ננו-חלקיק כסף אינטראקציה

- Jul 21, 2017 -

מתכת כסף משמש בחיי היומיום שלנו, בטיפול הרפואי. סילבר Nanoparticle יעד כדי פריצת הדרך של ננו-טכנולוגיה, ננו-חלקיק כסף ננו חלקיקי סילבר (המכונים להלן AgNPs) השיגו הטבות נוספות. עם זאת, הגידול בשימוש של AgNPs בתחומים שונים, מה שכמובן מוביל לעליית הסיכון הפוטנציאלי של ננו חלקיקים, העלאת חששות לגבי איכות הסביבה, בטיחות ובריאות האדם. כסף Nanoparticle ב האחרונות שנים, חוקרים יש להעריך את רעילות של AgNPs, ביקשו לחקור מנגנונים תאית ומולקולרית הרעילות שלהם.

לאחר ננו להזין את המערכת הביולוגית, סדרה של ממשקים ננו-חלקיק-biomolecule הוקם עם תאים, subcellular organelles ו מקרומולקולות (כגון חלבונים, חומצות גרעין, ננו-חלקיק כסף שומנים, פחמימות). האינטראקציה של dynamics, דינמיקה חילוף חום על אזור ממשק זה יכול להשפיע על תהליכים כגון היווצרות הכתר חלבון, קשר תא, קרום פלזמה מלכוד, ספיגת ננו-חלקיק כסף תא biocatalysis, אשר כולם לקבוע נוכחות של ננו-חומרים כימי ו- biohazardability.

Cytotoxicity, כמו מינים חמצן תגובתי, נזק לדנ א, ננו-חלקיק כסף שינויים בפעילות האנזים תאיים, המופע של אפופטוזיס, נמק, קושרו עם רעילות בכבד שנגזרות AgNPs ויוו. בעיקרון, כאשר תאים עומדים בפני התנאים שלילי, ננו-חלקיק כסף מספר תהליכי מצב יציב יחל לקיים הישרדות cell, שאחת מהן היא autophagy. Autophagy יכול לשמש תא ההגנה תהליך זה חיוני כדי לנטרל הרעילות של AgNPs, אבל לא לשמור על פעילות autophagic, ננו-חלקיק כסף בליווי אנרגיה מופחתת, אשר עשוי לתרום התחלתה של אפופטוזיס והכבד עוקבות הפונקציה נזק.

יש השפעה ציטוטוקסיות ברור על AgNPs להזין את התאים באמצעות הובלה פעילה (כלומר, אנדוציטוזה). לעומת זאת, הפנמה של AgNPs, אשר מוחלפים בעיקר לתוך המרווח lysosomal דרך אנדוציטוזה, יש השפעה רעילה רבה על תאים. בהתחשב AgNPs הזה נחשב אנדוציטוזה תנאי מספיק, שאינם חיוניים עבור גרימת cytotoxicity. בנוסף, AgNPs ננו-חלקיק כסף עלול להרוס את התקינות של קרום התא על ידי גרימת השומנים peroxidation, וכך לחדור ישירות לתוך קרום התא.

יותר ויותר הראיות עולה כי שינויים post-translational, במיוחד זרחון acetylation, ubiquitination, לקבוע את הפעילות ו / או צבירה של החלבונים המעורבים ביצוע autophagy ולכוונן הגאות autophagous פיתוח. מתח סלולארית Nanoparticle עלה כסף יכול להוביל לקריסה של המערכת שינוי post-translational או לגרום שינוי ספציפי זה אינו מתרחש בתנאים פיזיולוגיים.

Ubiquitination כבר מזמן נחשב המפתח לשליטה גורלו של חלבונים, ננו-חלקיק כסף אשר הוא התהליך של תיוג חלבונים כדי להיות מושפל על-ידי proteasomes. . סילבר Nanoparticle יותר לאחרונה, ישנה הוכחה גוברת מצומדת שרשראות אוביקוויטין לקבוע את מידת הבררנות של autophagy.

יש כבר מאפשרת תפקוד autophagy כמו היפראקטיביות autophagic או הגאות autophagic חסומה, התוצאות באים לידי ביטוי בתור תחבורה autophagic ו / או תפקוד lysosomal, אשר הוכר ואפופטוזיס ו autophagy פוטנציאל הדחיפה מוות של תאים נקרא גם מות תאים מתוכנת מסוג II. מחקרים במבחנה הראו כי AgNPs גם בתורו לחסום autophonic הבאים הגאות (אשר עשוי להיות התוצאה של חוסר תפקוד lysosomal), אשר עלולים להפריע פיזיולוגיה של תאים נורמליים. כסף Nanoparticle בנוסף, ההצטברות של p62, על פני השטח, P62 נראה להיות תורם לשמירה על הפיזיולוגיה של תאים נורמליים.


זוג:פעילות גבוהה ננו-חלקיק כסף הבא:תכונות המוצר חומר ננו סילבר