תרכובת אי-אורגנית גבוה יותר כוח

- Aug 16, 2017-

סיליקון אורגניים תרכובות מצמיגים פיתוח יישומים עקשן של סיליקון מלט המורכב חסיני אש עמיד חומר התנגדות מים וחומצה בשל תנאי הנדסיים מורכבים, הפרויקט לפני ואחרי החום של חומצה ומים בינוני , או בחום התפקיד של חומצה בינוני, אורגניים מורכבים הדורשים refractories כשיש חום התנגדות, התנגדות חומצה ומים. אורגניים מורכבים ללא חימום מים זכוכית עקשן הדגימה שקוע בתוך ריכוזי חומצת בטבלה וסוגים שונים לאחר אחסון במים מאשר בכח אחסון חומצה ירד, מאשר באוויר אשפרה כוח גם ירד.

כי יש לא דומה במים של החומצה בין סיליקט תגובת חומצה, סיליקט ג'ל נוצר כבר לא, אבל יהיה לפזר חומר מסיס, תרכובת אי-אורגנית המבנה לא חזק, עוצמת ירד, ההפך החומצה ריכוז של כוח עקשן גבוה יותר גם גבוה יותר, המציין התפקיד של חומצה, סיליקט לחזק ולשפר את הכוח.

סודיום סיליקט מותכות בטמפרטורה גבוהה ביצועים, התנגדות חומצה ומים אורגניים מורכבים, הטבע של סודיום סיליקט, נתרן fluorosilicate תוכן, סוג צבירה, בייצור צריך להיות מבוקר בקפדנות המודולוס של סודיום סיליקט על הביצועים בטמפרטורה גבוהה של חומרים עקשן. ההתנגדות חומצה ומים יש השפעה משמעותית, מודולוס גבוהה, מורכבת אורגנית עם טוב התנגדות חומצה ומים, טמפרטורה גבוהה ביצועים מודולוס הוא נמוך תקטין מאפיינים אלה. בדרך כלל לבחור שהמודולוס הוא טוב יותר.

הבית ומחו על היישום של תרכובות סיליקון אורגניים בפיתוח של refractories, ישנם דיווחים קשורים, טכנולוגיות חדשות וחומרים חדשים ימשיכו להופיע פטנטים חדשים. ייצור מורכבים הציע אורגניים שפותחו עבור מגוון תנאים תעשייתי לשימוש של חומרים עקשן הסביבה כדי לענות על הצרכים של תעשיות שונות. בתנאים תעשייתיים של מגנזיום לבנים ושות', בע מ, אי-אורגנית מורכבות תהליך הייצור של בונדד קרמיקה קורונדום המכילות פחמן refractories היה למד, בפרקטיקה.

תרכובות אורגניות מתייחס בעיקר תרכובות פחמן (רשת) (פחמן חד-חמצני, פחמן דו-חמצני, פחמתי, תרכובות פחמן פשוטה אחרות לא נכלל) באופן כללי. יכול להיות הצומח והחי, מתחם אורגניים פחם, נפט, גז טבעי, אחרים ההפרדה נגזרת, אך בעיקר סינתטיים, ניתן לחלק על פי המבנה המולקולרי לתרכובות ישר שרשרת, תרכובות cyclization ותרכובות אורגנית. אורגניים מורכבים לפי הקבוצות פונקציונלית מחולקים פחמימנים, כהלים, aldehydes, חומצות, וכו '. לעומת חומרים אורגניים נדיפים, מינים אורגני, נקודת רתיחה הפכפך בדרך כלל, נמוך, באפשרותך לצרוב אורגניים מורכבים תגובה איטית, מסיס ממיסים אורגניים.

חומרים אורגניים נדיפים בדרך כלל מכונים חומרים אורגניים נדיפים חוץ פחמן אורגני (אורגני), אך גם לכלול פחמן חד-חמצני, פחמן דו-חמצני, קרבונט, אורגניים מורכבים ועוד. הרוב המכריע של חומרים אורגניים נדיפים יכולים להיות מסווגים תחמוצות, חומצות, בכיתה גדולה.


זוג:שמרים כסף להרוג ננו-חלקיק הבא:תרכובת אי-אורגנית התייחס גם אי-אורגנית