פיתוח קומפונד אורגני של

- Jul 10, 2017 -

תרכובות סיליקון אנאורגניות מלטש פיתוח יישומים עקשן של תרכובת סיליקון מלט חומר עקשן עמיד בפני התנגדות מים עקב תנאי הנדסה מורכבים, מתחם אנאורגני הפרויקט לפני ואחרי החום של חומצה ומים בינוני, מתחם אנאורגני או בחום כאשר תפקידו של המדיום חומצה , המחייב חסיני אש הם חום חומצה ומים התנגדות. זכוכית מחוממת זכוכית דגימה עקשן שקוע סוגים שונים ריכוזי חומצה בטבלה לאחר האחסון במים מאשר בחומצה כוח אחסון ירד, מאשר כוח ריפוי האוויר ירד גם.

כי אין דומה במים בחומצה בין התגובה סיליקט חומצה, ג'ל סיליקט אינו נוצר עוד, אבל יהיה להמיס את החומר מסיס, המבנה לא חזק, עוצמת ירד, ההפך ריכוז חומצה של גבוה חוזק עקשן גם גבוה יותר, מתחם אנאורגני המציין כי התפקיד של חומצה סיליקט משופר כדי לשפר את הכוח.

סודיום סיליקט עקשן ביצועים טמפרטורה גבוהה, חומצה עמידות מים ואת אופי של נתרן סיליקט, נתרן fluorosilicate תוכן, סוג מצרר, מתחם אנאורגני בייצור צריך להיות נשלט אך ורק. מודולוס של סיליקט נתרן על הביצועים בטמפרטורה גבוהה של חומרים עקשן. חומצה אנאורגנית חומצה עמידות מים יש השפעה משמעותית, מודולוס גבוהה, מתחם אנאורגני עם עמידות טובה חומצה ומים ומודול ביצועים גבוהים הטמפרטורה נמוכה תקטין את המאפיינים האלה. בדרך כלל לבחור את מודולוס הוא טוב יותר.

בבית ובחו"ל על יישום של תרכובות סיליקון אורגניים בפיתוח של חסיני אש, יש דיווחים קשורים, מתחם אורגני טכנולוגיה חדשה וחומרים חדשים ממשיכים להופיע פטנטים חדשים. מומלץ לייצר חומרים עקשניים המתאימים לשימוש בתנאי תעשייה שונים ולספק את הצרכים של תעשיות שונות. תחת התנאים התעשייתיים של מגנזיט ושות 'בע"מ, מתחם אנאורגני טכנולוגיית הייצור של קרמיקה מלוכדות קורונדום פחמן עקשן נחקר וליישם בפועל.

החומר האורגני הוא קיצור של תרכובות אנאורגניות, קומפונד אורגני מתייחס בדרך כלל לא מכילים פחמן תרכובות. כמה תרכובות המכילות פחמן, כגון חד תחמוצת הפחמן, פחמן דו חמצני, פחמתי, ציאנידים, וכו 'הם גם אורגניים. חומר אורגני ניתן לחלק תחמוצות, אורגני מתחם אלקלי, מלח וכן הלאה.

1. חומר אורגני הוא קיצור של תרכובות אורגניות. מתחם אנאורגני כיום, בני האדם יודעים יותר מ -900 מיליון סוגים של חומר אורגני, המספר הוא הרבה יותר מאשר אורגניים.

2. בתחילת שנות ה -20, מדענים סינתזה תרכובות אורגניות רבות, כגון אוריאה, חומצה אצטית, שומן, וכו ', עם חומרים אנאורגניים, וכן הלאה. בשנות העשרים המוקדמות, מדענים מורכבים של אורגניים ידעו חומר אורגני מבעלי חיים וצמחים ואורגניזמים אחרים, קומפלקס אנאורגני, כך שמרכיב זה נקרא חומר אורגני. , כך שבירת החומר האורגני ניתן לקבל רק מן האורגניזם של הרעיון.עם זאת, בשל סיבות היסטוריות ומקובל, אנשים עדיין להשתמש בשם של חומר אורגני.

3. חומר אורגני הוא בדרך כלל מסיס במים, מסיסים בממיסים אורגניים, נקודת ההתכה היא נמוכה. הרוב המכריע של החומר האורגני הוא מפורק בקלות על ידי חום, מתחם אנאורגני קל לשרוף. התגובה של חומר אורגני הוא בדרך כלל איטי, ולעתים קרובות מלווה תופעות לוואי.

4. מגוון רחב של תרכובות אורגניות ניתן לחלק פחמימנים נגזרות פחמימנים של שתי קטגוריות. על פי המולקולות האורגניות המוכללות בקבוצות תפקודיות, מחולקות לאלקנים, אלקנים, אלקינים, פחמימנים ארומטיים ואלכוהולים, אלדהידים, חומצות קרבוקסיליות, אסטרים מורכבים אורגניים וכו '. על פי מבנה סיבי הפחמן של מולקולות אורגניות ניתן לחלק תרכובות שרשרת, תרכובות אורגניות קומפוזיות קומפוזיות ותרכובות הטרוציקליות שלוש קטגוריות.

5. חומר אורגני הוא בעל חשיבות רבה לחיי אדם, חיים, מתחם אנאורגני והפקה. כל היצורים החיים על כדור הארץ מכילים כמויות גדולות של חומר אורגני.

ההבדל העיקרי בין חומר אורגני וחומר אנאורגני


זוג:סילבר חנקתי ניתוח כימי הבא:אפקט חנקתי כסף