מתחם אנאורגני יכול לייצר הרבה חום

- Jun 01, 2017 -

מתחם אנאורגני נטול מימן נטול מים נטול מים הוא לבן חצי שקוף, מוצק גבישי. סודיום הידרוקסיד הוא מאוד קל להתמוסס במים, מתחם אנאורגני מסיסות מגביר עם עליית הטמפרטורה, יכול לשחרר הרבה חום כאשר המסה. הפתרון המימי שלה יש את החומציות ואת תחושת שמנת, הפתרון מניח את אלקליין חזק, יש אלקלי את כל הכלליות. ישנם שני סוגים של סודה מוצק נוזלי נוזלי: סודה קאוסטית מוצקה טהורה הוא לבן, עם בלוקי, רופף, אנאורגני מתחם בצורת מוט, גרגירי, שברירי; נוזלי טהור נוזלי סודה הוא נוזלי שקוף חסר צבע. נתרן הידרוקסיד הוא גם מסיס אתנול, גליצרין, אך מסיס באתר, אצטון קומפאונד אנאורגני, אמוניה נוזלית. פעולה קורוזיבית על סיבים, עור, זכוכית, קרמיקה אורגנית, וכו 'החום משוחרר כאשר מדולל עם פתרון מומס או מרוכז, התגובה עם חומצה אנאורגנית יכול לייצר כמות גדולה של חום, לייצר מלחים המתאימים, ולהגיב עם אלומיניום מתכת ואבץ , בורון nonmetal וסיליקון לשחרר מימן; זה יכול להאיץ את יונים המתכת מ תמיסה מימית כדי להפוך hydroxide, מתחם אנאורגני והוא יכול לעשות את תגובת הנפט Saponification, לייצר את המתאים חומצה אורגנית מלח נתרן ואלכוהול, זה העיקרון של הסרת שמן מן הבד.

המינוח של תרכובות אנאורגניות יכוון לייצוגים תמציתיים ומדויקים של הרכב ומבנה החומר הנקרא. מרכך אנאורגני זה מחייב שימוש בשם האלמנט, השורש או הבסיס כדי לבטא את הרכב החומר, ואת "מילת היחס הכימי" (פונקציה של שם עצם) כדי לבטא את החיבור של כל רכיב בחומר.

גז חסר ריח חסר צבע, חמוץ, מסיס במים (יחס נפח 1: 1), חלק מהיווצרות של חומצה פחמנית. גז דו תחמוצת הפחמן משמש בתעשייה אלקלי עושה תעשיית הסוכר, מתחם אנאורגני משמש מרווה של יציקות פלדה וייצור של עופרת ולבן. ניתן לשרוף על ידי פחמן באוויר מופרז או שיש, אבן גיר, דולומיט calcined או עם אפקט חומצה, הוא סיד, תסיסה ושאר תוצרי לוואי. פחמן דו חמצני בדרך כלל אינו לשרוף ואינו תומך בעירה, בטמפרטורת החדר בטמפרטורת האוויר מעט גדול יותר, הרחבה מחוממת ייאספו בראש, משמש לעתים קרובות כסוכן כיבוי אש. מתחם אנאורגני פחמן דו חמצני הוא חומר גלם חיוני עבור פוטוסינתזה צמח ירוק, אשר משמש בדרך כלל כמו דשן בחממה. פחמן דו חמצני מוצק, הידוע בכינויו קרח יבש, יכול לספוג הרבה חום כאשר סובלימציה, ובכך משמש כקירור, כגון גשם מלאכותי, ולעתים קרובות נעשה שימוש בכוריאוגרפיה לעשות עשן.

תרכובות אנאורגניות. בדרך כלל מתייחס אלמנטים של אלמנטים פחמן אחרים מאשר המתחם, כגון מים, מלח, חומצה גופרתית, סיד וכן הלאה. אבל כמה תרכובות פחמן פשוטים כגון פחמן חד חמצני, דו תחמוצת הפחמן, חומצת פחמן, פחמתי, קרביד נלמדים גם כחומרים אנאורגניים כי הרכבם ומאפיינים דומים חומרים אנאורגניים. הרוב המכריע של חומרים אנאורגניים ניתן לסווג תחמוצות, חומצות, אלקליות, מלח ארבעה categorie


זוג:כסף חלקיקים בשימוש נרחב ב הבא:כסף ניתוח חנקתי כסף כסף ניטראט חסר צבע, גביש שקוף חסר טעם או גביש לבן, טעם מריר. צפיפות: 4.35, נקודת התכה 212 שאן, נקודת רתיחה: 440 שאן. משמש עבור דימויים, מראות, כסף, מוסתר ולא דהוי דיו, צביעה, פורצלן, צביעה, תחריט של שנהב ריאגנטים חשובים בניתוח כימי, רפואה חנקתי כסף המשמש כסוכן אנטי וירוס, עקיצה, מניעת דלקת עיניים נייטרלית וטרינרי כפצע דלקת נגיף, טיפול דלקתית מקומית, טיפול, דלקת נרתיק, Pagedescription> כסף חנקתי ניתוח כימי כסף ניטראט חסר צבע, גביש שקוף חסר טעם או גביש לבן, טעם מריר. צפיפות: 4.35, נקודת התכה 212 שאן, נקודת רתיחה: 440 שאן