כסף טונות אין ריח

- Aug 24, 2017-

כסף חנקתי הוא גביש שקוף חסר צבע או גבישים לבנים. אין ריח. טהור ב האור והאוויר עושה לא שינוי שחור, אבל נוכחותם של מימן גופרתי או מעקב אורגנית חומר יכול לקדם צילום-צמצום, שחור, מומסת לאחר נוזל צהוב בהיר, לאחר ריפוי הוא עדיין לבן. מחומם ל 440 ℃ בעת הפירוק לתוך כסף, חנקן, חמצן, חנקן דו-חמצני. התמצקות של חלבון. יכול לשמש כדי לקבוע את יון כלוריד, הקביעה של זרז מנגן, electroplating, הצילום, צביעה חרסינה.

כימיה אנליטית עבור המשקעים של כלורידים, ההפניה עבודה של כסף חנקתי לצורך כיול של נתרן כלורי פתרון. תעשייה לא אורגנית לייצור כסף אחרים מלחי. תעשיית האלקטרוניקה משמש בייצור של דבקים מוליכי חשמל, מטהרי גז חדשה, הנפות מולקולרית A8x, כפפות לכך ולא בכפפות. תעשיית הצילום לייצור של סרט צילום, לסרטי רנטגן, סרט צילום וחומרי צילום אחרים. בתעשיית אלקטרוליטי משמש ציפוי כסף של רכיבים אלקטרוניים וחפצי אמנות אחרים, משמש גם כחומר כסף וכסף מראות, תרמוסים. תעשיית סוללת משמש כדי לייצר כסף, אבץ סוללות. ברפואה משמש פונגוסייד, הסוכן קורוזיה. התעשייה הכימית יפני לצביעת השיער וכן הלאה. כימיה אנליטית משמש כדי לקבוע כלור, ברום, יוד ציאניד, thiocyanate.

עבור הכסף הלא-ציאניד, כמו כסף כסף תיוסולפט, כסף בכסף דיסולפידי אימיד כסף, כסף, ציפוי כסף חומצה sulfosalicylic ומלח אחרים הראשי. הוא המקור של יוני כסף. כסף חנקתי תוכן על שער בכסף פתרון מוליכות, פיזור, משקעים יש השפעה מסוימת. כללי המינון הוא 25-50 גר'/ל'

תמיסת כסף חנקתי מימית יכול להיות מופחת על ידי אורגני reductant aldehydes סוכרים. לכן הכימית כדי לבדוק aldehydes ואת סוכרים. משמש גם כדי לקבוע את יון כלוריד, הקביעה של זרז מנגן, electroplating, הצילום, צביעה חרסינה.

כסף חנקתי יש רעילות מסוימים, לגוף לייצר קורוזיה חמורה של דרכי העיכול, למבוגרים מנה קטלנית של-10 גרם. חצי מנה קטלנית (עכבר, אוראלי) 50 מ"ג/ק"ג.

המטביל כסף חנקתי יכול לגרום כאבי בטן, הקאות, דם בצואה, ניקוב אפילו במערכת העיכול אירעה. יכול לגרום כוויות בעור ועין. חשיפה ארוכת טווח הסחורה של העובדים יופיעו תרופות כסף מערכתית. ביצועים כולל: של הגוף העור של מגוון רחב של פיגמנטציה, אפור-כחול או שטחי צבע אבן; עין כסף נגרם נזק לעין; שלווה כסף בדרכי הנשימה הנגרמת על ידי דלקת סימפונות כרונית וכן הלאה.


זוג:כסף חנקתי המשחק להשתמש הבא:ננו-חלקיק כסף הסביבה בטיחות