סטודנטים להפגין את כישוריהם מדע

- Mar 24, 2017 -

גרייט פולס המכללה MSU היה מלא מפה לפה ביום שלישי בבוקר כמו מונטנה אזור II המדע, ההנדסה הוגן בבעיטה.

תלמידי כיתות שש עד 12 מ מחוזות קרחון, Toole, חירות, טיטון, Pondera, מפל ואגן ג'ודית ארוז במסדרונות בית הספר עם שלהם project לוחות ואבי טיפוס. שמונה עשרה בתי ספר, כמה תלמידים בבית-הספר היו מיוצגים.

יותר מ-150 שופטים נדדו המכללה, הבחינה תלמידי חטיבת הביניים 308 ו- 44 תלמידי תיכון מן ההשערה על מסקנה וכל מה שביניהם.

מסנטרוויל השביעי-כיתה קייד האצ'ינס הפגינו בגאווה שלו צינורות טורנדו למרות העובדה כי ההשערה שלו זה מים חמים לנסוע דרך הטורנדו מהר יותר מאשר מים קרים התבררה שגוי.

"חשבתי שמכיוון מולקולות חם נעים מהר יותר במים, זה יהיה מהיר יותר," קייד אמר. "הגעתי למסקנה כי המולקולות קר היו יותר בצפיפות, אז המים היה צפוף, היא טבעה. זה כמו זרמי האוויר או הים חמים וקרים"

. קייד מבנה הפרוייקט שלו עם שני בקבוקי סודה קילו, מחבר בקבוק אדום, פלסטיק.

קייד משמש לחומרים MacGyvering ביחד מהניסיון שלו בפרויקט של מסנטרוויל נאס א. . הוא עוזר ליצירת חליפת כי יכול לעמוד בחלל.

"אני חושב כאשר אגדל, אני רוצה להיות מהנדס."

B9326689574Z.1_20170314201824_000_GHVHNURQT.1-0.jpg

ליאן פרוסט, מנכ ל חינוך כללי, עסקים, חטיבת טכנולוגיה והעברת MSU המכללה גרייט פולס, אמר שהמטרה של האירוע הזה היא תתרגש אזור סטודנטים אודות שדות המדע וההנדסה.

"זוהי הזדמנות נהדרת עבור תלמידים מכל הגילאים כדי להציג לראווה את התלהבותם של המדע," אמר פרוסט.

למעלה, האריס אייברי ג'וניור סימס עמד מול דיקט פרוייקט. הלוח שלה הממחישות את הדרך הטובה ביותר לנקות ציוד רפואי עבור חולי סיסטיק פיברוזיס. אייברי ניגש את הפרויקט שלה עם קשר רגשי.

הסבא של אייברי הסתמכה על ציוד רפואי, אך לעיתים קרובות ניקו אותה על-ידי רק שטיפה זה. ואז עוזבים אותו. אייברי דמיינה שבשיטה זו היה יעיל ב להדוף גידול חיידקים.

אייברי החלה לעבוד במכללה עם רופא שהבת שלו יש סיסטיק פיברוזיס. היא הוצגה אתגר: היא יכולה להסיק באיזו שיטה ניקוי הוא היעיל ביותר עבור חולים מסתמך על ציוד רפואי?

אייברי היה שלושה סוגים שונים של חיידקים בניסוי שלה: e. coli, staph ואת pseudomonas aeruginosa. "אני בכל זאת. הרתיחו את הכול יהיה היעיל ביותר," היא אמרה. "זה הוכח כנכון, אך רוב ציוד רפואי עשוי מפלסטיק בלבד ניתן להרתיח במשך חמש דקות לפני שהיא מתחילה להימס."

היא גם ניסויים חלקיקי זהב וכסף כדי לראות אם הם למנוע צמיחה. היא הסיקה כי זה עבד עם כמה של החיידק, אך לא הניאה את כולן.

תלמידים רבים מכניסים את הזמן בדיוק כמו הצגת הפרויקטים שלהם כפי שעשו ניסויים הניצוח. לוחות של כל צורות, גדלים וצבעים מאויר שלהם שיטות וממצאים עם טקסט, תמונות ותרשימים.

אמנדה ניקס, 7-12 מורה למדעים בבית שמש, אמר שחוויה זו חשובה ביותר עבור התלמידים.

"זה צלב-לימודים," אמר ניקס. "הם כתיבה, מחקר, מציגים, לימוד תוכנות מחשב חדש למדע."

שמש הסטודנטים עבדו על הפרויקטים שלהם כמעט אך ורק בזמן בית הספר על מנת להבטיח שלכל תלמיד היה באותה הרמה של זמן וגישה כדי להשלים את הניסויים שלהם.

B9326689574Z.1_20170314201824_000_G8VHNUROH.1-0.jpg

"הכל נעשה בבית הספר ולכן הם תומכים אחד בשני, המורים יש," אמר ניקס. "מאזן זה את מגרש המשחקים עבור תלמידים כל שייתכן שאין תמיכה בבית."

כל החומרים יריד המדע נמסרו לתלמידים שמש בידי ספונסר מקומיים.

החלק התיכון של יריד המדע מאושר ע י המדע הבינלאומי Intel והוגנת הנדסה. הפרויקטים המובילים מן הציונים בתיכון יהיה זכאי להשתתף באירוע אייסף למנהיגות חברתית לאומית בלוס אנג'לס בחודש מאי.

פרסים הוצגו על ידי ראש העיר איציק שלום.

יריד המדע ממשיך ביום חמישי, 16 במארס לתלמידי בית ספר יסודי. היא מתחילה בשעה 8:30, לרוץ עד השעה 14:00 המועדון גרייט פולס המכללה MSU גזע לבדר את הקהל עם כמה ניסויים ב- 11:15 לאחר מכן טקס הענקת הפרסים מתחיל בשעה 13:00
זוג:כלי זכוכית קטליטי עושה מיחזור מתכת קל הבא:Cambrios להאיץ ננו-חוט כסף האימוץ באופן גלובלי עם היצירה של סין קאם