פיתוח יישומים תרכובת אי-אורגנית

- Oct 10, 2017-

היישום של סיליקון אורגניים מורכבים refractories לפיתוח של הסיליקון מורכב מצמיגים refractories עמידים בפני מים וחומצה עמידות עקב התנאים הנדסיים מורכבים, יש חומצה מים לפני ואחרי החימום של פרויקט, או בלהט התפקיד של תרכובת חומצה בינוני, אי-אורגנית דורש חומרים עקשן יש חום התנגדות, התנגדות חומצה למים. תרכובת אי-אורגנית ללא חימום מים זכוכית דגימות עקשן שקוע בתוך ריכוזי חומצת וסוגים שונים ראה טבלה לאחסון מים מאשר אחסון חומצה כוח ירד, מאשר באוויר אשפרה כוח גם ירד.

כי אין תגובה בין סיליקטיים של החומצה במים, כבר לא מיוצר חומצה צורנית ג'ל, אבל החומר נמס מומס, המבנה הוא לא חזק, מתחם אורגניים הכוח טיפות, לעומת זאת, גבוה יותר ריכוז החומצה של חוזק עקשן הוא גבוה יותר, אשר מראה כי לחזק התפקיד של חומצות, סיליקט, לשפר את הכוח.

הביצועים בטמפרטורה גבוהה של נתרן יחד refractories, התנגדות חומצה ומים ומאפייני סודיום סיליקט, סוגי תוכן, צבירה נתרן פלואוריד, בייצור צריך להיות מבוקר בקפדנות. המודולוס של סיליקט הנתרן הוא המאפיין בטמפרטורות גבוהות של חסיני אש. במתחם חומצה לא אורגנית והתנגדות מים יכול יש השפעה משמעותית, מודולוס גבוהה, עם טוב התנגדות חומצה, טמפרטורה גבוהה ביצועים מודולוס נמוכה תפחית מאפיינים אלה. בדרך כלל הבחירה של מודולוס הוא טוב יותר.

בבית ובחו ל, קיבלנו דיווח על היישום של תרכובות סיליקון אורגניים חומרים עקשן, חומרים וטכנולוגיות חדשות פותחו. אורגניים מורכבים הוא הציע כי החומרים עקשן מתאים לתנאים שונים הייצור התעשייתי צריך להיות מפותח כדי לענות על הצרכים של תעשיות שונות.

ישנם שני סוגים של מים בתא, אשר הינם מים חינם ולשלב את המים. השילוב של מים וחומרים אחרים הוא מרכיב חשוב של מבנה התא, אורגניים מורכבים חשבונאית כ 4.5%, מים חינם קיים בצורה של חינם, הוא טוב ממס עבור תאים, יכולים להשתתף גם ישירות תגובות כימיות ביולוגיות , אבל גם להעביר חומרים מזינים ופסולת. במילה אחת, כל הפעילויות החיים של כל מיני אורגניזמים בלתי ניתנות להפרדה מן המים

רוב המלחים אורגניים בתאים קיימת בארצות יוניים, למרות התוכן שלהם הוא קטן מאוד, אבל יש תפקידים חשובים רבים: כמה מלחים אורגניים הם מרכיבים חשובים של תרכובות מסוימות מורכבות בתאים, כמו FE הוא המרכיב העיקרי של המוגלובין, MG הוא המרכיב העיקרי של מולקולת כלורופיל. ; מלחים אורגניים רבים חשובים לקיום הפעילות החיים של תאים, אורגניזמים, מתחם אורגניים כגון הנוכחות של יוני הסידן בדם גבוה מדי כדי לגרום לעויתות; גם חשוב לשמור על איזון חומצה בסיס של תאים.


זוג:ננו-חלקיק כסף יישומים הבא:ננו-חלקיק כסף אינטראקציה