מתחם אנאורגני טמפרטורה גבוהה

- Nov 03, 2017 -

תרכובות סיליקון אנאורגניות המלטשות חסיני אש יישומים פיתוח של תרכובות סיליקון מלט חסיני אש עמיד במים וחומציות בשל התנאים ההנדסיים המורכבים, מתחם אנאורגני הפרויקט מחומם לפני ואחרי המדיום של חומצה, או בינוני חומצה כאשר מחומם, מתחם אנאורגני דורש עמידות חום עקשן חומצה ומים התנגדות. מים מחומם זכוכית דגימות עקשן שקוע סוגים שונים ריכוזי חומצה לראות טבלה לאחר אחסון במים מאשר בעוצמת אחסון חומצה ירד יותר מאשר את עוצמת ריפוי האוויר גם ירד.

כי אין תגובה דומה בין סיליקט וחומצה בחומצה, הג 'ל חומצה סיליקית כבר לא נוצר, אבל יהיה להמיס את החומר מסיס, המבנה אינו קרוב, הכוח פוחת, בעוד גבוה ריכוז חומצה, מתחם אנאורגני כוח של עקשן זה גם מראה כי התפקיד של חומצה סיליקט לחזק ולשפר את הכוח.

נתרן סיליקט עקשן ביצועים טמפרטורה גבוהה, חומצה עמידות מים ואת אופיו של נתרן סיליקט, מינון פלואוריד נתרן, סוגים מצטברים, יש לשלוט בקפדנות הייצור. מתחם אנאורגני מודולוס של סודיום סיליקט ביצועים בטמפרטורה גבוהה של חומרים עקשן. עמידות חומצית ומים יש השפעה משמעותית, מודולוס גבוהה, עם עמידות טובה חומצה ומים מודולוס טמפרטורה נמוכה תפחית תכונות אלה. בדרך כלל לבחור את מודולוס טוב יותר.

בבית ובחו"ל על היישום של תרכובות סיליקון אורגניים בפיתוח חומרים עקשן, יש דיווחים הקשורים, טכנולוגיות חדשות וחומרים חדשים ממשיכים להופיע פטנטים חדשים. מוצע לייצר חומרים עקשן מתאים לתנאי הייצור התעשייתי השונים והסביבה כדי לענות על הצרכים של תעשיות שונות.

תרכובות אורגניות מתייחסות בעיקר לתרכובות פחמן (שרשרת) (חד תחמוצת הפחמן, דו תחמוצת הפחמן, פחמתי אורגניים מורכבים ועוד כמה תרכובות מורכבות אחרות המכילות פחמן). באופן כללי ניתן להגיע מבעלי חיים וצמחים, פחם, נפט, גז טבעי ונגזרות אחרות, אבל בעיקר סינתטי, על פי המבנה המולקולרי ניתן לחלק תרכובות ליניארי, תרכובות cyclization ותרכובות heterocyclic.According לקבוצות תפקוד הכלול מחולקים פחמימנים, אלכוהידים, אלדהידים, חומצות, וכו '.מרכך אורגני לעומת תרכובות אנאורגניות, סוגים רבים של תרכובות אורגניות, תנודה כללית, נקודת התכה ונקודת רתיחה נמוכה, התגובה איטית, מסיסים ממיסים אורגניים, לחתוך לשרוף.

תרכובות אנאורגניות נקראות בדרך כלל תרכובות אנאורגניות שאינן פחמן אורגני (אורגני), אך כוללות גם פחמן חד-חמצני, פחמן דו-חמצני, פחמתי וכו '. מתחם אורגני הרוב המכריע של תרכובות אנאורגניות יכול להיות מסווגים כתחמוצות, חומצות, בסיסים ומלחי Big מעמד.


זוג:מאפייני טונות כסף הבא:הבדל משמעותי של כסף חנקתי