סטרונג תרכובת אי-אורגנית מחמצן

- Aug 08, 2017 -

חומרים אורגניים נדיפים הם בדרך כלל חסין לאש יכול. להצית גבוה יותר, או התפרקות אורגניים מורכבים מסיסים, מסיסים, קשה לסבול, לא מסיס, אבל באופן כללי יותר המסיסות של החומר האורגני. עם זאת, ישנם סוגים רבים של חומרים אורגניים נדיפים, מספר מרוכב, אורגניים מורכבים יש אין חוק אפשר לסכם באופן מלא את. במסגרת המחקר, החומר הספציפי יש להתייחס.

תרכובות אורגניות בעיקר מכונים תרכובות פחמן (רשת) (אחר מאשר פחמן חד-חמצני, פחמן דו-חמצני, קרבונט, וכו '), כולל כמה תרכובות פחמן פשוטה. תרכובת אי-אורגנית יכולה להיות מופרדת באמצעות בעלי חיים, צמחים, פחם, נפט, גז טבעי, אבל בעיקר סינתזה מלאכותית, על-פי המבנה המולקולרי, אותו ניתן לחלק ישר שרשרת תרכובות, תרכובות מחזורית, מתחמי אורגנית. על-פי קבוצות פונקציונלית, מחולק פחמימנים, כהלים, aldehydes, חומצות וכן הלאה. אורגניים מורכבים יחסית עם חומרים אורגניים נדיפים, תרכובות אורגניות, נדיף כללי, נקודת התכה, נקודת רתיחה נמוכה יותר, איטית התגובה, מסיס ממיסים אורגניים, באפשרותך לצרוב חיתוך.

חומרים אורגניים נדיפים בדרך כלל מכונים חומרים אורגניים נדיפים חוץ פחמן (אורגני), מתחם אורגניים אך כוללים גם פחמן חד-חמצני, פחמן דו-חמצני, קרבונט, אי-אורגנית וכו ' מורכבים יכולים להיות מסווגים את הרוב המכריע של חומרים אורגניים נדיפים לתוך תחמוצות, חומצות, בסיסים (אלקלים), מלחים של ארבע קטגוריות.

המינוח של חומרים אורגניים נדיפים יהיה לכוון ייצוגים מתומצת ומדויק של הרכב ומבנה של החומר בעל שם. זה מחייב השימוש של השם של רכיב, שורש מורכבים אורגניים או בסיס לבטא את ההרכב של החומר, מתחם אורגניים, "מילת יחס כימי" (הפונקציה של העצם) כדי לבטא את הקשר של כל מרכיב החומר.

סמל המימן, גז, חמוץ, מסיס במים (אמצעי אחסון יחס 1:1), חלק היווצרות חומצה פחמתית. גז הפחמן הדו חמצני משמש בתעשיית אלקליות להכנת סוכר והתעשייה, מורכבים אורגניים ומשמש להרוות של יציקות פלדה, ייצור של עופרת ולבן. שניתן לצרוב על ידי פחמן לאוויר מוגזמת או משיש, אבן גיר, דולומיט calcined או עם אפקט חומצה, לימונית, תסיסה ותוצרי תעשיות אחרות. פחמן דו חמצני בדרך כלל אינו צורב, אינו תומך בעירה, ב צפיפות בטמפרטורת החדר מאשר אוויר הרחבה מעט גדול יותר, מחוממת שייאספו העליון, משמש כסוכן כיבוי אש. אורגניים מורכבים פחמן דו-חמצני הוא חומר גלם חיוני עבור צמח ירוק פוטוסינתזה, אשר משמשת כדשן בחממה. מוצק פחמן דו-חמצני, הידוע בכינויו קרח יבש, יכול לספוג הרבה חום אם סובלימציה, במתחם אי-אורגנית, שימוש ובכך קירור, כגון גשם מלאכותי, קרובות משמשת הכוריאוגרפיה לעשות עשן.

חומצה גופרתית טהורה הוא נטול צבע וריח שמן כמו נוזל, פירוק מספר גדול של חום, היא נקודת רתיחה גבוהה של חומצה נדיף קשה, מסיס במים, מורכבים אורגניים ניתן לערבב עם המים ביחס לכל. מאפיינים כימיים עבור ספיגת מים, מתחם אורגניים התייבשות, חמצון חזקים, נדיף, חומצה ויציבות.

לדלל גופרתית חומצה, חסר צבע ריח שקוף נוזל. המאפיין כימי הוא התגובה של תחמוצות עם רוב המתכות (פעילים יותר נחושת) כדי לייצר המתאימים גופרתי ומים, אורגניים מורכבים והוא החמצון של היונים חומצה חלשה יותר מזו של יוני סולפט, בהפקת סולפט המתאימים, חומצה חלשה; מגיבים עם התגובה אלקליות לייצר סולפט המקביל של מימן, מתחם אורגניים, לייצר את הידרוליזה של חלבון, סוכר, רב-סוכר בתנאים של חימום.


זוג:תרכובת אי-אורגנית התפקיד הבא:פעילות גבוהה ננו-חלקיק כסף