אלקטרוניקה מודפסת: RFID חיישן פלטפורמה גמישה סרטים פונקציונליים לעיבוד אוטומטי

- Mar 17, 2017 -

שריינר פרינטרוניקס, מרכז הכשירות של קבוצת שריינר לאלקטרוניקה מודפסת, בתערוכת "חדשנות" של LOPEC במינכן (אולם B0) ב -29 וב -30 במרץ, תציג את העולם הראשון: פלטפורמת חיישן RFID מודפסת הכוללת תווית מורכבת עם פונקציות חשמליות . באמצעות עקבות מוליכים מודפסים, התווית משלבת טמפרטורה וחיישן פתיחה ראשון עם שבב NFC. הודות אנטנה NFC מודפס, שבב ניתן לקרוא עם טלפון חכם מצויד למטרה זו. פותח עבור רול ל-גליל תהליכים, הפתרון הוא מתאים באופן מושלם לעיבוד אוטומטי.


כאשר פלטפורמת החיישן RFID המודפסת משמשת לאטום חבילת מוצרים, היא מבצעת שתי פונקציות חיוניות. באמצעות חיישן, הוא מודד ומתעד את הטמפרטורות בכל שרשרת האספקה לאורך כל חיי התווית. סוללה דקה וגמישה מאוד המוטבעת בתווית מאפשרת רישום נתונים ארוך טווח כזה. חיישן פתיחה משולב נוסף גם מציין אם התווית נחתכה על מנת לפתוח את התיבה והתוכן עלול להיחשף לחבלה.


מוצרים אחרים גמישים multilayer הסרט עבור הולכה חשמלית, מיתוג, מדידה ובקרה מטרות להיות showcased בתא LOPEC כוללים עקבות מוליך מודפס, אנטנות, אלמנטים חימום, מחזירי אור, ממשקי משתמש רב תכליתיים וחיישנים אחרים. אלה פתרונות Schreiner PrinTronics הם רב תכליתיים גם לספק ערך מוסף גבוה. בהתבסס על ידע מעמיק בהדפסה של כסף ופחמן, בבידוד ובחיבור דרך חור, שריינר פרינטרוניקס מפתחת דפוס רול-רול ברמה גבוהה של אלקטרוניקה לרמות גבוהות באופן עקבי בשנים האחרונות.

זוג:באמצעות מדפסת הזרקת דיו כדי לבנות מעגלים אינטליגנטי היברידית גמיש הבא:שיתוף פעולה על אלקטרוניקה מודפסת מחקר ויישום