תרכובת אי-אורגנית שימוש רחב מאוד

- Sep 27, 2017-

פלואור הוא ירוק צהוב בהיר, עם חזק קורוזיבי ועוד מעצבן גז, אמוניה, מתכת ותגובות אחרות אלים. טבע לעיתים קרובות בנוכחות תרכובות אורגניות או אי-אורגנית, פלואוריד בעיקר מ פלואוריט, קריאוליט, אפטייט.

פלואור ותרכובות שלה נמצאים בשימוש נרחב בענף התעשייה. הם משמשים בתעשייה הכימית לייצור תרופות, חומרי הדברה, מורכבת אורגנית גזים/קררים, התגובה אורגני זרזים, חומרים משמרים עץ, fluoroplastics, fluororubins, וכו ' בתעשיית קלים לייצור זכוכית, מטאליקה, glazes חומרים, חומרי בניין, תצריב זכוכית; אי-אורגנית התעשייה metallurgical מורכבים עבור הפקת מתכות ברזליות, ברזל ופלדה היתוך, ייצור ריתוך מיוחדים, אלקטרודה החיצוני; תעשיית הביטחון לייצור רקטות מערכת של דלק אנרגיה גבוהה.

הרעלה חריפה: הייצור של ריכוזים גבוהים של פלואוריד שאיפה של גז או אדים, לגרום מיד בעין, האף, הסימפטומים גירוי בדרכי הנשימה, שיעול, צריבה בלוע, אורגניים מורכבים לחץ בחזה וכן הלאה. במקרים חמורים יכול להתרחש כימי דלקת ריאות, בצקת ריאות או חנק רפלקס. חשיפה עור או קרום רירי חומצה הידרופלואורית גורמת לכוויות.

תופעות כרוניות: שהחשיפה פלואוריד יכול לגרום פלואוריד תעשייתי המחלה מוקדם המותניים, רגליים, עמוד השדרה וכאב בברך, עם סחרחורת טינטון, נפיחות העליון, תסמינים אחרים, ולאחריו עמוד השדרה, כאבי פרקים, במקרים חמורים של עצם, פעילות משותפת מומים מוגבל, השלד. לעיתים קרובות ליצור קשר עם ריכוזים נמוכים של פלואוריד, יכול להתרחש דלקת כרונית, דלקת גרון, ברונכיטיס, השן תצריב קו, חומצה הידרופלואורית יכול לגרום לכוויות בעור.

1. שאיפת הרעלת פלואוריד חריפה, הרעלה, אורגניים מורכבים להסיר מיד זירת זיהום אוויר, חמצן, כל השאר וחמים, שתפקח את דרכי הנשימה, למנוע בצקת בגרון, בצקת ריאות אירעה. אוראלי הרעלה, הקאות בזמן, גייסתי וחלב אז אוראלי, חלב סויה כדי להגן על רירית הקיבה. יכול להיות שימוש מוקדם, נאותה, לטווח קצר glucocorticoids בלוטת יותרת הכליה, כדי לשמור על איזון אלקטרוליטי ומים, כדי למנוע זיהום משני. Timely, חוזר על עצמו, סידן מספיק תרכובת אי-אורגנית הוא חיוני, תמיסת gluconate זמין 10% סידן 10 מ ל ~ 20 מ"ל לעירוי הזרקה, 2 פעמים ביום ~ 3 פעמים, בעוד תוספת מגנזיום המתאים.

2. פלואוריד תעשייתי המחלה עשויים להיות מתאימים כדי לחזק תזונה, תוספי ויטמינים, וקיבל טיפול סימפטומטי.

3. חומצה הידרופלואורית כוויות מיד לאחר כוויות עם שפע של מים או תמיסת השקיה, בדרך כלל לא פחות מ 30 דקות. יכול להיות פתרון gluconate 10% סידן משומש או תמיסת סידן כלורי השריית מקומיים, לדחוס רטוב, הזרקה. כאבים עזים, ניתן לסגור חלקית עם procaine. מופיעות שלפוחיות, נמק אורגניים מורכבים וכדומה, מבעוד לתת טיפול כירורגי. עין ברנס צריך להיות מתוזמן עם תמיסת מלח או מים ניידים לשטוף יותר מ 15 דקות, טיפות עיניים קוקאין 0.5% ל 1% כדי להקל על הכאב, ולאחר מכן להשתמש בטיפות עיניים לאנטיביוטיקה, טיפות עיניים דקסמתזון טיפות עיניים לסירוגין. תוספי סידן לפי מצב סידן, בדרך כלל עם 10% סידן gluconate פתרון לעירוי הזרקה. חולים האור יכול להיות אוראלי פרדניזון 10 מ ג, אי-אורגנית במתחם שלוש פעמים ביום, פעם אחת בכל מימד ~ 5d; משקל, יומי עירוי תוך ורידי של דקסמטסון 10 מ ג ~ 20 מ ג, פעם אחת בכל מימד ~ 5d.

לחזק את האוורור, אורגניים מורכבים כדי להבטיח את ריכוז הפלואוריד בהתאם לרמה הארצית. לחזק את החינוך בטיחות, הגנה אישית קפדנית. מראש עבודה הבדיקה, במהלך תקופת בדיקה גופנית 1 שנה 1, כדי להימנע התוויות.


זוג:תהליך דינמי ננו-חלקיק כסף הבא:כסף חנקתי לחזק אוורור