תרכובת אי-אורגנית שמות המנחים

- Oct 13, 2017-

חומרים אורגניים נדיפים, תרכובות יש מה לעשות עם הגופה (כמה קרובים לגוף של המתחם ואנאורגניים מורכבים, כגון מים), תרכובות אורגניות, מתייחס בדרך כלל אינם מכילים תרכובות פחמן, כולל תחמוצת פחמן, קרבונט, קרבונט, ציאניד, וכו ', המכונים להלן חומרים אורגניים.

השם של תרכובת אי-אורגנית צריך להיות תמציתי ומדויק כדי לציין את הרכב ואת המבנה של החומר בעל שם. זה מחייב השימוש של השם של רכיב, שורש או בסיס לבטא את הרכיבים השונים של החומר; להשתמש "מילת יחס כימי" (הפונקציה של חיבור שמות עצם) כדי לבטא את הקשר של כל רכיב של החומר.

הנחיות למתן שמות

(1) מילת יחס כימי: שם המערכת של המתחם הוא מוספית מאת מרכיביו הבסיסיים. מילת-יחס כימי הוא infix של תרכובת ששמה נוצרת על ידי השם של תרכובת. ברשימה שלהלן.

זהו שילוב פשוט. אשלגן כלורי, כגון אטום כלור (Cl) ו- K (K), נקרא אשלגן כלורי. NaOH, אשר הידרוקסיד (OH-), נתרן (Na), נקרא נתרן הידרוקסידי.

שילוב של מולקולות, מולקולות או מולקולות עם יונים. לדוגמה, CaCl 2 · H 2 O נקרא סידן כלורי, O 3 H נקרא הידרוניום.

(3) מהדור. כדי להחליף את אטומי המימן בהורה במתחם, כגון NH 2 Cl, אשר נקרא chloromide; NHCl 2 נקרא אמוניה dichlorinated;

ClCH2COOH נקרא חומצה chloroacetic. B. גופרית (או סלניום, טלור) הוחלף חמצן, כגון חומצה גופרתית H2S2O3; HSeCN נקרא diocyanate סלניום.

הוא אמר כי שתיים או יותר של מולקולות אותו הם מתכנסים, כגון (HF) 2, חומצה הידרופלואורית (HOCN) 3, 3 חומצה polycyanic, (KPO 3) 6.

(2). מבסס. ושורשי: הבסיס והשורש הם קבוצות אטומיים קיימים במתחם, אם נקרא את קשר קוולנטי עם רכיבים אחרים

מליטה הקשר הערכי לרכיבים האחרים נקרא השורש. הבסיס והשורש נקראים בדרך כלל האב שלהם במתחם, אשר נקרא בסיס או שורש. הבסיס והשורש יכול להיות נקראים על שמות הרכיבים הכלולים, שמות הרכיבים מלא ממוקמים בחזית ו אלה ללא מילוי נשארים מאחור.

פחמן דו-חמצני

סמל המימן, גז, חומצה, מסיס במים (אמצעי אחסון יחס 1:1), חומצה פחמתית חלקית. גזי פחמן דו-חמצני היא נהגה להכין אלקליות והתעשייה סוכר, הוא משמש התקשות של יציקות פלדה, הייצור של עופרת-לבן. זה ניתן ע י הפחמן של אוויר עודף או העשוי משיש, אבן גיר, דולומיט calcination או חומצה, כמו תוצר לוואי של תעשיות כגון לימון, תסיסה. פחמן דו חמצני בדרך כלל אינו צורב, לא תומך בעירה. בטמפרטורה רגילה, הצפיפות היא מעט גדול יותר מאשר באוויר, כאשר מחממים, זה יתרכז בחלקו העליון, משמש כסוכן כיבוי. פחמן דו-חמצני הוא חומר גלם חיוני עבור פוטוסינתזה של צמחים ירוקים. פחמן דו-חמצני משמשת כדשן בחממה. מוצק פחמן דו-חמצני, הידוע בכינויו קרח יבש, יכול לספוג הרבה חום כאשר זה היא סובלימציה, אז זה משמש קירור, כגון גשם מלאכותי, והוא משמש ליצירת עשן בריקוד.

חומצה גופרתית

חומצה גופרתית טהורה היא סוג של נוזל חסר צבע, חסר ריח, אשר משחרר הרבה חום נמס. . זה חומצה חזקה שאינו נדיף בנקודת רתיחה גבוהה. זה קל להתמוסס במים, ניתן לערבב עם מים ביחס כלשהו. התכונות הכימיות הן hydroscopicity, hydroscopicity, חמצון חזקים, נדיף, חומציות ויציבות.

מים הוא המתחם הנפוץ ביותר בתאים חיים. תכולת המים שונה בסוגים שונים של אורגניזמים; רקמות שונות ואיברים יש רמות שונות של מים.

הנוכחות של מים בתא יש שני סוגים של חינם מים ומים. השילוב של מים וחומרים אחרים הוא מרכיב חשוב של המבנה התאי, והיוו כ- 4.5%. מים חינם קיים בצורה חופשית, טוב ממס עבור תאים, יכול להיות מעורבים ישירות תגובות ביוכימיות, כמו גם הובלה של חומרים מזינים, פסולת. בקיצור, כל הפעילויות החיים של כל מיני אורגניזמים לא ניתן להפריד בין מים.

רוב יונים מלח אי-אורגנית בתא מצב קיים, תוכנו, אם כי מעט מאוד, אבל יש הרבה פונקציות חשובות: חלק מלח אי-אורגנית היא מרכיב חשוב של תרכובות מסוימות מורכבות בתא, כגון Fe הוא המרכיב העיקרי של המוגלובין, Mg הוא כלורופיל הרכב; יונים רבות של מלח אי-אורגנית חשובים לשמור על פעילות החיים של תאים, אורגניזמים, כגון רמות נמוכות של יוני הסידן בדם. אורגניים מלח חשוב גם עבור שמירה על האיזון ph של תאים


זוג:כסף חנקתי הפגיעה בגוף האדם הבא:כסף חנקתי שיקולים