כסף חנקתי מחמצן

- Oct 17, 2017-

כסף חנקתי הוא סוג של מוצרים כימיים, בעיקר בשימוש מצופים בכסף, מראה, הדפסה, רפואה, אחרים תעשיות, חנקת הכסף יש מסיס מים מאפיינים, אין לו צבע, הוא כסף חנקתי טוהר גבוהה של חנקת הכסף עבור תגובת אור יחסית יציב.

אם כלורידים, ברום יונים, יונים של יוד, וכו '. כסף חנקתי יגיב לייצר לא מסיס במים, לא מסיסים חומצה חנקתית כסף כלוריד (התמיסה לבן), כסף ברומיד (התמיסה צהוב בהיר), יודיד הכסף (התמיסה צהוב) וכן הלאה. לכן, זה משמש לעתים קרובות כדי לבדוק את קיומו של כלורידים.

מסיס אתר וגליצרין, מעט מסיסים באתנול נטול מים, כמעט לא מסיסים בחומצה חנקתית מרוכזת. תמיסה מימית שלה הוא חלש חומצי. חנקת מכילה מספר גדול של יוני כסף, אז החמצון חזק, ויש מסוימים קורוזיבי, כסף חנקתי רפואי שימוש הרקמה פרור של היפרפלזיה קורוזיה, הפתרון לזיהום עינית של קוטלי פטריות מדולל. לאחר התכה, נוזל צהוב בהיר הוא עדיין לבן לאחר התמצקות.

כסף חנקתי הפכה כסף כאשר חומר אורגני הופך אפור ושחור. חנקת הכסף טהור יציב באור, אך תמיסה מימית ומוצקים שלה לעיתים קרובות נשמרים בתוך בקבוק ריאגנט חום בגלל טוהר כללי של המוצר. כסף חנקתי מפורקת כסף, חנקן, חמצן כסף חנקתי חנקן דו-חמצני כאשר מחממים 440 ℃. תמיסה מימית, אתנול פתרון יש תגובה נייטרלית נייר לקמוס, ה-ph הוא כ 6. נקודת 444 רותחים ℃ (פירוק). מחמצן. בנוכחות חומר אורגני, ראה אפור בהיר או אפור-שחור. כסף חנקתי יכול להגיב עם סדרה של ריאגנטים, כדי לזרז תגובות או תיאום תגובות (ראה תרכובות תיאום). לדוגמה, עם תגובת מימן גופרתי, היווצרות של משקעים ag2s סולפיד כסף שחור; התגובה עם אשלגן כרומט, היווצרות של חום-אדום כרום-חומצה משקעים Ag2cro4 כסף; התגובה עם סודיום פוספט dihydrogen, ויוצרים התמיסה ag3po4 פוספט כסף צהוב; תגובה עם יוני הלוגן, כסף חנקתי ויוצרים הלידי כסף agx התמיסה. גם יכול להיות עם פעולה אלקלי, טופס חום שחור ag2o כסף מחומצן התמיסה חומצה אוקסלית שורש יון פעולה טופס לבן כסף חומצה אוקסלית Ag2c2o4 precipitate ועוד. כסף חנקתי יכול להגיב עם NH3, CN scn-כדי ליצור יונים קואורדינציה שונות.

כימיה אנליטית משמש כדי לזרז כלורידים, תקן עובד של חנקת הכסף משמש לכיול פתרונות נתרן כלורי. תעשיית לא אורגנית היא נהגה להכין אחרים מלחי כסף. תעשיית אלקטרונית משמשת בייצור דבקים מוליכי חשמל, גז חדש כסף חנקתי לטיהור סוכנים, הנפות מולקולרית a8x, מצופים בכסף וכפפות עבודה לחיות. תעשיות פוטוסנסיטיבית משמשות ליצירת חומרי צילום כגון סרטי קולנוע, סרטי צילום רנטגן, צילומי סרטים. Electroplating לתעשיית רכיבים אלקטרוניים ועבודות־יד אחרות לכך, אלא גם מספר רב של מראות, flask ואקום חומר כסף כיס המרה. תעשיית סוללת משמש לייצור סוללות אבץ כסף. כסף חנקתי ברפואה משמש גם bactericide וסוכן קורוזיבית. התעשייה הכימית יומי משמש כדי לצבוע את השיער. כימיה אנליטית משמש כדי לקבוע כלור, ברום, יוד ציאניד, thiocyanate.


זוג:גבישי חסר צבע כסף חנקתי הבא:תפקיד תרכובת אי-אורגנית