ניתוח כימי חנקת הכסף

- Jul 10, 2017-

חסר צבע, חסר טעם, קריסטל שקוף או לבן גביש, טעם מר כסף חנקתי. צפיפות: 4.35, נקודת התכה 212 ° C, נקודת רתיחה: 440 ° ג-משמש הצילום, מראות, יתד מכסף מצופה, מוסתר, שאינו דוהה דיו, כתמים, פורצלן, צביעה, תצריב שנהב וניתוח כימי

סוכני החשוב, כסף חנקתי רפואית משמשים סוכנים אנטי-וירוס, חומרי חיטוי, טיפול מונע אופטלמולוגיות neonatal ושימוש וטרינרי כמו פצע וטיפול דלקתית מקומית.

בעלי חיים יכול להוביל לאנמיה המוליטית, בצקת ריאות, חנקת הכסף חזר במנות קטנות של הזרקת כסף, יכול לגרום לאנמיה, myeloproliferation, רקמת כסף חנקתי, organogenesis, במיוחד גלומרולרי במרתף של כסף רגוע, יכול להוביל עיבוי של קרום המרתף.

יתר לטווח קצר על העור והריריות יש השפעה מעוררת, קורוזיה, הנזק בדרכי הנשימה ברונכיטיס, שלווה כסף submucosal הנשימה חנקת הכסף, כסף רגוע הראשון הופיע בלחמית, לאחר לקיחת כסף חנקתי את מערכת העיכול קרום רירי הוא מאכל.

סילבר העור רגוע, האמה, כסף חנקתי הידיים נפוצים אחרים חלקים חשופים, מציג כתמים שחורים אפורים וחומים, שחלק מהאנשים מופיעים מערכתית עור שלווה כסף, כסף חנקתי שינוי רגוע כסף זה הוא לעתים קרובות לאורך זמן, קל תתארך, ההשפעה על הנשימה המערכת יכולה להוביל דלקת סימפונות כרונית

כסף חנקתי הוא סוכן חמצון חזק והוא בסיכון של אש. כאשר האש בוערת

חומר אורגני דו-קיום עם המקרה של האור יכול להיות שחור, כסף חנקתי אם מימן גופרתי, עם או בלי אור שחור. יכול להיות מפורקת על ידי חימום וכסף.

העור: ללבוש ביגוד מגן, כדי למנוע מגע עם העור.

עיניים: עם משקפי בטיחות כימית.

אינהלציה: חייב להיות מצויד מכונת ההנשמה כדי למנוע צריכת יתר של כסף חנקתי אבק או תערובת שלה.

לאחר נטילת את כסף חנקתי, חנקת הכסף יכולים במהירות שאיפה של מי מלח מרוכזים, 2% נתרן כלורי הזרקת שטיפת קיבה לאט, כך היווצרות למשקעים כלוריד כסף, ועל לטיפול סימפטומטי אחרים. העור והעין הרירית כסף רגוע המחלה, כסף חנקתי יכול להיות משומש נתרן תיוסולפט, אשלגן ferricyanide תערובת, מקומי intradermal או הזרקה מתחת ללחמית, יש אפקט מסויים.

על מנת למנוע הפירוק של כסף חנקתי, כסף חנקתי יכול להיות מאוחסנת בחום בקבוקי או מכלי שתייה כהה, טמפרטורה נמוכה, אוורור, חומר אורגני הרבה כסף חנקתי וקל להתחמצן החומר-השימור. שיטה: (II) מחלקה.

מופע של דליפה, יש ללבוש מסכות מגן וכפפות. לשטוף עם מים, לדלל את השפכים

חנקת הכסף במקרה של חומר אורגני אפור, שחור, כסף חנקתי פירוק של כסף. חנקת הכסף טהור יציב לאור, אך בשל חוסר טוהר של המוצר באופן כללי, תמיסה מימית ומוצקים שלה לעיתים קרובות נשמרים ריאגנט חום בקבוקים. כסף חנקתי מחוממת עד 440 ° C מתפרקת לתוך כסף, חנקן, חמצן, חנקן דו-חמצני. הפתרון מימית והפתרון אתנול היו נייטרלי נייר לקמוס, ה-pH בן שש בערך. נקודת הרתיחה של 444 ° C (פירוק). אין חמצון. בנוכחות חומר אורגני, ראה שהאור הופך אפור או שחור אפרפר. כסף חנקתי מגיב עם סדרה של ריאגנטים עבור משקעים או תיאום (ראה תרכובות תיאום). לדוגמה, עם תגובת מימן גופרתי, כסף חנקתי היווצרות של משקעים שחורים כסף גופרתי Ag2S; עם אשלגן כרומט התגובה, היווצרות כרומט כסף חום אדמדם Ag2CrO4 משקעים; עם נתרן מימן תגובת פוספט, להיווצרות צהוב כסוף פוספט Ag3PO4 משקעים; התגובה עם יוני הלוגן, כדי ליצור הלידי כסף AgX התמיסה. כסף חנקתי אבל גם עם התפקיד של אלקלי, היווצרות של חום שחור כסף תחמוצת Ag2O משקעים; עם התפקיד של אוקסלט יוני ליצור לבנים אוקסלט כסף Ag2C2O4 משקעים. כסף חנקתי NH3, CN-, SCN - ו תגובות אחרות, היווצרות של מגוון רחב של יונים.


זוג:תרכובת אי-אורגנית מגוונות הבא:ננו-חלקיק כסף יישום חשוב ערך