סילבר חנקתי ניתוח כימי

- Jul 21, 2017-

חסר צבע, גביש שקוף חסר טעם או גביש לבן, כסף חנקתי טעם מריר. צפיפות: 4.35, נקודת התכה 212 ° C, נקודת רתיחה: 440 ° C. משמש לצילום, מראות, כסף חנקתי מצופה כסף, צבעי נסתרים ולא דוהים, כתמים, חרסינה, צביעה, שנהב שנהב וניתוח כימי

של ריאגנטים חשובים, המשמשים מבחינה רפואית סוכני אנטי וירוס, חנקתי כסף חנקתי, מניעת עיניים ניאונטלית ושימוש וטרינרי כמו פצע טיפול דלקתי מקומי.

מבחן בעלי חיים יכול להוביל anemia hemolytic בצקת ריאות, חנקתי כסף חזר מינונים קטנים של הזרקת כסף, יכול לגרום לאנמיה, myeloproliferation, רקמות אורגנוזה, כסף ניטראט במיוחד הממברנה glomerular קרום כסף רגוע, יכול להוביל התעבות של קרום המרתף.

לטווח קצר גירוי מוגזם של העור השפעה קורוזיבית על דרכי הנשימה, ברונכיטיס,

עור כסף רגוע, יד משותפת, זרוע וחלקים חשופים אחרים, חנקתי כסף מראה כתמים שחורים אפורים וחומים, כמה אנשים מופיעים עור מערכתית רגוע, זה שינוי כסף רגוע הוא לעתים קרובות, קל לשקוע, כסף ניטראט את ההשפעה על מערכת הנשימה יכול להוביל ברונכיטיס כרונית.

חנקתי כסף הוא סוכן חמצון חזק נמצא בסיכון של אש. כאשר האש עולה באש.

וגם אורגני חומר דו קיום במקרה של שחור בהיר, אם מימן גופרתי, כסף חנקתי עם או בלי אור הם שחורים. כסף חנקתי יכול להיות מפורקת על ידי חימום וכסף.

לאחר נטילת חנקתי כסף, ניתן במהירות שאיפה של מים מלוחים מרוכזים, כסף חנקתי ו 2% כלוריד נתרן הזרקה לאט שטיפה קיבה, חנקתי כסף, כך היווצרות משקעים כלוריד כסף, לטיפול סימפטומטי אחרים. עור ועין רירית כסף רירית, ניתן להשתמש thiosulfate נתרן אשלגן ferricyanide תערובת, הזרקה מקומית או תוך subconjunctival הזרע, יש השפעה מסוימת.

כדי למנוע את הפירוק של חנקתי כסף, כסף ניטראט יכול להיות מאוחסן בקבוקים חום או מכולות כהה, בטמפרטורה נמוכה, אוורור, חומר אורגני רחוק וקל לחמצן החומר בשימור.

חנקתי כסף במקרה של חומר אורגני אפור שחור, כסף ניטראט פירוק של כסף. כסף טהור חנקתי הוא יציב לאור, אבל בגלל טוהר המוצר הכללי הוא לא מספיק, פתרון מימית מוצק מאוחסנים לעתים קרובות בבקבוק מגיב חום. כסף חנקתי מחומם ל 440 מעלות צלזיוס כדי להתפרק לתוך כסף, חנקן, חמצן וחנקן דו חמצני. הפתרון המימי ופתרון האתנול היו ניטראליים לקטמוס והיו להם pH של כ -6. נקודת הרתיחה של 444 מעלות צלזיוס (פירוק). יש חמצון. בנוכחות חומר אורגני, כסף ניטראט לראות אור הופך אפור או שחור אפרפר. חנקתי כסף מגיב עם סדרה של ריאגנטים עבור משקעים או תיאום (ראה תרכובות תיאום). לדוגמה, עם מימן גופרתי התגובה, כסף חנקתי היווצרות של משקעים שחורים כסף Ag2S גופרית; עם אשלגן תגובה כרומט, היווצרות של כרום כסף חום אדמדם חום Ag2CrO4; עם דיסודיום מימן פוספט תגובה, כסף חנקתי היווצרות של משקעים כסף פוספט צהוב Ag3PO4; תגובה עם יונים הלוגן, כסף חנקתי יצירת הליד כסף Agx משקעים. כסף חנקתי אבל גם עם התפקיד של אלקלי, היווצרות של משקעים שחורים שחורים כסף Ag2O תחמוצת; עם תפקיד של יונים אוקסלט כדי ליצור כסף לבן אוקסלט Ag2C2O4 כסף. חנקתי כסף יכול להגיב עם NH3, CN-, SCN, וכן הלאה כדי ליצור יונים מורכבים שונים.


זוג:תכונות חלקיקים של חיידקים הבא:פיתוח קומפונד אורגני של