שמרים כסף להרוג ננו-חלקיק

- Aug 24, 2017 -

ערך כספי סילבר הוא נמוך יותר מאשר זהב, אבל בטיפול של זיהום, הערך הרפואי של כסף יכול לא לזלזל. כאשר כשל לאנטיביוטיקה, כסף colloidal להראות את השפעתו. ד ר Schauss אוניברסיטת Hapkins ג'ון מאמינה כי כסף colloidal הוא תרופה טבעית מסוגל "מאות פתוגנים". פרופסור Menriques באוניברסיטת אחד מאיתנו הוכיחה כי סילבר חלקיקים יכול להרוג שמרים בתנאים שונים ויש יכולת טובה נגד פטריות. מניעת זיהום אוראלי הוא מאוד יעיל.

ערך כספי סילבר הוא נמוך יותר מאשר זהב; אבל בטיפול של זיהום, הערך הרפואי של כסף יכול לא לזלזל; במקרי חירום, כסף colloidal הוא לא רק יקר יותר זהב יותר ויעיל יותר.

כאשר כשל לאנטיביוטיקה, כסף colloidal על ההשפעה שלו; אנטיביוטיקה לתקוף את המעי טוב או רע המיקרו אורגניזמים, לפגוע במערכת החיסונית. מצב התקפה אחת לאנטיביוטיקה היא חשופה וריאציה חיידקי. למעשה שימוש לרעה של אנטיביוטיקה, מרשם לא רציני גרמה חיידקים להילחם נגד אנטיביוטיקה. זה בעיה כללית בבית החולים.

מצד שני, ד ר אלכסנדר ג'י Schauss של האוניברסיטה של הופקינס טוען כי כסף colloidal הוא תרופה טבעית אשר עמיד בפני "מאות פתוגנים"; רופאים רבים לא מצא אנטיביוטיקה בשנת 1938 לפני לרופאים רבים השתמשו בו זיהום. היום, אנשים הולכים חזרה עם כסף כדי להתמודד עם בעיות כולל חיידקי מטמורפוזה.

רופאים להתנסות סילבר חלקיקים לטיפול בדלקות אוראלי פטרייתי-induced? שמרים זיהומים הנגרמים על ידי קנדידה, קנדידה glabrata נפוצים תותבות; המוביל קיכלי stomatitis שיניים - דלקת מכאיב מאוד משפיע על 70% של אנשים שלובשים את השיניים התותבות. החיידקים האלה עקשן בדלקות פה במהירות הטופס biofilms, אנטיביוטיקה לא להרוג אלה פטריות כדי לגדול, אך למעשה לעזור להם.

עם הרוק הנגרמת על ידי מגוון של בקרה ניסויית של הסביבה, לאחר biofilm מלאכותי אל הרוק, נצפו שינויים זיהום פטרייתי. בקרוב, הם מצאו כי הגודל הוא לא חשוב, בכל תנאי, סילבר חלקיקים יכול להרוג ביעילות את השמרים. מחקר זה קובע בבירור את המאפיינים פטרת של כסף, גודל החלקיקים השונים ניתן להשתמש במגוון רחב של תהליכים.

סילבר חלקיקים יכולים להיות מפורטים בתרופות חדשות, יכול לשמש כאמצעי זהירות בבתי חולים. כסף יכול לבוא לפה כדי לעזור עם שיניים תותבות, כדי למנוע צמיחה biofilm. פרופסור אפונשו סבור כי סילבר חלקיקים אפשר אפילו להוסיף תותבות כדי ליצור שכבת הגנה נגד פטריות וחיידקים הגדלים בתוך הפה.


זוג:כסף חנקתי סכנה כי הבא:תרכובת אי-אורגנית גבוה יותר כוח