תרכובת אי-אורגנית זהים

- Oct 17, 2017-

(יב) כיום, ישנם מיליוני סוגים של תרכובות אורגניות נמצאו רק כ-100,000 חומרים אורגניים וטבע. זה בגלל פחמן מודבקת אטומי הפחמן הקשורים דרך קוולנטיות מליטה. תרכובת אי-אורגנית בצורת שרשרת ארוכה פחמן. לדוגמה, אטומי פחמן ומימן יכולים ליצור סוגים רבים של פחמימנים כגון מתאן, אתאן, פרופאן, וכן הלאה. זה אחד הסיבות העיקריות עבור מגוון רחב של תרכובות אורגניות. בכל מיני סוגים של חומר אורגני טבעי, הם בדרך כלל מורכבים של מספר רכיבים, מורכבת אורגנית בנוסף פחמן, כמעט תמיד המכיל מימן, לעיתים קרובות המכיל חמצן, חנקן, והוא חלק גם להכיל גופרית, זרחן וכן הלאה.

(2) התופעה הטרוגנית של חומר אורגני נפוצים מאוד, אך חומרים אנאורגניים הם נדירים. תרכובות אורגניות רבות יש את אותו חומר כימי משקל מולקולרי, אך הפיסיקליות והכימיות שלהם לעתים קרובות להשתנות במידה רבה. לדוגמה, הנוסחה המולקולרית של אתנול וביו -דימתיל אתר היא c2h6o, תרכובת אי-אורגנית המסה המולקולרית היחסית היא 46.07, אבל הם שתי תרכובות כימיות שונות כי המולקולה האטומים מסודרים בסדר שונה.

הטרוגניות תופעה זו סיבה חשובה נוספת שמובילה מגוון רחב של תרכובות אורגניות.

(3) נקודת ההיתוך של חומר אורגני מוצק אינה גבוהה, בדרך כלל לא יותר $number. 2 ~ 673.2K. בנוכחות אוויר, הרוב המכריע של חומר אורגני יכול להישרף, מתחם אורגניים אילו רכיבי פחמן מומרים CO2, היסודות מימן מומרים $literal, חנקן מומר חנקן.

(4). יש מאפיין ברור קשר קוולנטי בין אטומים, מולקולות אורגניות. לכן, חומר אורגני ביותר שייך Nonelectrolyte, מסיס במים, מסיס ממיסים אורגניים מורכבים אורגניים, התגובה בין חומר אורגני הוא לרוב איטי, לעיתים קרובות דורשת שימוש זרזים.

(5) תרכובות אורגניות רבים יש תפקיד פיזיולוגי מיוחד, אשר הוא המוביל, המרכיב או מוצר בתהליך של פעילות החיים, אנזימים, הורמונים, ויטמינים וכדומה.

היישום של refractories תרכובת סיליקון אורגניים לפיתוח של הסיליקון מורכב מצמיגים refractories עמידים בפני מים וחומצה עמידות עקב מורכבות ההנדסה תנאים, תרכובת אי-אורגנית יש חומצה מים לפני ואחרי חימום של הפרויקט, מתחם אורגניים או בלהט התפקיד של חומצה בינוני, דורשים חומרים עקשן יש חום התנגדות, התנגדות חומצה למים. ללא חימום מים זכוכית דגימות עקשן שקוע בתוך ריכוזי חומצת וסוגים שונים עיין בטבלה באחסון מים מאשר אחסון חומצה כוח ירד, מאשר באוויר אשפרה כוח גם ירד.

הביצועים בטמפרטורה גבוהה של refractories סודיום סיליקט, התנגדות חומצה ומים ומאפייני סודיום סיליקט, סוגי תוכן, צבירה נתרן פלואוריד, אורגניים מורכבים בתחום הייצור צריך להיות מבוקר בקפדנות. המודולוס של סיליקט הנתרן הוא המאפיין בטמפרטורות גבוהות של חסיני אש. ההתנגדות חומצה ומים יכולות להיות עם השפעה משמעותית, מודולוס גבוהה, עם טוב התנגדות חומצה, טמפרטורה גבוהה ביצועים מודולוס נמוכה תפחית מאפיינים אלה. בדרך כלל הבחירה של מודולוס הוא טוב יותר.

בבית ובחו ל, קיבלנו דיווח על היישום של תרכובות סיליקון אורגניים חומרים עקשן, חומרים וטכנולוגיות חדשות פותחו.


זוג:כסף מנגנון ננו-חלקיקי ציטוטוקסי הבא:מאפייני המוצר חומר ננו סילבר