לאמץ טכנולוגיות חדשות.

צבעי מוליך להפחית משקל, מורכבות ועלות

במקום הצינור המסורתי של יצרני נחושת, חרוט יכול להעסיק צבעי מוליך כגון כסף, פחמן וסרטים נוספים פולימר עבה (PTF). ניתן להדפיס צבעי מוליך על מצעים בהירים יותר כי הם מגוונים כמו פוליאסטר, פוליקרבונטים, פוליאוריתנים, נייר. השימוש של סובסטרטים קלת משקל אלה פותח את הדלת ליצירתיות רבה יותר בפיתוח מוצרים והמורכבות פחות בהפקה.

על-ידי הפחתת במורכבות המוצר, חברות יכולים להבין לירידה המתאימים חומרים, הרכבה ועלויות שרשרת האספקה. כמו כן, בגלל צבעי מוליך כתוסף בטבע, יצרני ניתן לשלול את זרמי פסולת ואת עלויות הנובעות תחריט נחושת.

כל המגבלות דיו מוליך שנותרו הם נבלמים על ידי חומרים ענקים כמו דופונט. למרבה המזל עבור יצרנים, מרבית הפערים בין דיו מוליך מעגלים flex נחושת מסורתיים בקרוב יהיה עניין של העבר.

הערך של חיישנים בלתי נראה

לאור השכיחות של עלות נמוכה של מכשירים אלקטרוניים מודפסים של היום, משתמשי קצה לשקול לעיתים רחוקות בטכנולוגיה המאפשרת שנתות התקנים אלה. למשל, מעטים האנשים לשייך את האבחון רל (א) מודפסים אלקטרוניקה. השימוש של דיו מוליך, לעומת זאת, היה זרז החלפת אלקטרודות נוקשה, לא נוח עם הידיות חיישן יותר נוח, זול, חד פעמיות הנמצאים בשימוש כיום.

יישום מתפתחים במהירות אחר של מונחי-דיו מודפסים אלקטרוניקה היא קטגוריה רחבה של wearables. התקנים המשתמשים דיו מתיחה, רחיץ יכול להיות חום העבירו על גבי בגד, המשמש למדידת דחפים חשמליים מופעלות על ידי תנועת השרירים. Wearables שכבר מופיעים בתחומי האתלטיקה ורפואי, במהירות מוצאים את דרכם לתוך תעשיות אחרות.

אריזה חכמההוא יישום מבוסס דיו מוליך אחר. המעגלים PFT מוטבע בתוך אריזות המוצרים התעלתה תהליכי בקרת המלאי עבור סיטונאים וקמעונאים. תווית דומות בטכנולוגיה אפילו נמתח לכונן יצירתי קמפיינים שיווקיים.

מה יש לעשות עם זה הרבה?

אתהאינטרנט של דברים (הרבה)יש פה התייחסות לעובדה כי הכל, או בקרוב יהיה מחובר לאינטרנט. תעשיית האלקטרוניקה המודפס הוא בדיוק באמצע הפעולה הרבה. החידושים דיו מוליך יש בחגיגיות גל חדש של פתרונות אלקטרוניים מודפסים בכל פעם כאשר השוק הוא רעב עבור יישומים חדשה ויצירתית. למעשה, תעשיית משאבים מעריכים כי הם יותר מתריסר המתעוררים יישומים של אלקטרוניקה המודפס על קו האופק, יישומים אשר תוכיח כדי להיות משחק מחליפי רפואי, כלי רכב, ספורט, בידור, התעשייה האווירית לישראל, טקסטיל, אבטחה, ותחומים אחרים.

וזה בקיצור? ההתקדמות דיו מוליך נותנים לצרכנים מה הם דורשים על בסיס יומי: מהיר, חכם, לסביבה כספת ומוצרי ידידותי למשתמש.

חברות שאינן עדיין מהסס לעסוק מודפסים אלקטרוניקה פתרונות בקרוב ימצאו עצמם בעמדת נחיתות תחרותי. בנוסף חיסכון בעלויות מיידית מפספס את חוויית משתמש הקצה משופרת, חברות לקרטע יהיה סביר הקרבה שביעות רצונו של הלקוח. בשוק התחרותי של היום, זה פשוט לא בסדר.

מיכאל וגנר הוא מנהל הנדסה, פיתוח מוצרים חדשים עבורבאטלר טכנולוגיות, Inc, הממוקם ממש מחוץ בפיטסבורג, פנסילבניה. באטלר טכנולוגיות עוסקת בכבדות המחקר והפיתוח של צבעי מוליך, מצעים גמיש, מודפסים אלקטרוניקה עיצוב וייצור. באטלר טכנולוגיות מסייעת לחברות לפתח יישומים מודפס אלקטרוני שלהם, כמו גם חלופות המעגלים מסורתי עבור אבחון רפואי, מכשור כלי רכב, בטיחות יישומים, טקסטיל, מספר של מגזרי תעשייה אחרים. צור קשרמיכאל וגנר.

זוג:סינטור מאוד מוליך דיו כסף עבור אלקטרוניקה גמישה בטמפרטורה נמוכה הבא:דיו מוליך שווקים 2016-2026: תחזיות, טכנולוגיות, שחקנים