גבישי חסר צבע כסף חנקתי

- Nov 01, 2017-

כסף חנקתי הינו גביש השקופה, מסיס במים. חנקת הכסף טהור יציב לאור, אבל בגלל המוצר כללי טוהר אינה מספיקה, שלה תמיסה מימית, מוצק מאוחסנים בדרך כלל בבקבוק ריאגנט חום. אמולסיה הצילום, כסף, מראה, הדפסה, רפואה, צובעת את השיער, מבחן כלוריד, ברומיד ו יודיד, וכו ', משמש גם בתעשיית האלקטרוניקה.

תכונות פיזיקליות

צבע שקוף מחליפי הגבישית האורתורומבית, מסיס מים, אמוניה, מסיס אתר והגליצרול, מעט מסיסים באתנול, כמעט לא מסיסים בחומצה חנקתית מרוכזת. הפתרון מימית היה חלש חומצי. חנקת מכיל הרבה של יוני כסף, כך החמצון חזק, ו למכרסם מסוימים, רפואית מהירה של רקמות פרור, לדלל פתרון פטריות דלקות עיניים. לאחר המסת עבור נוזל צהוב בהיר, לאחר ריפוי הוא עדיין לבן.

מאפיינים כימיים

חנקת הכסף במקרה של פירוק חומר אורגני אפור שחור, כסף. חנקת הכסף טהור יציב לאור, אבל בגלל המוצר כללי טוהר אינה מספיקה, שלה תמיסה מימית, מוצק מאוחסנים בדרך כלל בבקבוק ריאגנט חום. כסף חנקתי מחוממת עד 440 ° C מתפרקת לתוך כסף, חנקן, חמצן, חנקן דו-חמצני. הפתרון מימית והפתרון אתנול היו נייטרלי נייר לקמוס, ה-pH בן שש בערך. נקודת הרתיחה של 444 ° C (פירוק). אין חמצון. בנוכחות חומר אורגני, ראה שהאור הופך אפור או שחור אפרפר. כסף חנקתי מגיב עם סדרה של ריאגנטים עבור משקעים או תיאום (ראה תרכובות תיאום). לדוגמה, עם תגובת מימן גופרתי, היווצרות של משקעים שחורים כסף גופרתי Ag2S; עם אשלגן כרומט התגובה, היווצרות כרומט כסף חום אדמדם Ag2CrO4 משקעים; עם נתרן מימן תגובת פוספט, להיווצרות צהוב כסוף פוספט Ag3PO4 משקעים; התגובה עם יוני הלוגן, כדי ליצור הלידי כסף AgX התמיסה. אבל גם עם התפקיד של אלקלי, היווצרות של משקעים תחמוצת כסף שחור חום Ag2O; עם התפקיד של אוקסלט יוני ליצור לבנים אוקסלט כסף Ag2C2O4 משקעים. כסף חנקתי יכול להגיב עם NH3, CN - SCN - וכן הלאה כדי ליצור מולקולות קואורדינציה שונות.

השימוש בפועל

כימיה אנליטית עבור המשקעים של כלורידים, תקן עובד של כסף חנקתי לצורך כיול של נתרן כלורי פתרון. תעשייה לא אורגנית לייצור כסף אחרים מלחי. תעשיית האלקטרוניקה משמש בייצור של דבקים מוליכי חשמל, מטהרי גז חדשה, הנפות מולקולרית A8x, כפפות לכך ולא בכפפות. תעשיית הצילום לייצור של הסרט, לסרטי רנטגן, סרט צילום וחומרי צילום אחרים. בתעשיית אלקטרוליטי משמש ציפוי כסף של רכיבים אלקטרוניים וחפצי אמנות אחרים, משמש גם כחומר לכך מראות, תרמוסים. תעשיית סוללת משמש לייצור סוללות אבץ כסף. ברפואה משמש פונגוסייד, הסוכן קורוזיה. התעשייה הכימית יפני לצביעת השיער וכן הלאה. כימיה אנליטית משמש כדי לקבוע כלור, ברום, יוד ציאניד, thiocyanate.

על הכסף הלא-ציאניד, כמו thio חומצה גופרתית כסף, כסף, ציפוי כסף, יופיצ אימיד כסף דיסולפידי כסף, כסף sulfosalic כסף, אחרים הראשי מלח חומצה. הוא המקור של יוני כסף. כסף חנקתי תוכן על שער בכסף פתרון מוליכות, פיזור, משקעים יש השפעה מסוימת. המינון כללי הוא 25-50 גר'/ל'

תמיסת כסף חנקתי מימית יכול להיות מופחת על ידי אורגני reductant aldehydes סוכרים. לכן הכימית כדי לבדוק aldehydes ואת סוכרים. משמש גם כדי לקבוע את יון כלוריד, הקביעה של זרז מנגן, electroplating, הצילום, צביעה חרסינה.

מבצע אמצעי זהירות

הפעולה סגור, כדי לשפר את האיוורור. מפעילי חייב להיות מאומנים במיוחד לשמור בקפדנות על הליכי ההפעלה. מומלץ כי המפעיל ללבוש ומאושפז אבק הוד-סוג מסנן אוויר חשמליים, ללבוש בגדים אנטי וירוס פלסטיק, לובש כפפות גומי chloroprene, לא צריך להיות ירד על העור. להרחיק אש, חום, עישון במקום העבודה חל איסור. דליק ודליקים. הימנע אבק. יש להימנע ממגע עם צמצום סוכנים, אלקלואידים, כהלים. טיפול פריקה אור אל האור, כדי למנוע נזק אריזות ומכולות. מצוידים עם מגוון התואם כמות אש וציוד זליגת טיפול חירום. מכולות ריקות ייתכן שאריות מזיקות.


זוג:גלובל Sintering מוליך כסף הדבק שוק 2018 - דופונט, TOYO INK, Nordson Corporation, הנקל, Nippon Kokuen הקבוצה הבא:כסף חנקתי מחמצן