כסף חנקתי המשחק להשתמש

- Sep 01, 2017 -

כסף חנקתי הינו גביש השקופה, מסיס במים. חנקת הכסף טהור יציב לאור, אך בשל חוסר טוהר של המוצר באופן כללי, תמיסה מימית ומוצקים שלה לעיתים קרובות נשמרים ריאגנט חום בקבוקים. אמולסיה הצילום, כסף, מראה, הדפסה, רפואה, צובעת את השיער, מבחן כלוריד, ברומיד ו יודיד, וכו ', משמש גם בתעשיית האלקטרוניקה.

תכונות פיזיקליות

צבע שקוף מחליפי הגבישית האורתורומבית, מסיס מים, אמוניה, מסיס אתר והגליצרול, מעט מסיסים באתנול, כמעט לא מסיסים בחומצה חנקתית מרוכזת. הפתרון מימית היה חלש חומצי. חנקת מכיל הרבה של יוני כסף, כך החמצון חזק, ו למכרסם מסוימים, רפואית מהירה של רקמות פרור, לדלל פתרון פטריות דלקות עיניים. לאחר המסת עבור נוזל צהוב בהיר, לאחר ריפוי הוא עדיין לבן.

מאפיינים כימיים

חנקת הכסף במקרה של פירוק חומר אורגני אפור שחור, כסף. חנקת הכסף טהור יציב לאור, אך בשל חוסר טוהר של המוצר באופן כללי, תמיסה מימית ומוצקים שלה לעיתים קרובות נשמרים ריאגנט חום בקבוקים. כסף חנקתי מחוממת עד 440 ° C מתפרקת לתוך כסף, חנקן, חמצן, חנקן דו-חמצני. הפתרון מימית והפתרון אתנול היו נייטרלי נייר לקמוס, ה-pH בן שש בערך. נקודת הרתיחה של 444 ° C (פירוק). אין חמצון. בנוכחות חומר אורגני, ראה שהאור הופך אפור או שחור אפרפר. כסף חנקתי מגיב עם סדרה של ריאגנטים עבור משקעים או תיאום (ראה תרכובות תיאום). לדוגמה, עם תגובת מימן גופרתי, היווצרות של משקעים שחורים כסף גופרתי Ag2S; עם אשלגן כרומט התגובה, היווצרות כרומט כסף חום אדמדם Ag2CrO4 משקעים; עם ניתרן תגובת מימן-פוספט, להיווצרות צהוב כסוף פוספט Ag3PO4 משקעים; כדי ליצור הלידי כסף AgX לזרז. אבל גם עם התפקיד של אלקלי, היווצרות של משקעים תחמוצת כסף שחור חום Ag2O; עם התפקיד של אוקסלט יוני ליצור לבנים אוקסלט כסף Ag2C2O4 משקעים. כסף חנקתי יכול להגיב עם NH3, CN - SCN - וכן הלאה כדי ליצור מולקולות קואורדינציה שונות.

השימוש בפועל

כימיה אנליטית עבור המשקעים של כלורידים, ההפניה עבודה של כסף חנקתי לצורך כיול של נתרן כלורי פתרון. תעשייה לא אורגנית לייצור כסף אחרים מלחי. תעשיית האלקטרוניקה משמש בייצור של דבקים מוליכי חשמל, מטהרי גז חדשה, הנפות מולקולרית A8x, כפפות לכך ולא בכפפות. תעשיית הצילום לייצור של סרט צילום, לסרטי רנטגן, סרט צילום וחומרי צילום אחרים. בתעשיית אלקטרוליטי משמש ציפוי כסף של רכיבים אלקטרוניים וחפצי אמנות אחרים, משמש גם כחומר לכך מראות, תרמוסים. תעשיית סוללת משמש לייצור סוללות אבץ כסף. ברפואה משמש פונגוסייד, הסוכן קורוזיה. התעשייה הכימית יפני לצביעת השיער וכן הלאה. כימיה אנליטית משמש כדי לקבוע כלור, ברום, יוד ציאניד, thiocyanate.

על הכסף הלא-ציאניד, כמו ציפוי כסף כסף תיוסולפט, ציפוי כסף כלוריד, ציפוי כסף imino דיסולפידי כסף, ציפוי כסף חומצה sulfosalicylic ומלח הראשי אחרים. הוא המקור של יוני כסף. כסף חנקתי תוכן על שער בכסף פתרון מוליכות, פיזור, משקעים יש השפעה מסוימת. המינון כללי הוא 25-50 גר'/ל'

תמיסת כסף חנקתי מימית יכול להיות מופחת על ידי אורגני reductant aldehydes סוכרים. לכן הכימית כדי לבדוק aldehydes ואת סוכרים. משמש גם כדי לקבוע את יון כלוריד, הקביעה של זרז מנגן, electroplating, הצילום, צביעה חרסינה.


זוג:תרכובת אי-אורגנית התייחס גם אי-אורגנית הבא:כסף טונות אין ריח