מדענים מכללות W.Va. נוכח ממצאים כלכלי, פרויקטים קהילתיים ההשפעה מחקר

- Feb 15, 2017 -

דרום צ'רלסטון, W.Va.– פרופסורים למדע מכללות ואוניברסיטאות ברחבי מערב וירג'יניה לוקחים פרוייקטים מחקריים להשפיע קהילות והכלכלה של המדינה.


ביום שלישי, פרופסורים מאוניברסיטת מערב וירג'יניה, אוניברסיטת מארשל, אוניברסיטת קונקורדיה ו אוניברסיטת מדינת וירג'יניה המערבית נתן מצגות של העבודה שלהם במהלך סלון גזע-גשר עמק הקהילה, מכללת צ'רלסטון בדרום.


ד ר שפיצר סאלרנו,-מרשל, עובדת על פרויקט זה עוסק סילבר חלקיקים, איך זה משפיע על תאי המוח המתפתח אצל ילדים.


"ילד יכול להיות באמצעות מברשות שיניים, צעצועים, להיות חשוף מעל שנה או אפילו עשרות שנים ואת רמות שלהם הולכים גבוה יותר ויותר. . זה זמן קריטי של התפתחות המוח, כמובן. אם חלקיקים אלה הם נבנים במוח, המשפיעים על הפיתוח, אז זה של דאגה,"הסביר שפיצר.


מחקרים מראים, שפיצר אמר, כי התאים מתנהגים באופן שונה והם שינויי תפקוד התאים כאשר הם נחשפים חלקיקים.


ד ר בריאן אנדרסון, מנכ ל מכון האנרגיה אוניברסיטת וירג'יניה המערבית, היא עובדת על פרוייקט זה כרוך גז טבעי מלחלח, מידול התרמודינמית של מערכות גיאותרמית. לדבריו, מערכות אלו תוכלו לעזור במערב וירג'יניה, ואת העולם, לפתח מקורות חדשים של אנרגיה מתחדשת ובר קיימא.


"יש לנו, במערב וירג'יניה, הפחם היעילה שריפת תחנת הכוח בחצי הכדור המערבי בעוצמה Longview מצפון במורגנטאון. אנחנו עובדים איתם על מה השלבים הבאים שלהם יהיה להמשיך להגדיל את יעילות האנרגיה שלהם של הניצול של פחם,"אמר אנדרסון.


סטודנטים יש teamed עם פרופסורים אלה כדי להשיג ניסיון. אנדרסון אמר שחשוב לערב את התלמידים במחקר ולכן הם יכולים להיות מוכנים קריירות וכך ילמדו הדורות הבאים.


"לערב אותם אמת פרויקטים בעולם היא מהי חשיבות קריטית כי הבעיות והאתגרים להתפתח כל יום כל השנה ואת ספרי הלימוד לא יכול להמשיך עם זה," הוא אמר.


שפיצר אמר שלה תלמידים לומדים מנהיגות, תקשורת, מדע לא רק.


"בכל אחד מהם לקבל את הפרוייקט שלהם, הם חייבים להבין את צירי הזמן, יש להם אולי לפקח או ללמד דברים עם תלמידים אחרים, אז הם הולכים בכנסים בינלאומיים ויש להם להציג את המחקר שלהם למדענים, עבודת דוקטורט ברחבי העולם," היא אמרה.


מנחים אחרים כללו ד ר יוסף אלן fromConcord אוניברסיטת סאנג'איה ד ר מאוניברסיטת וירג'יניה המערבית.


אלן המחקר מתמקד הבנה רעידות אדמה נשמר באזורי אשמת עמוק. סאנג'איה מוביל תוכנית מחקר פעיל עיצוב צמחים, microalgae כדי לשפר bioenergy וערך תזונתי.


מצגות ביום שלישי היו בחסות החטיבה למדע ומחקר מערב וירג'יניה להשכלה גבוהה מדיניות של הנציבות.

זוג:TMDC Nanoflakes עושה סוג חדש של תאים סולריים פוטוסינתזה הבא:הקרנה של פטריות Filamentous של סינתזה חלקיקי כסף מיקרוביאלית