כסף חנקתי של הטיפול

- Jun 28, 2017-

חסר צבע, כסף ניטראט גביש שקוף חסר טעם או גביש לבן, טעם מריר. צפיפות: 4.35, נקודת התכה 212 מעלות צלזיוס, נקודת רתיחה: 440 ° C. משמש בצילום, צילום, כסף, מוסתר, לא דוהה, צביעה, פורצלן, צביעה, שנהב שנהב וניתוח כימי של ריאגנטים חשובים, כסף חנקתי רפואי אנטי-וירוס, עוויתות, עיכוב בילודים מניעה וטיפול וטרינרי לדלקת הפצע והמקור.

מבחן בעלי חיים יכול להוביל anemia hemolytic בצקת ריאות, מנות קטנות חוזרות של הזרקת כסף, יכול לגרום לאנמיה, myeloproliferation, רקמות אורגנוזה, כסף ניטראט במיוחד קרום המרתף glomerular של שלווה כסף, יכול להוביל התעבות של קרום המרתף.

יתר על המידה overdose על העור ועל רירית ממברנות יש אפקט מגרה ו קורוזיה, את הנזק בדרכי הנשימה ברונכיטיס, שלפוחית הנשימה שלווה כסף רגוע, כסף ניטראט כסף רגוע הראשון הופיע ב הלחמית, לאחר נטילת כסף חנקתי מערכת העיכול מערכת רירית העיכול הוא קורוזיבי.

עור כסף רגוע, יד משותפת, זרוע וחלקים חשופים אחרים, מראה כתמים שחורים אפורים וחומים, כמה אנשים מופיעים עור מערכתית רגוע, זה שינוי כסף רגוע הוא לעתים קרובות, קל לשקוע, כסף ניטראט ההשפעה על מערכת הנשימה יכול להוביל אל ברונכיטיס כרונית.

חנקתי כסף הוא סוכן חמצון חזק נמצא בסיכון של אש. כאשר האש עולה באש.

וחומר אורגני דו קיום במקרה של אור יכול להיות שחור, חנקתי כסף אם מימן גופרתי, עם או בלי אור הם שחורים. ניתן לפרק על ידי חימום וכסף

עור: ללבוש בגדים מגן כדי למנוע מגע עם העור.

עיניים: עם משקפי בטיחות כימיים.

שאיפה: חייב להיות מצויד במכונת הנשמה כדי למנוע צריכת יתר של אבק חנקתי כסף או תערובת שלה.

לאחר נטילת חנקתי כסף, יכול במהירות שאיפה של מים מלוחים מרוכזים, ו 2% זריקה כלוריד נתרן לאט שטיפה קיבה, כך היווצרות משקעים כלוריד כסף, כסף חנקתי לטיפול סימפטומטי אחרים. עור ועין רירית מחלת כסף רגוע, ניתן להשתמש thiosulfate נתרן ו אשלגן ferricyanide תערובת, הזרקה מקומית או תוך subconjunctival הזרע, יש השפעה מסוימת.

כדי למנוע את הפירוק של חנקתי כסף, כסף ניטראט יכול להיות מאוחסן בקבוקים חום או מכולות כהה, בטמפרטורה נמוכה, כסף אוורור חנקתי, חנקתי כסף חומר אורגני רחוק וקל לחמצן החומר בשימור.

התרחשות של דליפה, צריך ללבוש מסכות מגן וכפפות. חנקת כסף לשטוף במים ולדלל את השפכים למערכת השפכים.


זוג:אפקט חנקתי כסף הבא:סילבר ננופרטיקל בטיחות הסביבה