תהליך דינמי ננו-חלקיק כסף

- Sep 27, 2017-

מתכת כסף משמש בחיי היומיום שלנו, בטיפול הרפואי. כסף Nanoparticle עקב פריצת הדרך של ננו-טכנולוגיה, חלקיקי ננו סילבר (המכונים להלן AgNPs) השיגו הטבות נוספות. עם זאת, הגידול בשימוש של AgNPs בתחומים שונים, מה שכמובן מוביל לעליית הסיכון הפוטנציאלי של ננו חלקיקים, אשר מעלה חששות לגבי איכות הסביבה, בטיחות ובריאות האדם. בשנים האחרונות, חוקרים ננו-חלקיק כסף יש להעריך את רעילות של AgNPs, ביקשו לחקור מנגנונים תאית ומולקולרית הרעילות שלהם.

ברגע AgNPs להזין את הגוף, חלקם עשויים להישאר ברקמות היעד המקורי, אבל באופן עקרוני הם יועבר דרך מחזור הדם או מערכת הלימפה, ננו-חלקיק סילבר מופץ לאיבר המטרה המשנית של הגוף, גורמת איבר מסוים או תגובה מערכתית. בחולדות, AgNPs, בהתחשב הזרקה דרך הפה, תוך ורידי או בקרום הבטן, הוכיחו כי המוח, הכבד, הטחול, הכליות, ננו-חלקיק כסף ואת testis הם איברי המטרה בעיקר משני בכל הגוף. דפוסי ההפצה כזה איבר מראים כי רעילות פוטנציאלית של AgNPs יכול לגרום neurotoxicity, immunotoxicity, nephrotoxicity וויוו הרבייה רעילות.

Cytotoxicity, כגון מינים חמצן תגובתי, כסף Nanoparticle DNA נזק, שינויים בפעילות האנזים תאיים, המופע של אפופטוזיס, נמק, קושרו עם רעילות בכבד שנגזרות AgNPs ויוו. בעיקרון, כאשר התאים הם עומדים בפני התנאים שלילי, ננו-חלקיק כסף מספר תהליכי מצב יציב יחל לקיים הישרדות cell, שאחת מהן היא autophagy. כסף Nanoparticle Autophagy לפעול כפי תא ההגנה תהליך זה חיוני כדי לנטרל הרעילות של AgNPs, אבל לא לשמור על פעילות autophagic, המלווה ע י אנרגיה מופחתת, עשוי לתרום המופע של אפופטוזיס והכבד עוקבות הפונקציה נזק

"Autophonic גאות" משמש לבטא autophagy לאחר תהליך דינמי, קודם כל את היווצרות התבגרותם של autophagosomes, ואחריו autophagylosin פיוז'ן, ננו-חלקיק כסף, שלפוחית סוף סוף הידרוליזה רכיבים עטופה תא ו שחרור של מקרומולקולות הציטופלסמה. בהקשר זה, כל אחד מהשלבים לעיל בתהליך של ההפרעה כמו הגאות autophagy תא פגום- AgNPs חשיפה מוגברת LC3-LC3-השני באופן תלוי מינון, ההצטברות של חלבון p62 היה תלוי במינון. ננו-חלקיק כסף שזה מרמז כי למרות AgNPs להפעיל autophagy, הם בסופו של דבר להוביל autophonic גאות נחסמים. בנוסף הבעיה של חוסר תפקוד autophagy, RNP, אפופטוזיס היו גדל גם לאחר החשיפה AgNPs.

יותר ויותר הראיות עולה כי שינויים post-translational, ננו-חלקיק כסף במיוחד זרחון, acetylation, ubiquitination, לקבוע את הפעילות ו / או צבירה של חלבונים המעורבים בביצוע autophagy, כוונון הגאות autophagous פיתוח. מתח סלולארית Nanoparticle עלה כסף יכול להוביל לקריסה של המערכת שינוי post-translational או לגרום שינוי ספציפי זה אינו מתרחש בתנאים פיזיולוגיים.

Ubiquitination כבר מזמן נחשב המפתח לשליטה גורלו של חלבונים, אשר הוא התהליך של תיוג חלבונים כדי להיות מושפל על-ידי proteasomes. לאחרונה, ננו-חלקיק כסף יש גידול הוכחה כי שרשראות אוביקוויטין מצומדת לקבוע autophagy סלקטיביות.


זוג:כסף חנקתי שיקולים הבא:תרכובת אי-אורגנית שימוש רחב מאוד