ננו-חלקיק כסף תכונות

- Sep 01, 2017 -

ערך כספי סילבר הוא נמוך יותר מאשר זהב, אבל בטיפול של זיהום, הערך הרפואי של כסף יכול לא לזלזל. כאשר כשל לאנטיביוטיקה, כסף colloidal על ההשפעה שלו. ד ר Schauss אוניברסיטת Hapkins ג'ון מאמינה כי כסף colloidal הוא תרופה טבעית יכול להתנגד "מאות פתוגנים". פרופסור Menriques באוניברסיטת אחד מאיתנו הוכיחה כי סילבר חלקיקים יכול להרוג שמרים בתנאים שונים ויש יכולת טובה נגד פטריות. זה יעיל עבור מניעה וטיפול של זיהום אוראלי.

ערך כספי סילבר הוא נמוך יותר מאשר זהב; אבל בטיפול של זיהום, הערך הרפואי של כסף יכול לא לזלזל; במצבי חירום, כסף colloidal הוא לא רק יקר יותר זהב יותר ויעיל יותר.

כאשר כשל לאנטיביוטיקה, כסף colloidal על ההשפעה שלו; אנטיביוטיקה לתקוף את המעי טוב או רע המיקרו אורגניזמים, לפגוע במערכת החיסונית. אנטיביוטיקה A התקפה אחת דפוס הוא וריאציה חיידקים רגישים. למעשה, ניצול לרעה של אנטיביוטיקה וחוסר מרשמים רציני גרמו חיידקים להילחם נגד אנטיביוטיקה. זה בעיה כללית בבית החולים.

מצד שני, ד ר אלכסנדר G. Schauss מאוניברסיטת Hapkins ג'ון טוען כי כסף colloidal הוא תרופה טבעית מסוגל "מאות פתוגנים"; רופאים רבים לא מצאו אנטיביוטיקה בשנת 1938, רופאים רבים השתמשו בו זיהום. היום, אנשים הולכים חזרה עם כסף כדי להתמודד עם בעיות כולל חיידקי מטמורפוזה.

רופאים להתנסות סילבר חלקיקים לטיפול בדלקות אוראלי פטרייתי-induced? שמרים זיהומים הנגרמים על ידי קנדידה, קנדידה glabrata נפוצים תותבות; להוביל קיכלי stomatitis שיניים - דלקת מכאיב מאוד משפיע על 70% של אנשים שלובשים את השיניים התותבות. זיהומים אלה קשה לטיפול אוראלי של מיקרואורגניזמים במהירות הטופס biofilms, אנטיביוטיקה לא להרוג את הפטריות האלה, אבל הם למעשה מועיל להם.

פרופסור אפונשו מריאנה של אוניברסיטת Minho ועמיתיו בדקו סילבר חלקיקים בגדלים שונים כדי לנתח את השפעת זיהומים אוראלי אלה וכדי לב ליכולת פוטנציאלי של חלקיקים אלה לשלוט בהם.

אפונשו ועמיתיו השתמשו רוק כדי לגרום למגוון של סביבות מבוקרת ניסיוני, לאחר biofilm מלאכותי אל הרוק, נצפו שינויים זיהומים פטרייתיים. בקרוב, הם מצאו כי הגודל הוא לא חשוב, בכל תנאי, סילבר חלקיקים יכול להרוג ביעילות את השמרים. מחקר זה קובע בבירור את המאפיינים פטרת של כסף, גודל החלקיקים השונים ניתן להשתמש במגוון רחב של תהליכים.

סילבר חלקיקים יכולים להיות מפורטים בתרופות חדשות, יכול לשמש כאמצעי זהירות בבתי חולים. כסף יכול לבוא לפה כדי לעזור עם שיניים תותבות, כדי למנוע צמיחה biofilm. פרופסור אפונשו סבור כי סילבר חלקיקים אפשר אפילו להוסיף תותבות כדי ליצור שכבת הגנה נגד פטריות וחיידקים הגדלים בתוך הפה.

תכונות

חלקיקי ננו-סילבר בגלל מוליכות טובה שלה, כך שזה תופס תפקיד חשוב מאוד בתחום של המיקרואלקטרוניקה. חלקיקי ננו-סילבר פני השטח אפקטים, הקוונטים גודל אפקטים, וכו ', כך גם יש כמה למטרות מיוחדות, כגון השטח משופרת ראמאן יישומים, יישומים רפואיים.

1. ננו-כסף הוא חומר דמוי כסף, גודל החלקיקים פחות 100nm, בדרך כלל בין 25-50nm.

2. ננו-סילבר הביצועים ואת גודלו חלקיק קשורה ישירות.

המחקר מצא כי קטן יותר את גודל החלקיקים, חזקה יותר ביצועים אחרים.

תכונות

כביסה לטווח קצר אינה משפיעה על תפקודה; בצבע טבעי, ניתן לפרוס צבע, היישום לא משפיעים את צובעת, יכול לגמרי להחליף את ההובלה, פח ריתוך, שימוש ארוך טווח ננו-סילבר אנטיבקטריאליים יכול להיווצר בגוף של כסף התצהיר יהיו השפעות ביולוגיות, תופעות לוואי, התצהיר מופרז, שם אפילו יהיה ברור הרעלת תופעה, ננו-סילבר נדיף לסביבה יש השפעה מסוימת על הרצון אקולוגיה להרוג את הסביבה הבקטריה, מוצרי פלסטיק בכמות המשקעים ננו-סילבר אחרי כבר לא פונקציה עיקור, הפעם בדרך כלל תוך שלושה חודשים עד שישה חודשים, שימוש ארוך טווח יהיו מזיקים לגוף, גרימת תסמינים של הרעלת, המשפיעים על התפתחות גופנית.


זוג:כסף חנקתי של הטיפול הבא:תכונות אורגניות מורכבות ושימושים