ננו-חלקיק כסף יישומים

- Oct 24, 2017 -

סילבר חלקיקים עשויים כסף כסף בגודל ננו. סילבר חלקיקים הם בעיקר בגודל של-25 ננומטר, החיידק, Neisseria gonorrhoeae, כלמידיה trachomatis, אחרים עשרות מיקרואורגניזמים פתוגניים יש השפעה חזקה מעכבות, רצח, לא יפיק תרופתיים. ננו-חלקיקי סילבר, סיבי כותנה סרוקה עשוי כותנה גרביים, עם השפעה טובה של דאודורנט אנטי בקטריאלי.

כסף חלקיקי ננו-חלקיק בגלל מוליכות טובה שלה, כך זה תופס תפקיד חשוב מאוד בתחום של המיקרואלקטרוניקה. כסף אפקט משטח של חלקיקים ננו-חלקיק, אפקט גודל הקוונטי, וכו ', כך גם יש כמה למטרות מיוחדות, כגון פני השטח משופרת ראמאן יישומים, יישומים רפואיים.

1. סילבר חלקיקים הם היסודות אבקת כסף, גודל החלקיקים פחות 100nm, בדרך כלל בין 25-50nm.

המאפיינים של סילבר חלקיקים קשורים ישירות לגודל החלקיקים שלהם.

המחקר מצא כי קטן יותר את גודל החלקיקים, חזקה יותר ביצועים אחרים.

תחומי יישומים

הדבק כסף באיכות גבוהה (דבק)

צ'יפ מרכיבי אלקטרודה חיצוני זולה זולה מעגל משולב סרט עבה, פאנל סולארי אלקטרודה הדבק, LED שבב החבילה עם מוליך פלסטיק כסף, משמש בטמפרטורה גבוהה סינטור הדבק כסף מוליך והדבקה אוליגומר מוליך כסף, בשימוש מודפסים אלקטרוניקה דיו מוליך התקן וכן הלאה

ציפוי מוליך

מסנן בדרגה גבוהה, כסף צינור קבל שכבה, בטמפרטורה נמוכה sintered הדבק והדבק מבודד

רפואי בתחום

אנטיבקטריאלי פלסטיק, ציוד רפואי, פלסטיק אנטיבקטריאלי, מוצרי גומי, אנטיבקטריאלי טקסטיל, בגדים נעליים וגרביים, ציפוי אנטי-בקטריאלי, קרמיקה וזכוכית, ירוק אנטיבקטריאלי ציפויים

ירוק מכשירי חשמל ביתיים ומוצרי ריהוט

מכשירי חשמל ביתיים עם אנטי סטטי, ציפוי עיקור, דאודורנט, סרט אנטי-בקטריאלי

חומרים קטליטי

אתילן חמצון catalyst, נתמך זרז כסף עבור תא דלק

אנרגיה חדשה

חום חילופי חומרים, רכיבים אלקטרוניים בדרגה גבוהה אלקטרודה חומרים

בתעשיית אלקטרוליטי

חומר ציפוי כסף גלופה זהב

תכונות

כביסה לטווח קצר אינה משפיעה על תפקודה; בצבע טבעי, ניתן לפרוס צבע, היישום לא משפיעים את צובעת, יכול לגמרי להחליף את ההובלה, פח ריתוך, שימוש ארוך טווח אנטיבקטריאלי בגוף סילבר חלקיקים יהוו התצהיר כסף השפעות ביולוגיות, תופעות לוואי, התצהיר מופרז, אפילו תופעה הרעלה משמעותית, נדיף לסביבה סילבר חלקיקים תהיה השפעה מסוימת על הרצון אקולוגיה להרוג את הסביבה הבקטריה, מוצרי פלסטיק, סילבר חלקיקים לאחר משקעים סיים עוד יש פונקציה אחרים, הפעם בדרך כלל שלושה חודשים עד חצי שנה טווח, שימוש ארוך להזיק לגוף, גורם מאפייני הרעלת, משפיעים על ההתפתחות הפיזית.

הוראות

שימוש ישיר או עקיף.

יישומים

סילבר חלקיקים יש תכונות אנטיבקטריאליות מאפיינים מוחלים על החיים, כולל מוצרי תינוקות, כלי שולחן, בקבוקים יש יישומים, יבוא שנג סילבר חלקיקים אנטיבקטריאלי כלי שולחן הוא חומר בטוח, אקיא סאול (פייל כסף חלקיקים PES פאזל בקבוק, פייל יון כסף PES פאזל בקבוק, פייל PES בשילוב חידה הבקבוק) מכילים חומר ננו-חלקיק כסף. סילבר חלקיקים בטוחים, נמצאים בשימוש נרחב.


זוג:כסף חנקתי יכול להגיב עם אלקלי הבא:פיתוח יישומים תרכובת אי-אורגנית