תרכובת אי-אורגנית מגוונות

- Jul 21, 2017-

תרכובות אורגניות מתייחס בעיקר תרכובות פחמן (רשת) (פחמן חד-חמצני, מורכבים אורגניים פחמן דו-חמצני, פחמתי, תרכובות פחמן פשוטה אחרות לא נכלל) באופן כללי. יכול להיות צמח, חיה, פחם, נפט, גז טבעי והפרדה אחרים הנגזרים, אבל בעיקר סינתטיים, אורגניים מורכבים על פי המבנה המולקולרי ניתן לחלק תרכובות ישר שרשרת, תרכובות cyclization ותרכובות אורגנית. לפי הקבוצות פונקציונלית מחולקים פחמימנים, כהלים, aldehydes, חומצות, וכו '. אורגניים מורכבים בהשוואה עם חומרים אורגניים נדיפים, מינים אורגני, בדרך כלל נקודת רתיחה נדיפים, ודלה, תגובה איטית, מסיס ממיסים אורגניים, באפשרותך לצרוב.

חומרים אורגניים נדיפים בדרך כלל מכונים חומרים אורגניים נדיפים חוץ פחמן אורגני (אורגני), אך גם לכלול פחמן חד-חמצני, פחמן דו-חמצני, קרבונט, וכו '. תרכובת אי-אורגנית הרוב המכריע של חומרים אורגניים נדיפים יכולים להיות מסווגים תחמוצות, חומצות, בכיתה גדולה.

בהיקף של שני אלמנטים, אחד מהם הוא תרכובת של חמצן. תרכובת אי-אורגנית חומר זה מגיב עם חמצן נקרא של תחמוצת. לפי מאפיינים כימיים שונים, ניתן לחלק תחמוצות אורגניים מורכבים משני סוגים של תחמוצות חומצי, תחמוצות אלקליין. תחמוצת חומצי: תחמוצת שפועל כמו מלח במים או בסיס. כגון trioxide גופרית, זרחן pentoxide, פחמן דו-חמצני וכדומה, אורגניים מורכבים ואת רוב תחמוצות מתכתיים הם תחמוצות חומצי. תחמוצת אלקליין: יכול להגיב עם חומצה להפקת מלח ומים תחמוצות, ואת המוצר יכולים להיות רק מלח ומים, יכול לא כל חומרים אחרים יצרו.

מחלקה של תרכובות מסוגל מייננת H בתמיסה המימית לטופס H, יחסיים לבסיס. חומצה גופרתית חומצה הידרוכלורית, חומצה חנקתית יינון ב תמיסה מימית, תרכובת אי-אורגנית אניון וכתוצאה מכך (חומצה) הם שונים, אבל הקטיון וכתוצאה מכך (H) הוא זהה, אז יש להם מקום משותף בטבע, לדוגמה, עם חמוץ; מתכת רבים; באפשרותך להפוך נייר לקמוס כחול אדום וכן הלאה. הידרוכלוריד במובן הצר של הגדרת: בתמיסה המימית של כל היונים cationic הם תרכובות יונים מימן (כגון חומצה גופרתית). אי-אורגנית מורכבת ביותר של חומרים אלה הם מסיסים במים, חלק קטן, כגון: חומצה צורנית, מסיס במים. אי-אורגנית תמיסה מימית של חומצה במתחם הוא בדרך כלל מוליך, חלק החומצה בצורה של מולקולות במים, אורגניים מורכבים הלא מוליך; חלק תרכובת אי-אורגנית דיסוציאציה החומצה במים כמו יונים חיוביים ושליליים, יכול להיות מוליך.

סידן הידרוקסידי. הוא מריר, הפתרון יכולים להפוך מחוון מסוים של שינוי צבע של החומר (כמו האבן לכחול, כך זה phthalocyanine פנול אדום, וכו '), PH אורגניים מורכבים ערך הגדול מ- 7. אניונים מבודדים בתמיסה המימית הם כל יוני הידרוקסיד כי מגיבים עם החומצה טופס מלחים ומים.

נתרן כלורי חומצה ו אלקליות ניטרול מוצרים, אורגניים מורכבים על ידי יונים מתכתיים (כולל יוני אמוניום) ו חומצה יונים.


זוג:ננו-חלקיק כסף הסביבה בטיחות הבא:ניתוח כימי חנקת הכסף