דו ח חדש IDTechEx מחקר על אלקטרוניקה המודפס, אורגני, גמיש

- Feb 10, 2017 -

מחקר IDTechEx, ספקית מובילה של מחקר עצמאי בשוק, מודיעין עסקי ואירועים על טכנולוגיות מתפתחות, מכריזה על זמינותו של דוח חדש,Andamp מודפסים, אורגני; תחזיות אלקטרוניקה גמישה, שחקנים andamp; הזדמנויות 2017-2027

דוח זה מספק הנוף המקיף ביותר של הנושא, הקלד מתן תחזיות מפורט לעשר שנים על-ידי התקן. ניתוח השוק הטריטוריה, שאינם מודפסים vs מודפס, לעומת נוקשה גמיש, אורגניים לעומת אורגני, עלות חומרים לעומת תהליך עלות ועוד הרבה יותר. פעילויות של מעל 1,000 חברות מובילות מקבלים, כמו גם הערכה של מנצחים ומפסידנים לבוא.

בדו ח IDTechEx appraises כל רכיב טכנולוגיה המאפשרת בשל הצורך שלה בשוק - לא טכנולוגיית דחיפה. אנו לצייר על עשר שנים של ידע מעקב המגזר הזה ולספק תחזיות מפורט, מעודן, מיקום אסטרטגי והערכה של מגמות, andquot; topicsandquot חם; הזדמנויות קליניות.

הדו ח מציינים באופן מיוחד את התמונה הגדולה - כולל צגי OLED, תאורה, מערכת מודולרית פוטוולטאית סרט דק כדי חיישנים גמיש ועוד. חשוב מכך, היא כוללת לא רק אלקטרוניקה אשר מודפסים, אורגני ו/או גמיש, אבל זה מכסה גם שיהיו. צירי זמן ריאליסטי, חקרי מקרה, מוצרים קיימים, הופעתה של מוצרים חדשים מקבלים, כמו גם מכשולים והזדמנויות בשנים הבאות.

ארגונים למעלה מ-3000 רודפים אלקטרוניקה המודפס, אורגני, גמיש, כולל הדפסה, אלקטרוניקה, חומרי אריזה חברות. בעוד חלק טכנולוגיות אלה נמצאים בשימוש כעת - אכן יש בשלושה מגזרים אשר יצרו שווקים מיליארד דולר - אחרים הם מתחלקים באופן מסחרי.

היתרונות של אלקטרוניקה חדשים אלה הם רבים - החל עלות נמוכה, ביצועים משופרים, גמישות, שקיפות, אמינות, יותר אישורים סביבתיים ועוד. רבים של היישומים ייווצר החדש, שבו קיימים מוצרים אלקטרוניים וחשמליים מסיכון, במידה יהיה ערב מגוון.

דו ח נרחב המופנה זה IDTechEx מביאה את זה כולם ביחד, עם דגש מיוחד על יישומים והערכה כמותית של הזדמנויות.

IDTechEx מצא כי השוק הכולל של אלקטרוניקה המודפס, גמיש, אורגני יגדל מ $29.28 מיליארד דולר ב-2017 73.43 מיליארד דולר בשנת 2027. הרוב של זה היא OLEDs (אורגני אבל לא מודפס) ומשמש מוליך דיו עבור מגוון רחב של יישומים. על אחרים ביד, אלקטרוניקה מתיחה, לוגיקה זיכרון, סרט דק חיישנים הם פלחי הרבה יותר קטן אבל עם פוטנציאל כפי שהן עולות Randamp; ענק צמיחה ד

אם אתם מחפשים להבין את התמונה הגדולה, את ההזדמנות, את בעיות שניתן לטפל או איך אתה יכול להתחיל להשתמש בטכנולוגיות אלה ואת ההשלכות מעורב, דו ח זה הוא חובה. תחקיר על-ידי יועצים IDTechEx רב לשוני מבוסס ב-4 מדינות ו שלוש יבשות, דו ח זה מתבסס על עשר שנים של ידע של התעשייה.

זוג:הקרנה של פטריות Filamentous של סינתזה חלקיקי כסף מיקרוביאלית הבא:שוק האלקטרוניקה מודפס צפוי להגיע 65.0 מיליארד דולר על ידי 2024; הביקוש אריזה חכמה משחק שינויים עבור המתחרים | TMR