מודפס על ידי חומר (דיו ותשתית), לפי טכנולוגיה (הזרקת דיו, מסך, Gravure, Flexographic), לפי התקן (תצוגה, Photovoltaic, תאורה, RFID, ואחרים

- Mar 14, 2017-

שוק האלקטרוניקה המודפס העולמי צפוי להגיע ל - 19.15 מיליארד דולר ב - 2025, כך על פי דוח חדש של חברת גרנד וויו, Inc. הביקוש הגואה לאלקטרוניקה הגמישה בתעשייה הנמוכה עלויות והצורך בטכנולוגיות ידידותיות לסביבה הוא סלילת הדרך לאימוץ מוגבר של הטכנולוגיה.

בנוסף, החדירה הגוברת של יוט ברחבי העולם היא להוכיח להיות גורם ראשוני מושכת את שוק האלקטרוניקה המודפס על פני תקופת התחזית. הביקוש ההולך וגדל של IoT בתעשיית הטלקומוניקציה לשיפור הרשת ואופטימיזציה של הביצועים יחד עם הפעילות צפוי להניע את היישום של הטכנולוגיה על פני תקופת התחזית.

פיתוחים טכנולוגיים רבים והתפתחויות הובילו את האבולוציה של גאדג 'טים אלקטרוניים שונים מכשירים. המודעות הגוברת והטכנולוגיות הידידותיות למשתמש מביאות לאימוץ מוקדם של מוצרים חדשניים אלה באופן משמעותי.

השחקנים המוסמכים בתעשייה משקיעים בעיקר בפעילויות המו"פ הקשורות במטרה להעשיר את תיקי המוצרים ולבסס את נוכחותם בשוק. בסופו של דבר, אימוץ של טכנולוגיות יעיל ואמין כגון אלקטרוניקה מודפסת התברר להיות הכרח עבור היצרנים ברחבי העולם. לכן, האלקטרוניקה המודפסת צפויה לחפש תשומת לב ניכרת על פני מגזר האלקטרוניקה הצרכנית על פני תקופת התחזית.

שוק האלקטרוניקה המודפסת מסווג על בסיס החומרים הדרושים, הטכנולוגיות והמכשירים המחזיקים ביישום עיקרי על פני תקופת התחזית. אזור אסיה פסיפיק תורם את הביקוש העיקרי של דיו מוליך והוא צפוי להחזיק את האחיזה על הזמן המשוער. דרישה זו יכולה להיות מוסמכת לייצור מוגבר של מוצרי האלקטרוניקה ברחבי המדינות האזוריות.

עם זאת, מדינות צפון אמריקה ואירופה, כגון בריטניה, גרמניה ונורבגיה כולל ארגונים וארגונים שונים המעורבים בקידום והשקעה במו"פ לפיתוח טכנולוגיית האלקטרוניקה המודפסת. יתר על כן, באזור אסיה פסיפיק צפויה גם עדים ביקוש כבד אשר הובילה את החברות להשקיע בכבדות על מנת לשפר את איכות הדיו, אמינות, ומאפיינים מוליכים אחרים.

המאפיינים האופייניים של טכנולוגיית הזרקת דיו, כגון צריכת דיו פחות ופסולת חומר, גמישות, קומפקטיות והשקעה פחות ראשונית מובילים את הטכנולוגיה לחוות במהירות ניכרת לאורך התקופה המשוערת. יתר על כן, מודפסים אלקטרוניים RFID התקנים הוא קטע אחר כדי לצפות לעלייה מרשימה על פני תקופת התחזית בשל הבקשה תובעני בתחום האריזות. לפיכך, השפעה חיובית לחיזוק שוק האלקטרוניקה המודפס העולמי ברחבי העולם.

ממצאים מרכזיים נוספים בדו"ח מצביעים על כך:  

הצמיחה בשוק האלקטרוניקה מודפס יכול להיות מוכר על אימוץ הולך וגובר של טכנולוגיית הזרקת דיו, את התצוגה גדל ומודפס RFID התקנים מגזרים.

המודעות הגוברת לגבי שימור המשאבים הטבעיים מובילה לאימוץ של חלופות ידידותיות לסביבה, כגון אימוץ של מכשירים פוטו-חשמליים, אשר מייחסים את צמיחת הטכנולוגיה.

צבעי ההיתוך וטכנולוגיית ההדפסה של המסך הם שני המגזרים השולטים בשוק האלקטרוניקה המודפס הכולל המהווה את החלק העיקרי.

ארגונים וארגונים שונים מקדמים את טכנולוגיית האלקטרוניקה המודפסת במדינות אירופה, כמו גרמניה ובריטניה, המהוות חלק ניכר מ -2015.

המשתתפים בתעשייה המפתח כוללים:
Enfucell אוי, GSI Technologies, NovaCentrix ו- T-Ink, Inc אסטרטגיות השיפור העיקריות של השחקנים המוסמכים כוללות חתימה על שותפויות או הסכמי הפצה, מיזוגים ורכישות יחד עם העשרת תיקי ההשקעות שלהם על-ידי ביצוע מו"פ מתמשך.זוג:שימוש בדיו עם חלקיקי כסף לעסקים יכולת חדשה קשיח גמיש היברידית מעגלים הבא:נוער מזמין לטבול כדי לשמור על זרעים משם