תרכובת אי-אורגנית התפקיד

- Jul 31, 2017 -

תרכובות סיליקון אורגניים מצמיגים פיתוח יישומים עקשן של תרכובת סיליקון מלט חסיני אש חומר עמיד בפני מים, חומצה עמידות עקב תנאים הנדסיים מורכבים, תרכובת אי-אורגנית הפרויקט לפני ואחרי בלהט בינוני חומצה ומים, מתחם אורגניים או בחום התפקיד של חומצה בינוני, הדורשים refractories כשיש חום התנגדות, התנגדות חומצה ומים. אורגניים מורכבים ללא חימום מים זכוכית עקשן הדגימה שקוע בתוך ריכוזי חומצת בטבלה וסוגים שונים לאחר אחסון במים מאשר בכח אחסון חומצה ירד, מאשר באוויר אשפרה כוח גם ירד.

כי יש לא דומה במים של החומצה בין סיליקט תגובת חומצה, סיליקט ג'ל נוצר כבר לא, אבל יהיה לפזר חומר מסיס, תרכובת אי-אורגנית המבנה לא חזק, עוצמת ירד, ההפך החומצה ריכוז גבוה יותר עקשן כוח גם גבוה יותר, אורגניים מורכבים המציין התפקיד של חומצה, סיליקט לחזק ולשפר את הכוח.

סודיום סיליקט מותכות בטמפרטורה גבוהה ביצועים, התנגדות חומצה ומים אורגניים מורכבים, הטבע של סודיום סיליקט, נתרן fluorosilicate תוכן, סוג צבירה, בייצור צריך להיות מבוקר בקפדנות המודולוס של סודיום סיליקט על הביצועים בטמפרטורה גבוהה של חומרים עקשן. ההתנגדות מורכבים חומצה ומים אורגניים יש השפעה משמעותית, מודולוס גבוהה, עם טוב התנגדות חומצה ומים, טמפרטורה גבוהה ביצועים מודולוס הוא נמוך תקטין מאפיינים אלה. בדרך כלל לבחור שהמודולוס הוא טוב יותר.

הבית ומחו על היישום של תרכובות סיליקון אורגניים בפיתוח של refractories, ישנם דיווחים קשורים, טכנולוגיות חדשות וחומרים חדשים ימשיכו להופיע פטנטים חדשים. ייצור מורכבים הציע אורגניים שפותחו עבור מגוון תנאים תעשייתי לשימוש של חומרים עקשן הסביבה כדי לענות על הצרכים של תעשיות שונות.

חומרים אורגניים נדיפים הם בדרך כלל לא דליקים או דליק הנקודה היא תרכובת גבוהה, מומס מסיסים, אי-אורגנית מסיסים, קשה לסבול, לא מסיסים, אבל באופן כללי בהשוואה מסיסות יותר חומר אורגני, אבל מגוון רחב של אי-אורגנית תרכובות, המספר של מתחם, מתחם אורגניים שם הוא שחוק לא ניתן לסכם באופן מלא. כדי לבצע את המחקר או טיפול ספציפי בחומרים ספציפיים.

שמות של חומרים אורגניים נדיפים צריך להשתדל ליצור בתמציתיות ובדיוק לייצג את הרכב ואת המבנה של החומר בשם. זה מחייב השימוש של אלמנטים, שורשים מורכבים אורגניים או בסיסים לבטא את הרכיבים השונים של החומר; במילת"כימי" (אשר משחקת את התפקיד של חיבור שמות עצם) כדי לבטא את החומר החיבור של הרכיבים השונים.

סמל המימן, גז, חמוץ, מסיס במים (אמצעי אחסון יחס של 1: 1), חלק היווצרות חומצה פחמתית. גז פחמן דו-חמצני לתעשיית אלקלי, ותעשיית הסוכר, מתחם אורגניים, נתכי להרוות ולהוביל ייצור לבן. יכול להיות פחמן שריפת עודפי או שיש, אבן גיר, דולומיט calcination או חומצה נגזר מן התפקיד של ליים, תסיסה ותוצרי תעשייתיים אחרים. אורגניים מורכבים פחמן דו חמצני בדרך כלל אינו צורב ו לא תומך בעירה, ב צפיפות בטמפרטורת החדר מעט גדול יותר מאשר באוויר, אחרי התרחבות תרמית יתקבצו העליון, אורגניים מורכבים משמש לעתים קרובות כמו סוכן כיבוי אש. פחמן דו-חמצני הוא חומר גלם חיוני עבור פוטוסינתזה של צמחים ירוקים. פחמן דו-חמצני משמש לעתים קרובות בתור דשן בחממה. Solid-state פחמן דו-חמצני הידוע בכינויו קרח יבש, סובלימציה אורגניים מורכבים יכול לספוג הרבה חום, ובכך משמש קירור, כגון גשם מלאכותי, אך גם משמש בייצור של עשן.


זוג:תכונות אורגניות מורכבות ושימושים הבא:סטרונג תרכובת אי-אורגנית מחמצן