תיאור תרכובת אי-אורגנית

- Oct 24, 2017-

חומר לא אורגני הוא קיצור של חומרים אורגניים נדיפים, מתייחס בדרך כלל תרכובות המכילות פחמן. המכילות פחמן מספר תרכובות, כגון פחמן חד חמצני, פחמן דו חמצני, carbonates, האריגים, וכו ' הם גם חומרים אורגניים יכול להיות מחולק אוקסידים, אלקליות, מלח וכן הלאה.

תרכובות אורגניות הגדרות חומר אורגני מתייחסים בדרך כלל תרכובות המכילות פחמן, או פחמימנים ונגזרותיהם, אשר הם המכונות במקובץ תרכובות אורגניות.

תיאור

1. חומר אורגני הוא הקיצור של תרכובות אורגניות. כיום, האדם יודע יותר מ 900 מיליון סוגים של חומר אורגני, המספר הוא הרבה יותר מאשר אי-אורגנית.

2. בשנות ה-20 המוקדמות, מדענים השתמשו חומרים אורגניים נדיפים לסנתז תרכובות אורגניות רבות, כגון אוריאה, חומצה אצטית, שומן וכן הלאה. בשנות העשרים המוקדמות, מדענים יודעים חומר אורגני מחיות, אורגניזמים אחרים, אז זה סוג של תרכובת נקרא אורגני וצמחים משנה. , ובכך לשבור את החומר האורגני יכולה להיות מושגת רק מן התפיסה האורגנית. עם זאת, מסיבות היסטוריות ומקובל, אנשים עדיין משתמשים השם של חומר אורגני.

3. חומר אורגני בדרך כלל מסיס במים, מסיס ממיסים אורגניים, נקודת ההיתוך הנמוכה. הרוב המכריע של חומר אורגני חום בקלות המפורקת, קל לבעור. התגובה אורגני בדרך כלל איטי, ולעתים קרובות מלווה תופעות לוואי.

4. מגוון רחב של תרכובות אורגניות יכול להיות מחולק פחמימן ונגזרות פחמימן לשתי קטגוריות. על-פי מולקולות אורגניות הכלול הקבוצות פונקציונלית, מחולק אלקיל אלקן, אלקין, פחמימנים ארומטיים, כהלים, aldehydes, חומצות קרבוקסילית, אסטרים ועוד. על פי מבנה סיבי פחמן של מולקולות אורגניות, ניתן גם לחלק תרכובות שרשרת פתוחה, תרכובות carbocyclic, תרכובות אורגנית לשלוש קטגוריות.

5. חומר אורגני היא בעלת חשיבות חיונית האדם החיים, את החיים ואת הייצור. כל היצורים החיים על פני כדור הארץ מכילים כמויות גדולות של חומר אורגני.

ההבדל העיקרי בין חומר אורגני וחומר אי-אורגנית

החומר אורגניים ואורגניים הטבע ואת התגובה של ההבדל הוא רק יחסי, חומר אורגני מותנה, שונה יש את המאפיינים המיוחדים שלו. לדוגמה, אתנול, חומצה אצטית, acetaldehyde, אצטון ומים ניתן הדדית miscible; חומצה Alkaloacetic tetrachloride פחמן ומלחים מתכת שלה יכול להיות ionized בתמיסה המימית; חומצת חומץ טריכלור הוא חומצה חזקה; חלק מהתגובות, כגון פיצוח תרמי של alkanes ושל trinitrotoluene הפיצוץ נעשית מיידית, וכן הלאה.

מים הוא המתחם הנפוץ ביותר בתאים חיים. סוגים שונים של אורגניזמים, התוכן מים הוא שונה; ברקמות שונות, האיברים, תכולת המים היא גם שונה.

הנוכחות של מים בתאים הוא מים חינם, מים משולב, בשילוב עם מים וחומרים אחרים, היא מרכיב חשוב של מבנה התא, והיוו כ- 4.5%; מים חינם בצורה של חינם, היא הממס תא טוב, יכול גם להיות מעורבים ישירות תגובות ביוכימיות, אבל גם להעביר חומרים מזינים, פסולת. בסך הכל, כל פעולות החיים האורגניזמים השונים הם חלק בלתי נפרד מן המים.

רוב מלחים אנאורגניים בנוכחות המדינה יוניים, למרות התוכן שלה הוא קטן מאוד, אבל ישנם רבים תפקיד חשוב: כמה מלחים אורגניים הן כמה מרכיבים חשובים של תרכובות תאיים, כגון Fe הוא המרכיב העיקרי של המוגלובין, Mg הוא הרכיב הנחוץ של מולקולות כלורופיל; יונים רבות של מלח אי-אורגנית לשם קיום תאים ואורגניזמים יש תפקיד חשוב בפעילות החיים, כגון תוכן סידן בדם הוא נמוך מדי תופיע עוויתות; מלחים אורגניים כדי לשמור על איזון חומצה ו אלקליות תא חשובה גם


זוג:אינטראקציה כימית ננו-חלקיק כסף הבא:ננו-חלקיק כסף, שליטה ההתנגדות לשתול המחלה