טכנולוגיית ננו-חלקיק כסף

- Jul 31, 2017 -

סוג חדש של פלזמה השתל ציפוי עם חלקיקי כסף, כסף DentaPlas ננו-חלקיק, מונע זיהומים חיידקיים במהלך ההשתלה השן. ננו-חלקיק כסף טכנולוגיית הציפוי הזה הוא חזק כמו טכנולוגיית ההשתלה מסורתי ויש לו מחזור חיים ארוך יותר.

אחת הבעיות העיקריות של שיניים ההשתלה היא זיהום חיידקי, מה שמוביל ניוון של עצם הלסת. הטכנולוגיה העדכנית ביותר יעזור להפחית את הסיכון של הידבקות עתידית, ננו-חלקיק כסף אשר יכול להגביר את אפקט השתל. כמות השרשה שיניים שנתי של גרמניה הוא מזעזעים, כמיליון בכל שנה על ההשתלה. אולם, עקב זיהום חיידקי בארגון, ננו-חלקיק כסף זה דפוס עתיקה השרשה שצריך להשתנות. כאשר שן מלאכותי ההשתלה, מערכת ההגנה של הגוף תאים להגן על עצמם מפני זיהום מיקרוביאלי. כאשר חיידקים עוברים דרך המערכת החיסונית של הגוף, הם יוצרים במהירות שכבה של biofilm על פני השטח של השתל טיטניום, להגן עליה מפני דחייה. לאחר מכן, החיידקים לפלוש השתל, ננו-חלקיק כסף גורם לתגובה דלקתית, להוביל עצם ההשפלה.

זה סוג חדש של פלזמה ציפוי יהיה לא רק לעכב את הצמיחה של חיידקים, ננו-חלקיק כסף אלא גם הופך השתל והלסת עצם במהירות טופס שכבה של עצם עמיד יותר. סילבר חלקיקים נמצאים על פני השטח של השתל, כך אפשר להשיג. שילוב זה של חלקיקים וציפוי פולימריים פלזמה יש עובי של רק כ- 100 ננומטר, אחרי מספר שבועות זה גם יכול להמיס. ננו-חלקיק וכסף במהלך תקופה זו, כמות קטנה של יוני כסף ימשיכו שחרור, ננו-חלקיק כסף ובכך להרוג את החיידקים. במהלך בדיקה של שתלי טיטניום ודוגמאות זה היה השתיל, כסף Nanoparticle הציפוי DentaPlas בקלות ניתן לחטא את התהליך, יש תכונות אנטיבקטריאליות, ויש הביו טוב.

ניתן להתאים אישית את עובי השכבה גשמי, נקבוביות, הריכוז של חלקיקי סילבר כנדרש. זה מאפשר הזמן הכסף חלקיקים לחדור דרך השכבה החיצונית פלזמה השתל ניתן לכוונן לפי הצורך. ברגע ישוחררו חלקיקי כסף, כסף Nanoparticle חלקיקי כסף כבר לא יזין הרקמה, ננו-חלקיק כסף מה שאומר כי השתל עושה לא ההשפעות הרעילות התוצרת. אב טיפוס של ציפוי הפולימר הזה פלזמה זמין כעת.


זוג:תכונות המוצר חומר ננו סילבר הבא:תכונות חלקיקים של חיידקים