מתחם אורגני של מתחם

- Jun 28, 2017 -

מגנזיום גופרתי heptahydrate הוא מתחם מגנזיום, מתחם אנאורגני הידוע גם כמו שלשולים מלח, מלח גופרית, שלשול מלח, סוג מזלג MgSO4 · 7H2O, מתחם אנאורגני המסה המולקולארית היחסית של 246.47, לבן או חסר צבע קטנים אלכסוניים אלכסוניים אלכסוניים גבישים, ללא ריח, מגניב ומריר במקצת, מסיס במים, מסיס במקצת באתנול, יציב באוויר לח מתחת ל -48.1 ℃, קל למזג אוויר חם ויבש; מתחם אנאורגני מעל 48.1 ℃, איבד מים קריסטל, להיות מגנזיום גופרתי hexahydrate, ועם השינויים בטמפרטורה בהדרגה להסיר את התגבשות של מים לתוך מגנזיום גופרתי נטול מים. מגנזיום גופרתי heptahydrate הוא מוצרים כימיים אנאורגניים חשוב, מתחם אנאורגני משתמש במגוון רחב מאוד, ניתן להשתמש בתעשייה, חקלאות, מזון, תרופות ותעשיות אחרות.

1, להאכיל כיתה מגנזיום גופרתי heptahydrate יכול לשמש תוספי מזון מגנזיום, מגנזיום גופרתי הוא דשן חשוב מאוד, כי זה יכול לספק תזונה עשירה לגידולים;

2, רפואי מגנזיום גופרתי heptahydrate ניתן להשתמש עבור cathartic, פתרון רווי אקטואלי שלה ציפוי, אנטי דלקתי, נפיחות, דטוקסיפיקציה, אפקט משכך כאבים, ומעכבים את מערכת העצבים המרכזית, את תפקידו של אנטי עווית;

3, כיתה תעשייתי מגנזיום גופרתי heptahydrate ניתן להשתמש עבור הדפסה צביעה בד כותנה דק, כותנה, משי שקלול סוכן, מוצרי עץ, מילוי; טיפול בשפכים תעשייתיים, מי שפכים לעיבוי ולשקע כדי להגיע לתקני ביוב.

4, בתעשייה המיקרוביאלית, מגנזיום גופרתי heptahydrate יכול לשמש כמרכיבים בינוניים, מתבשל תוספים, מוסיפים מים מגנזיום רותחים, לעשות את מקור התזונתי כאשר תסיסה.

5, מגנזיט התעשייה, חומר מגנזי cementitious ב - מגנזיום גופרתי מלט, הוא מגנזיום גופרתי כחומר הגלם העיקרי, כך פתרון מגנזיום גופרתי לתוך מגנזיום גופרתי מלט כאחד הזנים של שינוי. עם מגנזיום גופרתי ומגנזיום תחמוצת מעורבים מעורבים, היווצרות של חומר מגנזיום מודבק החומר.

איכות זה מגנזיום גופרית צריך לענות על הדרישות של HG / T 2680-2009, ואת איכות המראה שלה צריך לענות על הדרישות של 5.1 ב HG / T 2680-2009. מתחם אנאורגני תקן זה מפרט את הדרישות, שיטות הבדיקה, כללי הבדיקה, סימון, תיוג, אריזה, הובלה ואחסון של גופרית מגנזיום תעשייתית.

הנוכחות של מים בתאים היא מים חינם מים בשילוב, בשילוב עם מים וחומרים אחרים, הוא מרכיב חשוב של מבנה התא, מתחם אורגני מהווה כ 4.5%; מים חינם בצורה של חינם, הוא ממס תא טוב, יכול גם להיות מעורב באופן ישיר בתגובות ביוכימיים, מתחם אנאורגני, אלא גם חומרי תחבורה ופסולת. בסך הכל, כל הפעילות החיים של אורגניזמים שונים הם בלתי נפרדים מן המים.

רוב המלחים האורגניים בנוכחות מצב יונית, קומפלקס אנאורגני למרות התוכן שלו הוא קטן מאוד, אבל יש תפקיד חשוב רבים: כמה מלחים אנאורגניים הם כמה מרכיבים חשובים של תרכובות תאיים, כגון Fe הוא המרכיב העיקרי של המוגלובין, לא אורגני Compound Mg הוא מרכיב הכרחי של מולקולות כלורופיל; רבים יונים מלח אורגניים לשמירה על תאים אורגניזמים יש תפקיד חשוב בפעילות החיים, מתחם אנאורגני כגון תוכן סידן הדם נמוך מדי יופיע עוויתות; מלחים אנאורגניים לשמירה על חומצת התא ואיזון אלקלי חשוב גם


זוג:גישת המתחם האורגני הבא:כסף חלקיקים בשימוש נרחב ב