סיווג תרכובת אי-אורגנית

- Sep 15, 2017 -

חומרים אורגניים נדיפים, תרכובות יש מה לעשות עם הגופה (כמה קרובים לגוף של המתחם ואנאורגניים מורכבים, כגון מים), תרכובות אורגניות, מתייחס בדרך כלל אינם מכילים תרכובות פחמן, כולל תחמוצת פחמן, קרבונט, קרבונט, ציאניד, וכו ', המכונים להלן חומרים אורגניים.

הרוב המכריע של חומרים אנאורגניים יכולים להיות מסווגים לארבע קטגוריות: תחמוצת, חומצה, אלקליות ומלח. חומרים אורגניים בתוך האורגניזם כוללים בעיקר מים, כמה יונים אנאורגניים כגון Na +, K +, Ca2 +, Mg2 +, Cl-, SO42-, וכו '. כמעט מכילה את כל האלמנטים בטבע קיימים בגוף האדם, רקמות, אשר בנוסף פחמן, מימן, חמצן, חנקן קיימת בעיקר בצורה של תרכובות אורגניות, השאר הם המכונות במקובץ מינרלים אורגניים (או אפר). אז, מינרלים בעיקר מורכב: מים ומלח אי-אורגנית, המים יכולה להיות מסווגת כ: מאוגדים מים ומים חינם ו מים מאוגדים הם מרכיבים חשובים של המבנה התאי, מים חינם הוא טוב ממס, תחבורה חומר, להשתתף בתגובות כימיות. ניתן לחלק אורגניים מלח: יון, מתחם, יון היא הפעילות החיים שומר על תאים נורמליים, מתחם הוא המכוננת חשוב של המתחם בתוך התא.

תחמוצת

הוא כולל שני רכיבים, שאחת מהן היא תרכובת של חמצן. חומר זה יכול להגיב עם חמצן נקרא של תחמוצת. על-פי התכונות הכימיות, ניתן לחלק את תחמוצת חומצי אוקסיד, תחמוצת אלקליין. תחמוצת חומצה: תחמוצת משמש כחומצה או מלחי עם מים. לקבלת דוגמה, גופרית trioxide, תחמוצת זרחן, פחמן דו-חמצני, וכו ', אשר רובם תחמוצות חומצי.

תחמוצות אלקליין: תחמוצות זה יכול להגיב עם חומצות כדי טופס מלחים ומים מוצרים יכולים להיות רק מלח ומים, אין חומרים אחרים יכול להיות מיוצר. תחמוצות בסיסיות כוללים פעיל תחמוצת מתכת, מתכות אחרות עם נמוך - מחיר תחמוצות כגון סאו, BaO ו CrO, המפעילים הוירטואליים ובעלי התשתית.

חומצה אורגנית

קבוצה של תרכובות ionize, לייצר H ב תמיסה מימית. יינון חומצת מלח, חומצה גופרתית, חומצה חנקתית ב תמיסה מימית, אניון (החומצה רדיקלי) הוא שונה, אבל הקטיון (H) הוא זהה, ולכן יש להם מקום משותף בטבע, כגון חומציות; זה יכול להמיס הרבה מתכת; באפשרותך לבצע מבחן לקמוס כחול הנייר הופך לאדום וכן הלאה. הגדרה צרה: קטיונים מיונן בפתרונות מימית הם כל תרכובות של יוני מימן (כגון חומצה גופרתית). רוב החומרים האלה הם מסיסים במים, ויש כמה, כגון חומצה צורנית, שקשה מתמוססים במים. הפתרון מימית של חומצה הוא מוליך בדרך כלל, כמה חומצות קיימות בצורה של מולקולות בתוך המים, מוליכות חשמלית. חומצה חלקית הוא בריא לתוך יונים חיוביים ושליליים במים, אשר יכול מוליך חשמל.

מוגדר באופן רחב יותר: התגובה יכולה לספק פרוטונים עם חומצות המגדירים חומצות מקבלי צמדי אלקטרונית, הטווח הוא רחב יותר. חומצות לנטרל את הבסיס, הפקת מים ומלח.

אלקלי

חומר טעם מריר, באפשרותך לשנות את צבע מחוון ספציפיים (כגון מפנה את נייר לקמוס כחול, מה שהופך את תמיסות אינדיקטורים אדום, וכו '), את ערך ה-PH הוא יותר מ- 7. מיונן בפתרונות מימית כל יונים הן יוני הידרוקסיד, אשר מגיב עם חומצות טופס מלחים ומים. אלקלואידים טיפוסיות כגון אמין (כולל אמוניה), סודה קאוסטית (סודה קאוסטית) ותערובות בנייה יבשות (סידן הידרוקסידי). המושג כללי יותר של הבסיס הוא החומר המספק את האלקטרון או החומר שמקבלת פרוטון

פריטים משותפים

פחמן דו-חמצני

סמל המימן, גז, חומצה, מסיס במים (אמצעי אחסון יחס 1:1), חומצה פחמתית חלקית. גזי פחמן דו-חמצני היא נהגה להכין אלקליות והתעשייה סוכר, הוא משמש התקשות של יציקות פלדה, הייצור של עופרת-לבן. זה ניתן ע י הפחמן של אוויר עודף או העשוי משיש, אבן גיר, דולומיט calcination או חומצה, כמו תוצר לוואי של תעשיות כגון לימון, תסיסה. פחמן דו חמצני בדרך כלל אינו צורב, לא תומך בעירה. בטמפרטורה רגילה, הצפיפות היא מעט גדול יותר מאשר באוויר, כאשר מחממים, זה יתרכז בחלקו העליון, משמש כסוכן כיבוי. פחמן דו-חמצני הוא חומר גלם חיוני עבור פוטוסינתזה של צמחים ירוקים. פחמן דו-חמצני משמשת כדשן בחממה. מוצק פחמן דו-חמצני, הידוע בכינויו קרח יבש, יכול לספוג הרבה חום כאשר זה היא סובלימציה, אז זה משמש קירור, כגון גשם מלאכותי, והוא משמש ליצירת עשן בריקוד.


זוג:כסף חנקתי לחזק אוורור הבא:כסף חנקתי סכנה כי