תרכובת אי-אורגנית ארבע קטגוריות

- Nov 01, 2017 -

חומרים אורגניים נדיפים בדרך כלל מכונים חומרים אורגניים נדיפים חוץ פחמן אורגני (אורגני), אך גם לכלול פחמן חד-חמצני, פחמן דו-חמצני, קרבונט, וכו '. הרוב המכריע של חומרים אורגניים נדיפים יכולה להיות מסווגת כ תחמוצות, חומצות, בסיסים ומלחים מחלקה גדולה.

מה הם ההבדלים בין חומרים אורגניים נדיפים אורגנים?

[הרשמה]

חומר לא אורגני הוא קיצור של חומרים אורגניים נדיפים, מתייחס בדרך כלל תרכובות המכילות פחמן. המכילות פחמן מספר תרכובות, כגון פחמן חד חמצני, פחמן דו חמצני, carbonates, האריגים, וכו ' הם גם חומרים אורגניים יכול להיות מחולק אוקסידים, אלקליות, מלח וכן הלאה.

【Organic matter】

ההגדרה של חומר אורגני בדרך כלל מתייחס תרכובות המכילות פחמן, או פחמימנים, נגזרות שלהם הם המכונות במקובץ תרכובות אורגניות.

תיאור

1. חומר אורגני הוא הקיצור של תרכובות אורגניות. כיום, האדם יודע יותר מ 900 מיליון סוגים של חומר אורגני, המספר הוא הרבה יותר מאשר אי-אורגנית.

2. בשנות ה-20 המוקדמות, מדענים השתמשו חומרים אורגניים נדיפים לסנתז תרכובות אורגניות רבות, כגון אוריאה, חומצה אצטית, שומן וכן הלאה. בשנות העשרים המוקדמות, מדענים יודעים חומר אורגני מחיות, אורגניזמים אחרים, אז זה סוג של תרכובת נקרא אורגני וצמחים משנה. , ובכך לשבור את החומר האורגני יכולה להיות מושגת רק מן התפיסה האורגנית. עם זאת, מסיבות היסטוריות ומקובל, אנשים עדיין משתמשים השם של חומר אורגני.

3. חומר אורגני בדרך כלל מסיס במים, מסיס ממיסים אורגניים, נקודת ההיתוך הנמוכה. הרוב המכריע של חומר אורגני חום בקלות המפורקת, קל לבעור. התגובה אורגני בדרך כלל איטי, ולעתים קרובות מלווה תופעות לוואי.

4. מגוון רחב של תרכובות אורגניות יכול להיות מחולק פחמימן ונגזרות פחמימן לשתי קטגוריות. על-פי מולקולות אורגניות הכלול הקבוצות פונקציונלית, מחולק אלקיל אלקן, אלקין, פחמימנים ארומטיים, כהלים, aldehydes, חומצות קרבוקסילית, אסטרים ועוד. על פי מבנה סיבי פחמן של מולקולות אורגניות, ניתן גם לחלק תרכובות שרשרת פתוחה, תרכובות carbocyclic, תרכובות אורגנית לשלוש קטגוריות.

5. חומר אורגני היא בעלת חשיבות חיונית האדם החיים, את החיים ואת הייצור. כל היצורים החיים על פני כדור הארץ מכילים כמויות גדולות של חומר אורגני.

ההבדל העיקרי בין חומר אורגני וחומר אי-אורגנית

החומר אורגניים ואורגניים הטבע ואת התגובה של ההבדל הוא רק יחסי, חומר אורגני מותנה, שונה יש את המאפיינים המיוחדים שלו. לדוגמה, אתנול, חומצה אצטית, acetaldehyde, אצטון ומים ניתן הדדית miscible; חומצה Alkaloacetic tetrachloride פחמן ומלחים מתכת שלה יכול להיות ionized בתמיסה המימית; חומצת חומץ טריכלור הוא חומצה חזקה; חלק מהתגובות, כגון פיצוח תרמי alkanes ועל תגובת trinitrotoluene הפיצוץ נעשית מיידית, וכן הלאה.


זוג:הבדל משמעותי של כסף חנקתי הבא:כסף חנקתי הפגיעה בגוף האדם