מאפייני טונות כסף

- Nov 03, 2017 -

כסף חנקתי הוא חומר כימי, משמש בעיקר ציפוי כסף, מראה ביצוע, הדפסה, תרופות אחרות תעשיות, חנקת הכסף יש מאפיינים מסיסים במים יש יותר אין צבע, כסף חנקתי טוהר גבוהה של חנקת הכסף עבור התגובה של אור יציב.

במקרה של כלוריד, ברומיד, יודיד ותגובות אחרות יפיק לא מסיס במים, לא מסיסים, חומצה חנקתית, כסף כלוריד (התמיסה לבן), ברומיד כסף כסף חנקתי (התמיסה צהוב בהיר), יודיד הכסף (התמיסה צהוב) וכן הלאה . זה משמש לעתים קרובות כדי לבדוק הנוכחות של כלורידים;

מסיס אתר והגליצרול, מעט מסיסים באתנול, כמעט לא מסיסים בחומצה חנקתית מרוכזת. הפתרון מימית היה חלש חומצי. חנקת מכיל הרבה של יוני כסף, אז החמצון חזק, למכרסם מסוימים, רפואית מהירה של רקמות פרור, פתרון שתדללו כסף חנקתי פטריות דלקות עיניים. לאחר המסת עבור נוזל צהוב בהיר, לאחר ריפוי הוא עדיין לבן.

חנקת הכסף במקרה של פירוק חומר אורגני אפור שחור, כסף. חנקת הכסף טהור יציב לאור, אבל בגלל המוצר כללי טוהר אינה מספיקה, שלה תמיסה מימית, מוצק מאוחסנים בדרך כלל בבקבוק ריאגנט חום. כסף חנקתי מחוממת עד 440 ° C מתפרקת לתוך כסף, חנקן, חמצן, חנקן דו-חמצני. הפתרון מימית והפתרון אתנול היו נייטרלי נייר לקמוס, ה-pH בן שש בערך. נקודת 444 רותחים ℃ (פירוק). אין חמצון. בנוכחות חומר אורגני, חנקת הכסף ראה האור הופך אפור או שחור אפרפר. כסף חנקתי מגיב עם סדרה של ריאגנטים עבור משקעים או תיאום (ראה תרכובות תיאום). לדוגמה, עם תגובת מימן גופרתי, היווצרות של משקעים שחורים כסף גופרתי Ag2S; עם אשלגן כרומט התגובה, היווצרות כרומט כסף חום אדמדם Ag2CrO4 משקעים; עם נתרן מימן תגובת פוספט, להיווצרות צהוב כסוף פוספט Ag3PO4 משקעים; התגובה עם יוני הלוגן, כדי ליצור הלידי כסף AgX התמיסה. אלא גם עם התפקיד של אלקלי, טונות כסף היווצרות של חום שחור כסף תחמוצת Ag2O משקעים; עם התפקיד של אוקסלט יוני ליצור לבנים אוקסלט כסף Ag2C2O4 משקעים. כסף חנקתי עם NH3, CN-, SCN - תגובות אחרות, היווצרות של יונים קואורדינציה שונות.

כימיה אנליטית עבור המשקעים של כלורידים, תקן עובד של כסף חנקתי לצורך כיול של נתרן כלורי פתרון. תעשייה לא אורגנית לייצור כסף אחרים מלחי. תעשיית האלקטרוניקה משמש בייצור של דבקים מוליכי חום, כסף חנקתי מטהרי גז חדשה, הנפות מולקולרית A8x, כפפות לכך ולא בכפפות. תעשיית הצילום לייצור של הסרט, לסרטי רנטגן, סרט צילום וחומרי צילום אחרים. בתעשיית אלקטרוליטי משמש ציפוי כסף של רכיבים אלקטרוניים וחפצי אמנות אחרים, משמש גם כחומר לכך מראות, תרמוסים. תעשיית סוללת משמש לייצור סוללות אבץ כסף. ברפואה משמש פונגוסייד, הסוכן קורוזיה כסף חנקתי. התעשייה הכימית יפני לצביעת השיער וכן הלאה. כימיה אנליטית משמש כדי לקבוע כלור, ברום, יוד ציאניד, thiocyanate.

על הכסף הלא-ציאניד, כמו thio חומצה גופרתית כסף, כסף, ציפוי כסף, יופיצ אימיד כסף דיסולפידי כסף, כסף sulfosalic כסף, אחרים הראשי מלח חומצה. הוא המקור של יוני כסף. כסף חנקתי תוכן על שער בכסף פתרון מוליכות, פיזור כסף חנקתי, משקעים יש השפעה מסוימת. המינון כללי הוא 25-50 גר'/ל' תמיסת כסף חנקתי מימית יכול להיות מופחת על ידי אורגני reductant aldehydes סוכרים. לכן הכימית כדי לבדוק aldehydes ואת סוכרים. משמש גם כדי לקבוע את יון כלוריד, הקביעה של זרז מנגן, electroplating, הצילום, צביעה חרסינה.


זוג:מאפייני המוצר חומר ננו סילבר הבא:מתחם אנאורגני טמפרטורה גבוהה