דיו מוליך עסקים דבקים: הכל משתנה

- Feb 20, 2017-

הכל משתנה בשנות ה דיו busines להדביק מוליך. IDTechEx דואר stimates שהוא השוק דיו משחות מוליך יגיעו כמעט 1.7 מיליארד $ בשנת 2026 במחירים המתכת הנוכחי. משחות מוליך כסף מיקרו בגודל ישלטו בשוק, שליטה כמעט בשוק כולו ב -2016.
 
חלקיקי כסף, לעומת זאת, יותר ויותר תחרותיים, מציאה לשימוש במגוון עבור מתעוררים מגזרי יישומים להיות שוק של 80 מיליון $ בשנת 2026. נחושת תישאר טכנולוגיה בשלה יחסית, אבל יהיה להשיג הצלחה מוגבלת כמו מערכות ריפוי רומן מותקנות כדי לפתוח את דלת למכירות דיו נחושת.
 
תעשיית פאנל סולארי יהיה שוק טון 1.5k בשנת 2016 עבור משחות מוליך ירי מסוג screenprinted. ברמת הרסק, קבוצה חדשה של ספקים תגיע בקרוב להשתלט העסק הזה, בעוד ברמת האבקה, המשתמשים יאלצו דרך בסיס הספק יותר מגוון.
 
שוק אלקטרודה קצה מסך המגע יימשך ירידה. Linewidth-יתר המרווח (L / S) ירד ל 20/20, דוחף Screenprinting עם PTFs תקן מעבר לגבולותיו ופתיחת דלת photocurable משחות. טכניקות מבוססות תחריט תמצאנה הזדמנויות נוספות כמו הלוח הצטמצם עוד יותר תוך PTFs התקן ישמור כמה נתח בסופו של הדבר בעלות הנמוכה של השוק.
 
חיישנים כגון חיישנים תפוסים רכב, חיישני piezoresistive מודפסים וכמה הגירסות של חיישני גלוקוז יישארו שוק נישה משמעותי עבור משחות מוליכות, כמו גם במגזר הרכב עם הקיבוץ המעורב של יישומים מתעוררים צמיחה גבוהה מסורתית עומדת. HF ושווקי אנטנת UHF RFID יגדלו אבל יראו את נתח השוק היחסי של סוגים דיו להפוך בעשור הקרוב.
 
אנטנות 3D שנעשו באמצעות הדפסת אירוסול ימשיך לצבור תאוצה. גישה זו תתחרה חזיתית עם MID (מכשירי קישוריות יצוקים) טכניקות תהפוך לשחקן משמעותי בשוק מוצרי האלקטרוניקה. רשתות מתכת כחלופת איטו תגרומנה אחיזה איטית למרות תקופת קונסולידציה ממתינה בענף TCF, יצירת ביקוש עבור ננו-חלקיקי כסף המשמש למילוי או הדפסה קמטוטים.
 
שווקים חדשים יצאו וליצור דרישות ביצועים חדשות. ב-עובש אלקטרוניקה תדרוש דיו שיכול למתוח ולשרוד את תהליך thermoforming / דפוס. טקסטיל אלקטרוני ידרוש דיו כי הם stretchable באמת לעמוד מחזורי כביסה חוזרים ונשנים. אלקטרוניקה מודפסת 3D ומדפסות PCB שולחן עבודה תצטרכנה מוליכות הגבוהות דיו בטמפרטורה נמוכה לפתוח אפשרויות prototyping חדשות המכריעות למדפסות 3D ומעצבי מעגל. כל השווקים האלה עומדים על חידושים טכנולוגיים מהירים בתנאי צמיחה יכול לספק את השוק מושך.
 
הערת המכירה דיו שהמחירים ירדו בשל ירידה במחירי המתכות גלם אלא גם לחצו שולים, וכתוצאה מכך לירידה בתחזיות ההכנסות שלנו.
 
" שוקי דיו מוליך 2017-2027: תחזיות, טכנולוגיות, שחקנים ," אני הדו"ח האחרון של DTechEx בשוק דיו ולהדביק המוליך, מספק תמונה מקיפה של דיו המוליך ולשווק דבק, לתת תחזיות שוק ל -10 שנים מפורטות בפילוח לפי יישום וסוג חומר, כמו גם ניתוח מפורט של 17 לפחות קיים ומתפתחים מגזרי יישום.


IDTechEx מנחה החלטות עסקיות אסטרטגיות באמצעות שירותי המחקר ואירועים שלה, עוזר לך רווח טכנולוגיות מתפתחות. IDTechEx מספק מחקר עצמאי, בינה עסקית וייעוץ לחברות לכל אורך שרשרת הערך המבוסס על פעילויות מחקר ליבה ומתודולוגיות מתן נתונים המבוקש על ידי מנהיגים עסקיים, אסטרטגי סיירי טכנולוגיה המתפתחת כדי לסייע ההחלטות העסקיות שלהם. אנשים מעוניינים יכולים ללמוד יותר על www.IDTechEx.com, וכדי לדון הצרכים שלהם, יכול לפנות IDTechEx ב research@IDTechEx.com.
 

זוג:הוכן Electrochemically כסף Nanoflakes ו nanowires הבא:TMDC Nanoflakes עושה סוג חדש של תאים סולריים פוטוסינתזה