שוק האלקטרוניקה מודפס צפוי להגיע 65.0 מיליארד דולר על ידי 2024; הביקוש אריזה חכמה משחק שינויים עבור המתחרים | TMR

- Feb 08, 2017-

מפתח שחקנים הפועליםשוק האלקטרוניקה המודפס גלובליתיש כבר מתחרה כדי לשמר מנהיגות ופיתוח מוצר, יישום של טכנולוגיות חדשות וחדשנות המוצר. מחקר שוק שקיפות מתבונן כי חלק מהשחקנים המובילים בשוק הגלובלי הם סמסונג אלקטרוניקה ושות', בע מ, תאגיד זירוקס, דק הסרט אלקטרוניקה אסא, Optomec inc., Intrinsiq חומרים, inc. חברות אלה צפויים גם להתמקד על מיזוגים ורכישות לבין בריתות עסקיים אסטרטגיים כדי להשאר רלוונטי לגבי התחרות מעצימה.

על פי הדו ח מחקר, בשוק האלקטרוניקה המודפס הכללית היה שווה בסון 25.4 דולר ארה ב בשנת 2015, צפוי להגיע הערכת ארה ב $65.0 עד לסוף שנת 2024. במהלך תקופת התחזית של 2016, 2024, השוק העולמי צפוי להתקדם ב CAGR 11.0%.

אסיה ומדינות האוקיינוס השקט כדי להנהיג את הלהקה כמו כלכלות לשמור ביקוש יציב מודפסים אלקטרוניקה

מבחינה גיאוגרפית, בשוק האלקטרוניקה העולמי המודפס מחולק בצפון אמריקה, אסיה פסיפיק, אירופה, אמריקה הלטינית, ו המזרח התיכון ואפריקה. אלה, אסיה פסיפיק צפוי להנהיג את הלהקה במהלך תקופת התחזית. על פי האזור צפוי להיות עדים תגית מינור, זה ירכשו עדיין נתח של 36.0% בשוק העולמי בסוף שנת 2024. כלכלות של הודו, סין, יפן, מוקרנים אל לתת בשוק האלקטרוניקה המודפס באסיה פסיפיק זריקה בזרוע בעתיד הקרוב.

לקבל תובנות המחקר מקצועי PDF לדוגמה

אריזה קטע והקמעונות מבטיח צמיחה בלתי מעורערת לאורך התקופה תחזית

במונחים של יישום, השוק העולמי מחולק הקמעונאי, אריזה, כלי רכב, ואלקטרוניקה. של אלה, הקמעונאות והשוק אריזה קטע שנערך המשותף הגדול ביותר בשוק העולמי בשנת 2015. הקמעונאות הגדלה ושינוי תפיסות כלפי אריזה צפויים לנסוע קטע זה בשוק העולמי בשנים הקרובות. על ידי סוף 2024, הקמעונאות והשוק אריזה קטע צפוי להביא בחשבון משותף של 34.5% בשוק העולמי אלקטרוניקה המודפס. הצרכן הביקושים לאריזות חכמות צפוי לשחק תפקיד קריטי בהתפתחות של קטע זה. שיפורים טכנולוגיים והתפתחויות השיטות של אריזות עשו גם הבדל בולט ההכנסה דאיה של הקמעונאי, אריזה יישום קטע.

בשוק האלקטרוניקה המודפס הגלובלית מונעת על ידי אימוץ הגוברת של חומרים אורגניים להכנת מודפסים אלקטרוניקה. ספיגת חומרים אורגניים היא לייחס שלהם משתלמת עבור הדפסת תצוגות גמיש. יתר על כן, ככל מוליכים למחצה ו ניצוח חומרים אורגניים כמו פולימרים ומולקולות יכול לשמש למגוון רחב של מטרות. הלחץ גדל כדי להפחית את צריכת האנרגיה, ההשפעה השלילית על הסביבה, בזבוז חומרים יש גם בקשה כמה יצרנים להשתמש בחומרים אורגניים לאלקטרוניקה המודפס. השוק סביר גם עדה עלייה חדה בביקוש מודפסים אלקטרוניקה כמו תעשיית מראה עניין נלהב השימוש נייר מצופה לאלקטרוניקה המודפס.

זמינות המסכן של חומרים אורגניים לרסן את השוק

על פי המפתח נהיגה גורם סובבת סביב השימוש של חומרים אורגניים לאלקטרוניקה המודפס, זה הפך גם גורם מה השוק. הזמינות המסכן של חומרים אורגניים, היא התנהגה כמו מכשול מרכזי עבור השוק העולמי. יתר על כן, אלקטרוניקה אורגניים הם עדיין למסחרי מאשר אלה אורגני. בנוסף, מחקר מקיף הדרושים לשימוש רכיבים אורגניים מוסיף גם העלות של תהליכי הייצור. לפיכך, עלויות תפעול גבוהות, פחות זמינות או חומרים אורגניים הם הצפוי ה"בלתי השוק העולמי בשנים הקרובות.

סקירה זו מבוססת על מחקר שוק שקיפות הדו ח, שכותרתו andquot;שוק האלקטרוניקה מודפס - תעשית ניתוח בגודל נתח צמיחה מגמות, חיזוי 2016-2024.andquot;

זוג:דו ח חדש IDTechEx מחקר על אלקטרוניקה המודפס, אורגני, גמיש הבא:צבעי מוליך ב-2017: הבאה הדברים הגדולים