כסף חנקתי לחזק אוורור

- Aug 08, 2017-

חסר צבע, חסר טעם, קריסטל שקוף או לבן גביש, טעם מר. כסף חנקתי צפיפות: 4.35, נקודת 212 ℃, רותחים נקודת התכה: 440 ℃. עבור תמונות, מראות, כסף טונות דיו לכך, מוסתר, בלתי מחיק, מכתים, פורצלן, צביעה, תצריב שנהב וניתוח כימי

חשוב ריאגנטים, משמש רפואית אנטי וירוס, בעלי טעם עפיץ, דלקות עיניים neonatal כסף חנקתי מניעה וטיפול וטרינרי עבור פצעים ודלקות מקומיות.

ניסויים על בעלי חיים יכול להוביל לאנמיה המוליטית, בצקת ריאות, מנות קטנות חוזרות של זריקות כסף, יכול לגרום לאנמיה, מח עצם היפרפלזיה, רקמות איברים מתרחשים קור כסף, כסף חנקתי במיוחד הכליה פקעית המצע כסף רגוע, אפשר לגרום לעיבוי של הסרט.

לטווח קצר מופרז על העור ריריות ממברנה יש הגירוי ויש אפקט קורוזיבי, כסף חנקתי במערכת הנשימה גילוי הנזק הוא בברונכיט, קרום רירי בדרכי הנשימה כסף קור, קור של כסף מופיע בלחמית קודם, בטעות לאחר חנקת הכסף, שכסף חנקתי רירית מערכת העיכול יש את corrosivity.

שלווה כסף בעור, יד נפוצות, האמה חלקים חשופים אחרים, כסף חנקתי מציג כתמים שחורים אפור, חום, חלק מהאנשים מופיעים בגוף של הכסף עור, כסף חנקתי השינוי רגוע כסף הוא לעיתים קרובות לטווח ארוך, לא קל להיעלם, חנקת הכסף ההשפעה על מערכת הנשימה יכול להוביל ברונכיטיס כרונית.

כסף חנקתי הוא חמצון חזק עם סכנת שריפה. אש עם מים.

דו קיום עם חומר אורגני, כאשר האור הוא שחור, כסף חנקתי אם יש מימן גופרתי, לא משנה אם האורות הם החשוך. יכול להיות מפורקת לתוך כסף על ידי חימום.

לאחר כסף חנקתי מוגשת בטעות, חנקת הכסף זה יכול במהירות לשאוף המים המלוחים מרוכז ולשטוף את הבטן עם 2% כלור הזרקת סודיום כדי לגרום להיווצרות של כסף כלורי precipitate וטיפול סימפטומטי אחרים. כסף חנקתי העור, עין קרום רירי מכסף, יכול להיות משומש נתרן תיוסולפט ואת תערובת אשלגני ברזל, כסף חנקתי הזרקה מקומית intradermal או conjunctival, יש אפקט מסויים.

על מנת למנוע הפירוק של כסף חנקתי, ניתן לאחסן בקבוקים חום או מכולות המוגן על-ידי אור, טמפרטורה נמוכה, אוורור, חומרים רחוק-אורגני ו מחמצנים בקלות. טעינת שיטה: מחלקה (II).

חנקת הכסף שייך סוכן חמצון חזקים, חומר קורוזיבי וזיהום סביבתי. עם חלק אורגני או גופרית, זרחן מעורב שחיקה, השפעה שניתן נשרף או התפוצץ; כסף חנקתי הוא מאכל. ברגע העור הוא מוכתם חנקת, מופיעים כתמים שחורים, חנקת הכסף אשר בשל היווצרות של חלבונים שחור-כסף.

כסף חנקתי יש רעילות מסוימים, לתוך הגוף לייצור מערכת העיכול של קורוזיה חמורה, כמות קטלנית למבוגרים כ-10 גרם. ניצול לרעה של כסף חנקתי יכול לגרום כאבי בטן כסף חנקתי הקאות, דם, ניקוב אפילו מערכת העיכול. יכול לגרום כוויות בעור ועין. העובדים אשר נחשפו אליו המוצר במשך זמן רב יש מחלה מערכתית גוף-כסף. כסף חנקתי ביטויים כוללים: מגוון רחב של עור פיגמנטציה, אפור-כחול שחור או אור צבע צפחה, עין הנזק שנגרם על ידי כסף בעיניים, כסף חנקתי קור כסף בדרכי הנשימה הנגרמת על ידי דלקת סימפונות כרונית וכן הלאה.

מבצע אטום, לחזק אוורור. למפעיל יש ללבוש כפפות גומי ומשקפת כדי למנוע טפטוף על העור.

לאחסן במקום קריר, מאוורר; אש וחום. הימנע אור. כסף חנקתי טמפרטורה לא יותר מ 30 ℃, שלא יעלה על 80% לחות יחסית. כסף חנקתי האריזה להיות אטום לא לח. צריך להיות עם קל (יכול) דלק, הפחתת הסוכן כיתה אלקאליי, כהלים, כימיקלים אכיל אחסון נפרדים, להימנע אחסון מעורבת.


זוג:תרכובת אי-אורגנית שימוש רחב מאוד הבא:סיווג תרכובת אי-אורגנית