כסף חנקתי של הטיפול

- Jul 31, 2017 -

חסר צבע, חסר טעם, קריסטל שקוף או לבן גביש, טעם מר כסף חנקתי. צפיפות: 4.35, נקודת התכה 212 ° C, נקודת רתיחה: 440 ° ג-משמש הצילום, מראות, יתד מכסף מצופה, מוסתר, שאינו דוהה דיו, כתמים, פורצלן, צביעה, תצריב שנהב וניתוח כימי

של ריאגנטים חשוב, מבחינה רפואית בשימוש כמו סוכנים אנטי-וירוס, כסף חנקתי חומרי חיטוי, טיפול מונע אופטלמולוגיות neonatal ושימוש וטרינרי כמו פצע וטיפול דלקתית מקומית.

חיה מבחן יכול להוביל לאנמיה המוליטית, בצקת ריאות, חנקת הכסף חזר במנות קטנות של הזרקת כסף, יכול לגרום לאנמיה, myeloproliferation, רקמות, organogenesis, כסף חנקתי רגועים במיוחד גלומרולרי במרתף הכסף, יכול להוביל עיבוי של קרום המרתף.

גירוי עור עודף לטווח הקצר וההשפעה מאכל על דרכי הנשימה, ברונכיטיס,

עור יד מכסף רגוע, נפוץ, האמה וחלקים אחרים חשופים, כסף חנקתי מציג כתמים שחורים אפורים וחומים, שחלק מהאנשים מופיעים מערכתית עור שלווה כסף, כסף חנקתי שינוי רגוע כסף זה הוא לעתים קרובות לאורך זמן, קל תתארך, ההשפעה על הנשימה המערכת יכולה להוביל ברונכיטיס כרונית.

כסף חנקתי הוא סוכן חמצון חזק והוא בסיכון של אש. כאשר האש בוערת

חומר אורגני דו-קיום עם המקרה של אור שחור, כסף חנקתי אם מימן גופרתי, עם או בלי אור שחור... יכול להיות מפורקת על ידי חימום וכסף.

חנקת הכסף במקרה של חומר אורגני אפור, שחור, כסף חנקתי פירוק של כסף. חנקת הכסף טהור יציב לאור, אבל בגלל המוצר כללי טוהר אינה מספיקה, שלה תמיסה מימית, מוצק מאוחסנים בדרך כלל בבקבוק ריאגנט חום. כסף חנקתי מחוממת עד 440 ° C מתפרקת לתוך כסף, חנקן, חמצן, חנקן דו-חמצני. הפתרון מימית והפתרון אתנול היו נייטרלי נייר לקמוס והיו pH של 6. נקודת הרתיחה של 444 ° C (פירוק). אין חמצון. כסף חנקתי בנוכחות אורגני משנה, רואה אור הופכת אפור או שחור אפרפר. כסף חנקתי מגיב עם סדרה של ריאגנטים עבור משקעים או תיאום (ראה תרכובות תיאום). לדוגמה, עם תגובת מימן גופרתי, כסף חנקתי היווצרות של משקעים שחורים כסף גופרתי Ag2S; עם אשלגן כרומט התגובה, היווצרות כרומט כסף חום אדמדם Ag2CrO4 משקעים; עם ניתרן תגובת מימן-פוספט, להיווצרות צהוב כסוף פוספט Ag3PO4 משקעים; התגובה עם יוני הלוגן, היוצרים של התמיסה AgX הלידי כסף. כסף חנקתי אבל גם עם התפקיד של אלקלי, היווצרות של חום שחור כסף תחמוצת Ag2O משקעים; עם התפקיד של אוקסלט יוני ליצור לבנים אוקסלט כסף Ag2C2O4 משקעים. כסף חנקתי יכול להגיב עם NH3, CN - SCN - וכן הלאה כדי ליצור יונים מורכבים שונים.

כימיה אנליטית עבור המשקעים של כלורידים, כסף חנקתי ההפניה עבודה של כסף חנקתי לצורך כיול של נתרן כלורי פתרון. תעשייה לא אורגנית לייצור כסף אחרים מלחי. תעשיית האלקטרוניקה משמש בייצור של דבקים מוליכי חשמל, מטהרי גז חדשה, הנפות מולקולרית A8x, כפפות לכך ולא בכפפות. תעשיית הצילום לייצור של סרט צילום, לסרטי רנטגן כסף חנקתי, סרט צילום וחומרי צילום אחרים. בתעשיית אלקטרוליטי משמש ציפוי כסף של רכיבים אלקטרוניים וחפצי אמנות אחרים, משמש גם כחומר כסף וכסף מראות, תרמוסים. תעשיית סוללת משמש כדי לייצר כסף, אבץ סוללות. כסף חנקתי ברפואה משמש פונגוסייד, הסוכן קורוזיה. התעשייה הכימית יפני לצביעת השיער וכן הלאה. כימיה אנליטית חנקת הכסף משמש כדי לקבוע כלור, ברום, יוד ציאניד, thiocyanate.


זוג:כסף חנקתי להתפזר, לזרז הבא:ננו-חלקיק כסף תכונות