כסף חנקתי הפגיעה בגוף האדם

- Oct 24, 2017-

כסף חנקתי הינו גביש השקופה, מסיס במים. חנקת הכסף טהור יציב לאור, אבל בגלל המוצר כללי טוהר אינה מספיקה, שלה תמיסה מימית, מוצק מאוחסנים בדרך כלל בבקבוק ריאגנט חום. אמולסיה הצילום, כסף, מראה, הדפסה, רפואה, צובעת את השיער, מבחן כלוריד, ברומיד ו יודיד, וכו ', משמש גם בתעשיית האלקטרוניקה.

כימיה אנליטית עבור המשקעים של כלורידים, תקן עובד של כסף חנקתי לצורך כיול של נתרן כלורי פתרון. תעשייה לא אורגנית לייצור כסף אחרים מלחי. תעשיית האלקטרוניקה משמש בייצור של דבקים מוליכי חשמל, מטהרי גז חדשה, הנפות מולקולרית A8x, כפפות לכך ולא בכפפות. תעשיית הצילום לייצור של הסרט, לסרטי רנטגן, סרט צילום וחומרי צילום אחרים. בתעשיית אלקטרוליטי משמש ציפוי כסף של רכיבים אלקטרוניים וחפצי אמנות אחרים, משמש גם כחומר לכך מראות, תרמוסים. תעשיית סוללת משמש לייצור סוללות אבץ כסף. ברפואה משמש פונגוסייד, הסוכן קורוזיה. התעשייה הכימית יפני לצביעת השיער וכן הלאה. כימיה אנליטית משמש כדי לקבוע כלור, ברום, יוד ציאניד, thiocyanate.

על הכסף הלא-ציאניד, כמו thio חומצה גופרתית כסף, כסף, ציפוי כסף, יופיצ אימיד כסף דיסולפידי כסף, כסף sulfosalic כסף, אחרים הראשי מלח חומצה. הוא המקור של יוני כסף. כסף חנקתי תוכן על שער בכסף פתרון מוליכות, פיזור, משקעים יש השפעה מסוימת. המינון כללי הוא 25-50 גר'/ל'

תמיסת כסף חנקתי מימית יכול להיות מופחת על ידי אורגני reductant aldehydes סוכרים. לכן הכימית כדי לבדוק aldehydes ואת סוכרים. משמש גם כדי לקבוע את יון כלוריד, הקביעה של זרז מנגן, electroplating, הצילום, צביעה חרסינה.

מהם הסיכונים של כסף חנקתי לגוף האדם?

יוני כסף בעיקר מתכות כבדות, להיות מורעלים, בידיו יהיו מתכות לבן, בעיקר כבד הנגרמת על ידי דנטורציה של חלבונים.

כסף חנקתי הינו גביש השקופה, מסיס במים. חנקת הכסף טהור יציב לאור, אבל בגלל המוצר כללי טוהר אינה מספיקה, שלה תמיסה מימית, מוצק מאוחסנים בדרך כלל בבקבוק ריאגנט חום. אמולסיה הצילום, כסף, מראה, הדפסה, רפואה, צובעת את השיער, מבחן כלוריד, ברומיד ו יודיד, וכו ', משמש גם בתעשיית האלקטרוניקה.

חנקת הכסף במקרה של פירוק חומר אורגני אפור שחור, כסף. חנקת הכסף טהור יציב לאור, אבל בגלל המוצר כללי טוהר אינה מספיקה, שלה תמיסה מימית, מוצק מאוחסנים בדרך כלל בבקבוק ריאגנט חום. כסף חנקתי מחוממת עד 440 ° C מתפרקת לתוך כסף, חנקן, חמצן, חנקן דו-חמצני. תמיסה מימית, אתנול פתרון על התגובה נייטרלי אליקסיר, כסף חנקתי עם סדרה של ריאגנטים משקעים תגובה או תיאום התגובה. לדוגמה, עם תגובת מימן גופרתי, היווצרות של משקעים שחורים כסף גופרתי Ag2S; עם אשלגן כרומט התגובה, היווצרות כרומט כסף חום אדמדם Ag2CrO4 משקעים; עם נתרן מימן תגובת פוספט, להיווצרות צהוב כסוף פוספט Ag3PO4 משקעים; התגובה עם יוני הלוגן, כדי ליצור הלידי כסף AgX התמיסה. אבל גם עם התפקיד של אלקלי, היווצרות של משקעים תחמוצת כסף שחור חום Ag2O; עם התפקיד של אוקסלט יוני ליצור לבנים אוקסלט כסף Ag2C2O4 משקעים. כסף חנקתי יכול להגיב עם NH3, CN - SCN - וכן הלאה כדי ליצור יונים קואורדינציה שונות.

שימוש:

כימיה אנליטית עבור המשקעים של כלורידים, תקן עובד של כסף חנקתי לצורך כיול של נתרן כלורי פתרון. תעשייה לא אורגנית לייצור כסף אחרים מלחי. תעשיית האלקטרוניקה משמש בייצור של דבקים מוליכי חשמל, מטהרי גז חדשה, הנפות מולקולרית A8x, כפפות לכך ולא בכפפות. תעשיית הצילום לייצור של הסרט, לסרטי רנטגן, סרט צילום וחומרי צילום אחרים. בתעשיית אלקטרוליטי משמש ציפוי כסף של רכיבים אלקטרוניים וחפצי אמנות אחרים, משמש גם כחומר לכך מראות, תרמוסים.


זוג:תרכובת אי-אורגנית ארבע קטגוריות הבא:תרכובת אי-אורגנית שמות המנחים