תכונות המוצר חומר ננו סילבר

- Sep 08, 2017 -

ננו כסף הוא כסף מטאלי שגורם ננו חלקיקים. ננו חלקיק כסף בגודל של בערך 25 ננומטר בעיקר, על escherichia coli, neisseria gonorrhoeae, כלמידיה trachomatis ועשרות אחרים מיקרואורגניזם פתוגניים יש עיכוב חזק ותוצאה הרג, לא יפתחו עמידות. גרבי כותנה עשוי סיבי כותנה סרוקה וכסף ננו יש תופעות אנטי-בקטריאלי, אנטי-ריח טוב.

עקב מוליכות טובה שלה, חלקיקי ננו סילבר יש תפקיד חשוב מאוד המיקרואלקטרוניקה. אפקט פני השטח ואת אפקט גודל הקוונטי של סילבר חלקיקים יש יישומים מיוחדים מסוימים, כגון פני השטח משופרת יישום ראמאן, יישומים רפואיים.

1. ננו סילבר הוא חומר יחיד אבקת כסף עם חלקיקים בגודל של פחות מ- 100 ננומטר, בדרך כלל בין 25 ל-50 ננומטר.

2. את הביצועים של ננו-סילבר קשורה ישירות לגודלו של חלקיקים.

המחקר מצא כי קטן יותר את גודל החלקיקים, חזקה יותר ביצועים אחרים.

תכונות המוצר

כביסה לטווח קצר אינה משפיעה על תפקודה; בצבע טבעי, צבע, היישום לא להשפיע לאחר צביעת בדים, יכול לגמרי להחליף עופרת, בדיל ריתוך, שימוש ארוך טווח ננו סילבר אנטיבקטריאלי ייווצר אורגניזמים אשר תוכלו להפקיד של השפעה ביולוגית, מזיקים על גוף האדם, יבש מדי. אפילו יש לי ברור רעילות, ננו סילבר מתמוססות לסביבה יהיו גם השפעות על אקולוגי, יהרוס את סביבת חיידקים מועילים בגוף, מוצרי פלסטיק למשקעים ננומטר כסף לאחר כבר לא יש הפונקציה של עיקור, כללי בשלושה חודשים עד חצי שנה זמן, שימוש זמן רב יהיה מזיקים לגוף, לגרום להרעלת סימפטומים, משפיעים על ההתפתחות הפיזית.

ננומטר (ננומטר) הוא היחידה הקטנה ביותר של המדידה העוקב מיקרון, ננומטר אחד הוא למיליונית של מילימטר, או millimicron, או billionths של מטר. ננו סילבר, הוא השימוש של ננו-טכנולוגיה חדשנית כסף ננו, ננו-טכנולוגיה, כלי הכסף במצב של עיקור יכולת יש קפיצה איכותית, מעטים יכולים לייצר אפקט חיטוי חזק של סילבר חלקיקים יכול להרוג יותר מאשר סוגים 650 של חיידקים תוך דקות, עיקור ותתנו לו, ללא כל התנגדות, יכול לקדם את הריפוי של הפצע, צמיחת תאים תאים תיקון נזק, ללא תופעות רעילות, גם מצאו אין גירוי התגובה העור, זה ליישום רחב של ננו אנטיבקטריאלי כסף נפתח עתיד רחבה, הוא הדור האחרון של סוכן אנטי-בקטריאלי טבעי

Nanosize סילבר חלקיקים ישירות לתוך החיידקים לשלב עם אנזים מטבוליזם החמצן (SH), החיידקים נחנקו מנגנון הפעולה הייחודי, החשיפה יכול להיהרג ע י רוב החיידקים, פטריות, עובש, נבגים ומיקרואורגניזמים אחרים. על ידי שמונה רשות פנים מרכזי מחקר מצא: פתוגנים עמידים לתרופות כגון e. coli התנגדות, התנגדות סטפילוקוקוס זהוב, pseudomonas aeruginosa עמיד, פסטר סטרפטוקוקוס, עמיד enterococcus, חיידקים אנאירוביים כגון פעילות מיקרוביאלית מקיף; חיידקים כגון staphylococcus aureus, escherichia coli, pseudomonas aeruginosa, קנדידה אלביקנס, אחרים G + g-סקס פתוגנים אחרים משפיעים על החיידק הנפוץ של לשלוק והתרחקה השטח. יש לו גם השפעה רבת עוצמה אחרים על כלמידיה trachomatis ו- gonococcus של מחלות המועברות במגע מיני.

אנטיביוטיקה אחד יכול להרוג פתוגנים בערך שש, בעוד nanosilver יכול להרוג מאות גורמי מחלות אורגניזמים. הריגת חיידקים, פטריות, trichomonids, ענפים/כלמידיה, gonococcus, פעולה אחרים ו אנטי בקטריאלי עמידות חיידקים יש את אותו אפקט


זוג:ננו-חלקיק כסף אינטראקציה הבא:טכנולוגיית ננו-חלקיק כסף