אפקט חנקתי כסף

- Jun 15, 2017 -

חסר צבע, גביש שקוף חסר טעם או גביש לבן, טעם מריר. צפיפות: 4.35, נקודת התכה 212 מעלות צלזיוס, נקודת רתיחה: 440 מעלות צלזיוס. חנקתי כסף משמש בצילום, צילום, כסף, מוסתר, לא דוהה דיו, צביעה, פורצלן, צביעה, שנהב תחריט וניתוח כימי של ריאגנטים חשובים, כסף ניטראט רפואי לאנטי-וירוס, עוויתות, דלקת נאונטלית מניעה וטיפול וטרינרי לדלקת פצע ומקומית.

מבחן בעלי חיים יכול להוביל anemia hemolytic בצקת ריאות, מנות קטנות חוזרות של הזרקת כסף, יכול לגרום לאנמיה, myeloproliferation, רקמות ו organogenesis, במיוחד את הקרום גלומרולרי הממברנה כסף רגוע, יכול להוביל עיבוי של קרום המרתף.

לטווח קצר עודף של העור ואת רירית ממברנות יש השפעה מגרה השפעה corrosive על הנזק בדרכי הנשימה הנגרמת על ידי ברונכיטיס, נשימה רגשית שכבתית שלווה, רגוע כסף הראשון הופיע ב הלחמית, לאחר נטילת כסף חנקתי מערכת העיכול מערכת רירית העיכול הוא קורוזיבי.

עור כסף רגוע, יד משותפת, זרוע וחלקים חשופים אחרים, מראה כתמים שחורים אפורים וחומים, כמה אנשים מופיעים עור מערכתית רגוע, זה שינוי כסף רגוע הוא לעתים קרובות קיימא, קל לשכך, את ההשפעה על מערכת הנשימה יכול להוביל כרונית בְּרוֹנכִיטִיס.

חנקתי כסף הוא סוכן חמצון חזק נמצא בסיכון של אש. כאשר האש עולה באש.

וגם חומר אורגני דו קיום עם מקרה של שחור בהיר, כסף חנקתי אם מימן גופרתי, עם או בלי אור הם שחורים. ניתן לפרק על ידי חימום וכסף.

עור: ללבוש בגדים מגן כדי למנוע מגע עם העור.


עיניים: עם משקפי בטיחות כימיים.


שאיפה: חייב להיות מצויד במכונת הנשמה כדי למנוע צריכת יתר של אבק חנקתי כסף או תערובת שלה.

לאחר נטילת חנקתי כסף, יכול במהירות שאיפה של מים מלוחים מרוכזים, ו 2% זרימת כלוריד נתרן לאט שטיפה קיבה, כך היווצרות משקעים כלוריד כסף, לטיפול סימפטומטי אחרים. עור ועין רירית כסף רירית, ניתן להשתמש thiosulfate נתרן אשלגן ferricyanide תערובת, הזרקה מקומית או תוך subconjunctival הזרע, יש השפעה מסוימת.

כדי למנוע את הפירוק של חנקתי כסף, כסף ניטראט יכול להיות מאוחסן בקבוקים חום או מכולות כהה, בטמפרטורה נמוכה, אוורור, חומר אורגני רחוק וקל לחמצן החומר בשימור.

התרחשות של דליפה, צריך ללבוש מסכות מגן וכפפות. יש לשטוף במים ולדלל את הקולחים לתוך מערכת השפכים.


זוג:פיתוח קומפונד אורגני של הבא:כסף חנקתי של הטיפול