כסף חנקתי יכול להגיב עם אלקלי

- Sep 27, 2017-

כסף חנקתי הוא של חמצון חזקים, מאכל, מזהמים סביבתיים כסף חנקתי. עם איזה חומר אורגני או גופרית, זרחן מעורב שחיקה, השפעה שניתן נשרף או התפוצץ; כסף חנקתי הוא מאכל. ברגע העור מוכתם חנקת, יהיו כתמים שחורים, וזו בשל היווצרות של כסף שחור חלבון.

כסף חנקתי יש רעילות מסוימים, לגוף לייצר קורוזיה חמורה של דרכי העיכול, למבוגרים מנה קטלנית של-10 גרם. המטביל כסף חנקתי יכול לגרום כאבי בטן, הקאות, דם בצואה, ניקוב אפילו במערכת העיכול אירעה. יכול לגרום כוויות בעור ועין. חשיפה ארוכת טווח הסחורה של העובדים יופיעו תסמונת כסף מערכתית. ביצועים כולל: של הגוף העור של מגוון רחב של פיגמנטציה, אפור-כחול או שטחי צבע אבן; עין כסף נגרם נזק לעין; שלווה כסף בדרכי הנשימה הנגרמת על ידי דלקת סימפונות כרונית וכן הלאה.

הפעולה סגור, כדי לשפר את האיוורור. כסף חנקתי נגד הפתרון כאשר המפעיל צריך ללבוש כפפות גומי ומשקפת, לא לזנוח על העור.

העור קשר: הסר מזוהמים בגדים, יש לשטוף ביסודיות עם מים וסבון.

לאחסן במקום קריר, מאוורר; יש לאחסן בבקבוק חום או שחור. מן אש, חום. הימנע אור. הטמפרטורה המאגר אינו עולה על 30 ℃, לחות יחסית אינו עולה על 80%. על האריזה להיות אטום, לא לח. צריך להיות קל (עם) דלק, כסף חנקתי צמצום הסוכן, אלקליות, אלכוהול, כימיקלים אכיל מאוחסנים בנפרד, למנוע אחסון מעורבת.

חנקת הכסף במקרה של פירוק חומר אורגני אפור שחור, כסף. חנקת הכסף טהור יציב לאור, אבל בגלל המוצר כללי טוהר זה לא מספיק, כסף חנקתי שלה תמיסה מימית, מוצק מאוחסנים בדרך כלל בבקבוק ריאגנט חום. כסף חנקתי מחוממת עד 440 ° C מתפרקת לתוך כסף, חנקן, חמצן, חנקן דו-חמצני. הפתרון מימית והפתרון אתנול היו נייטרלי נייר לקמוס, ה-pH בן שש בערך. נקודת הרתיחה של 444 ° C (פירוק). אין חמצון. בנוכחות חומר אורגני, ראה שהאור הופך אפור או שחור אפרפר. כסף חנקתי מגיב עם סדרה של ריאגנטים עבור משקעים או תיאום (ראה תרכובות תיאום). לדוגמה, עם תגובת מימן גופרתי, היווצרות של משקעים שחורים כסף גופרתי Ag2S; עם אשלגן כרומט התגובה, היווצרות כרומט כסף חום אדמדם Ag2CrO4 משקעים; עם נתרן מימן תגובת פוספט, להיווצרות צהוב כסוף פוספט Ag3PO4 משקעים; כסף חנקתי תגובה עם יוני הלוגן, כדי ליצור הלידי כסף AgX התמיסה. אבל גם עם התפקיד של אלקלי, היווצרות של משקעים תחמוצת כסף שחור חום Ag2O; עם התפקיד של אוקסלט יוני ליצור לבנים אוקסלט כסף Ag2C2O4 משקעים. כסף חנקתי יכול להגיב עם NH3, CN - SCN - וכן הלאה כדי ליצור מולקולות קואורדינציה שונות


זוג:ננו-חלקיק כסף, שליטה ההתנגדות לשתול המחלה הבא:ננו-חלקיק כסף יישומים